Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Arjinin İçeren Ürünler

L-Arjinin

Doğada proteinlerin yapısında bulunan bir aminoasit bileşeni olan L-arjinin besinler yolu ile ya da ek gıda takviyeleri ile vücuda alınıyor. Doğal yolla, insan vücudu tarafından sentezlenebilse de tek başına yeterli olmuyor. L-arjinin içeren gıdalar arasında et, süt, mısır, buğday, pirinç gibi ürünler buluyor. Bunlar günlük hayatta tüketilen yiyecekler olsa da vücudun ihtiyacınız olan L-arjinin sadece bu besinleri tüketmekle karşılanmayabiliyor. Bu noktada devreye Ll-arjinin gıda takviyesi giriyor. Vücudun fizyolojik dengesini korumak ve bağışıklığı güçlendirmek için arjinin takviyesi tercih ediliyor. Pek çok açıdan sağlığı destekleyen bir gıda takviyesi olan l-arjinin kullanımı konusunda desteklenen ürünler arasında yer alıyor. Siz de sayfamız üzerinden arjinin gıda takviyelerini inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

L-Arjinin Ne İşe Yarar?

L-arjinin gün içinde tükettiğimiz birçok besin içerisinde bulunan bir aminoasit olsa da besinler yoluyla yeteri kadar alınamıyor. Dolayısıyla gıda takviyesi olarak alınması gerekebiliyor. L-arjinin protein oluşumunu destekleme özelliği sayesinde vücuda yeteri miktarda protein sentezleyerek protein dengesini koruyor. Sporda kullanımı yaygın olan l-arjinin vücuttaki nitrik oksit döngüsüne destek olması açısından kullanılıyor. Kaslarda enerji artmasına destek olarak kas metabolizmasının daha etkili çalışmasını sağlıyor. Aynı zamanda kas ağrılarını hafifletme özelliği ile yoğun bir antrenman sonrası rahatlamanıza yardımcı oluyor. Bağışıklık sistemini güçlendirmesi, metabolizma rahatsızlıklarına karşı etkili bir gıda takviyesi olması nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Sizde L-arjinin gıda takviyesi kullanmak istiyorsanız önce doktorunuza danışmayı unutmayın.

L-Arjinin Nasıl Kullanılır?

Bir aminoasit türü olan l-arjinin, vücudun protein sentezlemesine yardımcı oluyor. Gıda takviyesi olarak kullanımı yaygın olan l-arginin takviyesi zengin içeriği ile vücudu her anlamda destekliyor. İçerisinde B vitamini, E vitamini ve A vitamini de yer alan bu gıda takviyesi, bağışıklığı koruma noktasında önemli bir göreve sahip. İçeriği bakımından zengin olan bu gıda takviyesi, l-arjinin nasıl kullanılır yönünden merak ediliyor. L arjinin kullanımı yetişkinler ve çocuklar için farklılık gösteriyor. Çocuklar için kullanımı şurup formunda olup, yetişkin kullanımları kapsül ya da tablet şeklinde oluyor. Çocuklar için kullanımlarda tok karnına kullanılıyor. 5 yaş altı çocuklar için 1 ölçek, 5 yaş üstü çocuklar için ise 2 ölçek kullanılması yeterli olurken yetişkin kullanımlarında günde 3 defa yemeklerle birlikte kullanılması öneriliyor. L-arjinin gıda takviyesi kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalı ve ihtiyacınız kadar kullanmanız tavsiye ediliyor. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra sayfamız üzerinden l-arjinin takviyelerinden size uygun olanı inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

L-Arjinin Gıda Takviyesi Çeşitleri Nelerdir?

En iyi arjinin markaları Narecza’da! L-arjinin vücuttaki fizyolojik olayların düzenlenmesinde rol oynuyor. Kan dolaşımını arttırıp vücuttaki temiz kan akışını hızlandırarak daha dinç olmayı sağlıyor. L arjinin tablet, kapsül ve şurup formunda olmak üzere üç farklı şekilde bulunuyor. Çocuklar için kullanıma özel hazırlanmış şurup formu sağlıklı gelişime destek olmayı amaçlıyor. vitamin ve mineralleri de içinde barındırması ile pek çok ebeveyn tarafından tercih ediliyor. Arjinin toz halde de bulunuyor. Fakat gıda takviyesi olarak tüketimlerinde genellikle kapsül ve tablet formunda tüketimi tercih ediliyor. Solgar, Activa Focus, Lifetime, Ventura ve Voonka markaları istediğiniz formda L-arjinin gıda takviyesini sizlere sunuyor. Siz de ihtiyacınız olan arjinin gıda takviyesine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arjinin fiyat açısından uygun fiyatlı gıda takviyeleri arasında yer alıyor. Arjinin gıda takviyesi fiyatları tercih edilen markaya ve kapsül adedi sayısına göre değişiklik gösteriyor. Siz de arjinin takviyesi almak istiyorsanız sayfamız üzerinden ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun gıda takviyesini bulabilir, hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.