sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler
Sıralama seçin
Görünüm:
 • Tırnak bakımı
 • Sağlıklı ve güçlü tırnak oluşumuna destek
 • Tırnak kırılmasını önlemeye yardımcı
 • Calcium içeriği
 • 12 ml
%10
39,90 TL
35,91 TL
 • Tırnak eti giderici
 • Tırnak etinin yumuşamasına destek
 • Katiküllerin temizlenmesine yardımcı
 • Tırnağa yapışan ve uzayan etlerin giderilmesi
 • 12 ml
%10
39,90 TL
35,91 TL
%30
20,75 TL
14,52 TL
()
 • Tırnak kalınlaşması için
 • Tırnak rengi düzenleyici
 • Tırnak mantarı giderici
 • Oniko kalitesi
75,00 TL
()
 • Tırnak batması için
 • Pratik kullanım
 • Yüksek kullanıcı memnuniyeti
 • Etkili çözüm
75,00 TL
()
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
1 2
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Tırnak Bakım Ürünleri

Günlük hayatta sıkça kullanılan ellerin tırnak bakımı ürünleri ile düzenli bakımını sağlamak oldukça önemli. Gerek konuşurken gerekse çalışırken göz önünde olan tırnaklarınızı doğru ürünlerle etkileyici bir görüntüye kavuşturmak oldukça kolay. Ellerinizde özenli ve temiz bir görüntü oluşturmak için kendi tırnak bakımı rutininizi kolayca oluşturabilirsiniz. Törpüden tırnak eti makasına, ojeden bakım yağlarına kadar çeşitli ürünün yer aldığı kategorimizde her ihtiyaca uygun bir tırnak bakım ürünü bulmak mümkün. Siz de el ve vücut bakımınıza katacağınız farklı markaların ürünlerini kategorimizden inceleyebilir ve ürün fiyatlara göz atabilirsiniz.

Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?

Tırnaklarınıza bakım yaparken daha rahat işlem yapabilmek ve güzel sonuçlar elde etmek için öncelikle tırnak etlerinizi yumuşatabilirsiniz. Bu bakım için en iyi zamansa duş sonrası. Fakat duşa girmek yerine ellerinizi ılık bir suyun içinde bekleterek de tırnak etlerinizi yumuşatabilirsiniz. Ellerinizi arındırmak ve bakım sağlamak içinse vücut peelingi ve maske çeşitlerinden da faydalanabilirsiniz. Tüm bu aşamalardan sonra tırnak eti makası ile tırnak çevresindeki fazla etleri kolayca temizleyebilmeniz mümkün. Makas kullanmak istemezseniz de yalnızca tırnağınızın dip kısmındaki etleri iterek daha uzun bir tırnak görüntüsü elde edebilirsiniz. Sonrasında ise törpüleme işlemi ile tırnak bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca oje uygulaması öncesi tırnaklara ve tırnak etlerine sürülen bakım yağları, oje ile yıpranan tırnakların güçlenmesine yardımcı oluyor ve tırnaklarınızı besliyor. Bu tür bakım ürünlerini kullanarak siz de tırnak soyulmalarının ve kırılmaların önüne geçebilirsiniz. Tırnak güçlendirici oje baz olarak da sıklıkla kullanılıyor. Ojenin altına süreceğiniz bu ürün sayesinde tırnaklarınızın daha az zarar görmesini sağlayabilirsiniz.

Tırnak Bakımında Kullanılan Ürünler

Sosyal yaşamın içerisinde son derece önemli olan el ve tırnak hijyenini sağlamak için pek çok farklı tırnak bakımı malzemeleri bulunuyor. Bunlardan en çok kullanılanı ise tırnak makasları oluyor. Ayrıntılı bir tırnak bakımı olmadan da ellerinizde temiz bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olan bu ürünler ile siz de pratik bir şekilde tırnak bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. El ve ayaklarda kullanmak üzere farklı boyutlarda üretilen bu ürünler farklı kalınlıklardaki tırnakları kesmek için tercih ediliyor. Tırnakları şekillendirmek için kullanılan törpüler ise sık tercih edilen ürünlerden bir diğeri. Parmaklarınızı olduğundan daha uzun göstermenize yardımcı olan tırnak törpüsü çeşitleriyle istediğiniz tarzları kolayca tırnaklarınızda deneyebilirsiniz. Bu farklı tırnak tarzlarına kolayca ulaşmak içinse takma tırnak kitlerinden faydalanabilirsiniz. Oval, kare veya düz tırnak şekillerine sahip olan bu takma tırnaklar renk seçeneklerine de sahip. French'li, renkli, parıltılı ve soft renklere sahip çeşitler arasından kombininize en uygun olanı seçip dakikalar içinde uzun ve bakımlı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Ayrıca temiz bir tırnak eti görüntüsü için de tırnak eti ve manikür makaslarından yararlanabilirsiniz.

Tırnak Sağlığını Korumak İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Tırnaklarınıza bakım yaparken tırnak etlerini fazla kesmek veya sert işlemler yapmak tırnak çevresinde enfeksiyona sebep olabiliyor. Ayrıca tırnakları çok fazla dibinden kesmek de tırnak altındaki deriyi enfeksiyona açık hale getiriyor. Bu nedenle mümkün olduğunca nazik hareketlerle ve kararında bir bakım gerçekleştirmenizde fayda var. Belli aralıklarla bu kullandığınız tırnak bakım ürünlerini de steril hale getirerek tırnaklarınızın bakımını daha hijyenik bir şekilde halledebilirsiniz. Diğer yandan tırnak eti bakımı için tırnak bakım yağı çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Sağlıklı tırnaklarlar için uygulamaları arasında tırnaklarınızın 2-3 günlük aralar ile hava alması oldukça önemli. Arka arkaya oje sürerek tırnaklarınızın kurumasına ve sararmasına sebep olabilirsiniz. Günlük yaşamın içerisinde el kremi kullanarak da tırnak ve tırnak eti bakımına katkı sağlayabilirsiniz. Tırnak sağlığının korunmasında bakım ürünleri kadar beslenme şekliniz de büyük önem taşıyor. Yeterince su içmek ve sağlıklı beslenmek tırnakların kolayca kırılmasını veya soyulmasını engelliyor. Siz de bakımlı tırnaklara sahip olmak için kullanabileceğiniz ürünleri kategorimizden inceleyebilir ve tırnak bakımı ürünleri fiyatlarına göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.