%100 Orijinal Ürün
Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim

Eyeliner Çeşitleri

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görünüm :

Eyeliner

Eyeliner

Göz makyajlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan eyeliner uzun yıllardan beri kadınların gözdesi. Yalnızca birkaç dakikada sizi çekik gözlere ve etkileyici bakışlara kavuşturan bu ürün, gün geçtikçe artan çeşitleriyle oldukça kolay uygulanabiliyor. Siz de ister kalem eyeliner çeşitleriyle isterseniz de bir fırça yardımıyla kolayca gözlerinize şekil verebilirsiniz. Göz makyajınızda kullanabileceğiniz en kolay kullanıma sahip eyeliner çeşitlerini kategorimizden bulabilir ve tüm dermokozmetik eyeliner çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Etkileyici Bakışlar İçin Eyeliner Çeşitleri

Gözlerinize farklı efektler verebilmenize yardımcı olan eyeliner'lar her tür makyajda kullanılabiliyor. Profesyonel makyajların da ayrılmaz bir parçası olan bu ürünler tüm kullanıcıların rahat bir şekilde uygulama yapabilmesi için değişik formlarda üretiliyor. Bu çeşitlerin en başında ise eyeliner kalemler geliyor. Oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen bu eyeliner'ların ucu çoğunlukla keçe malzemeden üretiliyor. Bu da ürün üzerinde daha fazla hakimiyet kurabilmeniz için son derece avantajlı. Sınırlı hareket kabiliyetine sahip olan bu uç yapısı sayesinde siz de kolayca uygulama yapabilir ve istediğiniz eyeliner tarzlarını deneyebilirsiniz. Sık kullanılan diğer bir çeşit ise likit eyeliner'lar. Tüp içerisinde yer alan likit ürünün ince bir fırça yardımıyla sürüldüğü bu ürünler, uygulama sırasında daha fazla hakimiyet gerektiriyor. Oldukça keskin ve kusursuz sonuçlar ortaya çıkaran bu likit eyeliner çeşitleriyle etkileyici göz makyajları ve farklı desenler oluşturabilmek de son derece kolay. Eyeliner jel ve krem çeşitleri ise likit ürünlere göre daha yoğun kıvamlı. Son derece yumuşak bir kıvama sahip olan bu ürünler harici bir fırça yardımıyla sürülüyor. Toz eyeliner'lar ise tıpkı krem ve jel ürünler gibi harici bir fırça kullanımı gerektiriyor. Toz ürünün daha kolay yayılabilmesi ve kalıcılığının artırılması içinse fırça nemli olarak kullanılıyor.

Eyeliner Nasıl Çekilir?

Eyeliner sürmek için pek çok farklı tarz buluyor. Uygulama öncesi sizin de hangi tarzı uygulayacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Yarım eyeliner'lar gözün ortasından dış köşelere doğru sürülürken tam eyeliner'lar ise gözün en iç köşesinden boyu boyunca çekiliyor. Öncelikle iki gözün de eşit olabilmesi için kirpik dibinizde bitiş noktalarını belirlemeniz gerekiyor. Sonrasında ise eyeliner göz kalemi ile belirlediğiniz bitiş noktasından yukarı doğru bir çizgi çekerek eyeliner uzunluğunu belirleyebilirsiniz. Eğer yarım eyeliner çekecekseniz gözünüzün ortasından başlayarak, tam eyeliner içinse göz pınarından itibaren düz bir çizgi çekin. Bu çizgiyi ise kirpik dibinden yukarı çektiğiniz üstteki nokta ile birleştirebilirsiniz. Eyeliner'ın ana hatlarını bu şekilde belirledikten sonra dikkatli bir şekilde içini doldurarak kusursuz bir sonuç elde edebilirsiniz. Farklı uygulamalar yapmak isterseniz eyeliner renkli çeşitlerinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca en iyi sonuçlar için bu uygulamaları far uyguladıktan sonra ve maskara öncesinde yapmanız gerekiyor.

Eyeliner ve Dipliner Farkı Nedir?

Eyeliner ve dipliner makyaj yaparken benzer amaçlar için kullanılıyor. Fakat aparatları arasında ufak farklar bulunuyor ve uygulama farkları görülüyor. Dipliner, adından da anlaşılacağı gibi kirpiklerin diplerine uygulanıyor ve daha yoğun bir görüntü oluşmasına yardımcı oluyor. Eyeliner ile arasındaki esas fark da oldukça ince bir şekilde uygulanması. Dipliner'ların fırçaları son derece ince olduğu için kirpiklerin dibine ince bir çizgi çekmek de oldukça kolaylaşıyor. Eyeliner'lar ise hem ince hem de kalın uç çeşitlerine sahip ve daha kalın uygulamalarla kuyruklu modeller yapabilmenize imkan tanıyor. Ayrıca eyeliner'lar krem, jel, likit ve toz gibi farklı formlarda çeşitlere sahipken dipliner'lar genellikle likit formda üretiliyor. Bu ambalaj ve ürün çeşitliliği sebebiyle eyeliner fiyatları da oldukça geniş bir aralıkta seyrediyor. Siz de sevdiğiniz makyaj tarzlarına uygun olarak bu iki tür ürün arasında seçim yapabilirsiniz. Narecza'daki dermokozmetik eyeliner markaları ile etkileyici makyajlar yaparken sağlığınızı da koruyabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ürünlere göz gezdirmek için siz de hemen kategorimizdeki ürünleri inceleyin.

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.