x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3 4 5
Babe
Sırala:
1 2 3 4 5

Babe

İspanya kökenli bir marka olan Babe, 1994 yılında kurulmuş ve çok kısa süre içinde dünyanın en iyi dermokozmetik markalarından biri olmayı başarmıştır. Pek çok kişi tarafından tercih edilen üstün bir marka olan Babe cilt problemlerinin temelinde basit sorunların yer aldığını bu nedenle sunulan çözümlerin de basit olması gerektiğini savunmaktadır. Çözüm odaklı ürünleri kullanıcılarına sunan marka kaliteli ve cildi yormayan ürünleri teknolojinin gelişmesine uygun olarak hazırlar. Bu nedenle pek çok açıdan üstün, kaliteli ve farklı bir marka olan Babe çok sayıda kullanıcıya hitap etmektedir. Kimyasal içerikli ürünlerin kullanılmaktan kaçınılması üzerine Babe markası, ürünlerini kimyasal formüllerden uzak tutmakta ve ürünlerinde tamamen bitkisel içerikler kullanmaktadır.

1994 yılından bu yana dermokozmetik sektöründe yer alan Babe markası pek çok açıdan sektörü kökünden değiştirmiş çok önemli bir markadır. Babe markasından önce hemen hemen tüm dermokozmetik ürünleri kompleks içerikleri ile cildin bir sorununu çözerken bir yandan da başka bir soruna sahip olmasını sağlamaktaydı. Örneğin akne tedavisi sırasında cildin pul pul dökülmesi son derece sıradan ve olağan karşılanıyordu. Ancak Babe markasına göre tüm cilt problemlerinin temelinde basit nedenler yer almaktaydı ve bu nedenle de çözüm de net olmalıydı. Bu mantık ile yola çıkan Babe kısa sürede sektörü tamamen değiştiren çok orijinal çözümler ortaya koydu. Babe kısa süre içerisinde bu yapısı ile öne çıktı.

BABE, tıbbi bir bakış açısı ile her türlü ürün üzerinde araştırmalar yapar, bunları geliştirir ve üretir. BABE’ye göre dermokozmetik ürünler yalnızca güzellik ile değil aynı zamanda sağlık ile de ilgilidir. Bu bağlamda ArGe yatırımlarına yıllık bütçenin 15%’i, kitle iletişim araçlarına reklam vermeksizin sağlık sektörüne yönelik promosyon ve tanıtım harcamalarına ise bütçenin 5%’i harcanmaktadır.

Sektörde oldukça önemli bir konumda yer alan babe ürünleri, kadınlara cilt bakımında önemli derecede avantaj sağlayan cilt bakım ürünleri olmaktadır. Bunun yanında babe ürünleri fiyatları ile kullanıcılara bu açıdan da avantaj sağlayan bir üründür. İdeal fiyat aralıkları ile sektörde yer alan bu ürünler, pek çok kadın tarafından sorunsuz bir şekilde satın alınabilmektedir. Ayrıca ürünlerin yüksek fiyat aralıklarına sahip olanları koyu bir kıvama sahip olduğu için kullanım süresini uzun tutmasıyla yine aynı avantajı sağlamaktadır. Bunun yanında bitkisel içerikli olan babe ürünleri, kimyasal içerik bulundurmadığı için pek çok kadın tarafından cilt bakımında tercih edilen ürünler olmaktadır. Çünkü son zamanlarda kadınların tümü kimyasal içerikli ürünlerden uzak durmakta ve kendileri için daha yararlı ürünler ile cilt bakımı yapmaktadır. Doğal içerikli ürünler arasında karşımıza çıkan cilt bakım ürünlerinden biri ise babe ürünleridir.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.