sadsad x
asdasd

Babe İspanya kökenli bir marka olan Babe, 1994 yılında kurulmuş ve çok kısa süre içinde dünyanın en iyi dermokozmetik markalarından biri olmayı başarmıştır. Pek çok kişi tarafından tercih edilen üstün bir marka olan Babe cilt problemlerinin temelinde basit sorunların yer aldığını bu nedenle sunulan çözümlerin de basit olması gerektiğini savunmaktadır. Çözüm odaklı ürünleri kullanıcılarına sunan marka kaliteli ve cildi yormayan ürünleri teknolojinin gelişmesine uygun olarak hazırlar. Bu nedenle pek çok açıdan üstün, kaliteli ve farklı bir marka olan Babe çok sayıda kullanıcıya hitap etmektedir. Kimyasal içerikli ürünlerin kullanılmaktan kaçınılması üzerine Babe markası, ürünlerini kimyasal formüllerden uzak tutmakta ve ürünlerinde tamamen bitkisel içerikler kullanmaktadır.

1994 yılından bu yana dermokozmetik sektöründe yer alan Babe markası pek çok açıdan sektörü kökünden değiştirmiş çok önemli bir markadır. Babe markasından önce hemen hemen tüm dermokozmetik ürünleri kompleks içerikleri ile cildin bir sorununu çözerken bir yandan da başka bir soruna sahip olmasını sağlamaktaydı. Örneğin akne tedavisi sırasında cildin pul pul dökülmesi son derece sıradan ve olağan karşılanıyordu. Ancak Babe markasına göre tüm cilt problemlerinin temelinde basit nedenler yer almaktaydı ve bu nedenle de çözüm de net olmalıydı. Bu mantık ile yola çıkan Babe kısa sürede sektörü tamamen değiştiren çok orijinal çözümler ortaya koydu. Babe kısa süre içerisinde bu yapısı ile öne çıktı.

Babe, tıbbi bir bakış açısı ile her türlü ürün üzerinde araştırmalar yapar, bunları geliştirir ve üretir. Babe’ye göre dermokozmetik ürünler yalnızca güzellik ile değil aynı zamanda sağlık ile de ilgilidir. Bu bağlamda ArGe yatırımlarına yıllık bütçenin 15%’i, kitle iletişim araçlarına reklam vermeksizin sağlık sektörüne yönelik promosyon ve tanıtım harcamalarına ise bütçenin 5%’i harcanmaktadır. Sektörde oldukça önemli bir konumda yer alan babe ürünleri, kadınlara cilt bakımında önemli derecede avantaj sağlayan cilt bakım ürünleri olmaktadır. Markanın öne çıkan serileri:


Babe Güneş Kremi:


 Babe güneş kremleri, hem cilt koruyucu özellikleri hem de cildi besleme ve onarma özellikleri ile kullanıcılarının oldukça beğenisini kazanan ürünlerdendir. Cildin sağlıklı dokusunu koruyabilmesi, cilt yüzeyinde güneş nedeniyle yanık ya da leke gibi sorunların oluşmasını engelleyebilmek ve özellikle cilt kanserinden korunabilmek için güneş kremi kullanımı çok önemlidir. Babe, bu hassas konuya büyük bir titizlik ile yaklaşarak güneş kremlerini geliştirir. Besleyici özellikleri ile cildi nemlendirmeye destek verir. Geniş spektrumlu güneş kremleri ile cildinizi güneşten gelen hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı korumaya yardım eder. Bu özellik bir güneş kremi için çok önemlidir. Çünkü tek bir ışından koruyan güneş kremleri, cildinizde istemediğiniz tahribatların oluşmasına neden olabilir.

Babe Nemlendirici:

Nemlendirici, cilt sağlığı için önemli bir yere sahiptir. Cilt ihtiyacı olan suyu bu nemlendiriciler sayesinde kazanmaktadır. Bu sayede pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı bir doku kazanır. Babe nemlendiricileri, kuru ciltlerin ciltlerinde yaşadığı nem kaybını önlemeye yardımcı olurken hassas ciltleri rahatlatmaya yağlı ciltlerde ise bir denge kurulmasına yardım etmeye çalışır. Bunun yanı sıra Babe nemlendiricileri cildinizin stresle başa çıkmasına da destek verir. Leke, kırışıklık gibi baş edilmesi daha zor olan durumlar için de ürünler geliştirmektedir. Tüm ürünlerinde cilt sağlığınızı yeniden kazanmanız için yardım ederek ışıltılı ve canlı bir görünüm kazanmanız için çabalar.

Babe Şampuan:

Babe şampuanlarını saç bakımı ihtiyaçlarınızı en kaliteli şekilde gidermeniz için geliştirir. Saçlarınızın sadece arındırılmasına değil, ihtiyacı olan bakımı kazanmasına da destek verir. Saçların yıpranmasına, zayıflamasına neden olan birçok etken vardır. Boyadan mevsim değişikliklerine kadar aklınıza gelebilecek birçok konu saçlarınızda hasara neden olabilir. Marka, ürünleriyle her zaman saçlarınızın canlı görünümünü korumasına destek olur.

babe.jpg (250 KB)
Sıralama seçin
%50
%50
168,50 TL
84,25 TL
%20
%20
168,50 TL
134,80 TL
%20
%20
141,00 TL
112,80 TL
%20
%20
149,50 TL
119,60 TL
%20
%20
130,50 TL
104,40 TL
%20
%20
168,50 TL
134,80 TL
%20
Kargo
Bedava
%20
211,00 TL
168,80 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
215,50 TL
172,40 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
192,50 TL
154,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
260,00 TL
208,00 TL
Kargo
Bedava
%20
%20
157,50 TL
126,00 TL
Toplam 74 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı