Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Bromelain Takviyesi

Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

Bromelain, ananas meyvesinden elde edilen bir enzim özü olarak biliniyor. Bu enzim özü ananasın meyvesinden, yaprağından, gövdesinden ve suyundan olmak üzere her yerinden elde edilebiliyor. Bromelain enzimi sadece ananasta bulunan bir enzim grubu olma özelliği taşıyor. Ananasın her zaman tüketilebilen bir meyve olmamasından dolayı bromelain son zamanlarda gıda takviyesi olarak daha çok kullanılmaya başlanmış durumda. Protein sindirici özelliğe sahip olması açısından çoğunlukla diyet ve spor yapan kişiler tarafından tercih ediliyor. Genel sağlığa da birçok etkisi bulunan bromelain takviyesi birden farklı formda bulunuyor. Siz de bromelain gıda takviyesi kullanmak istiyorsanız sayfamızı inceleyebilir; Nutraxin, Solgar, Cartia, Ventura , Lifetime, Suda Vitamin ya da Quercin gibi daha pek çok markanın bromelain gıda takviyesine sahip olabilirsiniz.

Bromelain Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Taze ananasın her yerinde özellikle de yaprak kısmında bol miktarda bulunan bromelain enzimi , sindirime yardımcı sülfhidril proteolitik bir enzim olarak biliniyor. Sindirimi kolaylaştıran bu enzim ödem atmaya da oldukça yardımcı oluyor. Bromelainin, antioksidan, anti-inflamatuar konusunda zengin bir içeriğe sahip olması sağlık açısından destekleyici olduğunu gösteriyor. Bromelain enzimini ananas ya da benzeri meyvelerden almak zor olduğu için pek çok kişi gıda takviyesi olarak kullanmayı tercih ediyor. Bromelain takviyesi vücuttaki sindirim enzimini arttırarak yaşanan sindirim sorunlarının önüne geçiyor. Bromelain bir ilaç olmayıp öğünlerin yanında takviye edici olması için kullanılıyor. Bromelain kullanımı çoğunlukla oral yolla olup tablet ya da kapsül şeklinde tüketiliyor. Kullanım şekli kişinin gün içindeki beslenmesine bağlı olarak değişse de aç karnına öğünlerden önce ya da öğünlerle birlikte bol su ile tüketilmesi tavsiye ediliyor. Siz de gıda takviyesi olarak bromelain kullanmak istiyorsanız, kullanmadan önce doktorunuza danışmayı unutmayın!

Bromelain Çeşitleri Nelerdir?

Narecza’da bromelain çeşitleri sizleri bekliyor! Ananasın yaprağından faydalanarak üretilen bromelain takviyeleri, en doğal hali ile sizlere sunuluyor. Bromelain takviyeleri genellikle tablet ya da kapsül formunda üretiliyor. Quercin, Nutraxin, Ventura ve Solgar bromelain gıda takviyeleri kapsül formunda; Carita, Lifetime ve Suda Vitamin bromelain takviyeleri tablet formunda bulunuyor. Kapsül ya da tabletler yaklaşık olarak 150 mg ile 500mg bromelain miktarına sahip. Bu da bir kişinin günlük alması gereken bromelain miktarını karşılıyor. Doğal yollarla üretilen bu gıda takviyesi en doğru formlar ile sizlerle buluşuyor. Bromelain gıda takviyesi ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız hemen bir uzmanla görüşerek ihtiyaçlarınızı belirleyebilir ve sayfamız üzerinden size en uygun bromelain gıda takviyesini seçebilirsiniz. Dilerseniz gıda takviyesi kategorisinden diğer gıda takviyelerini de inceleyebilirsiniz.

Bromelain Gıda Takviyesi Fiyatları

Bromelain fiyat bakımından her bütçeye uygun bir skalada yer alıyor. Fiyat skalasında değişime neden olan unsurlar arasında marka tercihi en belirleyici unsur olurken kaç mg’lık ürün tercih edileceği ve bir kutu içerisinde yer alan tablet ya da kapsülün adedi de fiyatı etkileyen unsurlar arasında bulunuyor. Bromelain takviyeleri arasında en uygun olarak Ventura, Nutraxin, Suda Vitamin, Efervesan bromelain gıda takviyeleri karşımıza çıkıyor. 60 kapsüllük bir kutu halinde bulunan Ventura bromelain gıda takviyesinden, bromelain kullanıcı yorumlarında da memnuniyetle bahsediliyor. Size en uygun takviyeyi seçmek için sayfamızı ziyaret edebilir, en iyi bromelain takviyelerini inceleyebilir ve uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.