x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3
Rosense
Sırala:
1 2 3

Rosense

Rosense; 1954 yılında güller diyarı Isparta’da temelleri bulunan ve şu an gül konusunda dünya ekonomisi üzerinde büyük bir pay sahibi olan 8.000 üretici ortağı ve 4 ayrı yerde konumlanmış 4 ünite yağ tesisine sahip Gülbirlik çatısı altında 2003 yılında kurulmuştur. RoseDamscane yani yağ gülü veya gül yağı üretiminde 100 yılın üzerinde gerçekleşen gül ürününün değerlendirilmesi konusunda başarılı bir rol oynayan 2005 yılında dünyanın en büyük gül yağı üretici ve ihracatçı kuruluşu olan Gülbirlik ile gün geçtikçe büyüyen yerel bir marka olarak sizlerin karşısına çıkmaktadır.

Rosense yapılan araştırmalar neticesinde dünyanın tek doğal gül kaynaklı güzellik ve bakım ürünleri markası olmuştur. Büyüyen Türkiye ile küresel bir marka olma rotasında emin adımlarla ilerleyen ve geniş ürün yelpazesine sahip bu marka, Türkiye haricinde Hollanda, Almanya, Kanada, Avustralya ve Japonya dâhil olmak üzere birçok ülkede bulunan bayileri sayesinde gün geçtikçe daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır. Yüksek kalite standartları temel alınarak üretilen ürünleri; gül yapraklarından elde edilmiş saf gül özü, doğal meyve özleri ve birçok vitaminle zenginleştirilmiş özel ve doğal formüllere sahiptir.

Misyonunu sadece Türkiye değil, bütün dünya platformunda güçlü bir marka olmak olarak belirleyen marka; faaliyetlerini tüm alanlarda sürdürülebilir açıdan geliştirmek, iyileştirmek; güvenirliği, şeffaflığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha geniş ve büyük bir aile olmayı planlayan bir şirket konumunda. Felsefesi doğal güzellik üzerine kurulu Rosense, Gülbirlik tecrübesi ve birikimi ile kalite açısından ülkenin sayılı ve güvenilir yerli kozmetik ürünlerini sizlere sunuyor. Kalite ve güvenliği ISO 9001 : 2000ve ISO 22000 : 2005 ile tescillenerek korkulan ve kimyevi içeriklere sahip olan diğer kozmetik ürünlerinden ayrılıyor.

GÜZELLİK SIRLARINI SİZLERLE PAYLAŞIYOR

 

  • İYİ BİR NEMLENDİRİCİ CİLDİNİZİN DAHA DİNÇ VE GENÇ GÖRÜNMESİNİ SAĞLAR

Kuru ciltler genelde nem dengesini koruyamadığı için her zaman daha kırışık ve pürüzlü bir görünüme sahiptir. Cildinizin ve cilt yapınızın daha diri, dinç ve pürüzsüz görünebilmesi için cilt yapınıza uygun besleyici ve iyi bir nemlendirici tercih edilmeli. Bu nemlendiricinin içeriklerinde dikkat edilmesi gerekilen maddeler şöyledir:

 

DOĞAL GÜL YAĞI: Cildi besler ve yumuşatır.

DAMITILMIŞ DOĞAL GÜLSUYU: Cildi besler ve nemlendirir.

TOCOPHERAL: Antioksidan olup içerisindeki E vitamini ile cildi korur.

VİTİS VİNİFERA: Cilt yapısını tamir eder ve içeriğindeki üzüm çekirdeği özü ile cildi tazeler.

CİTRİC ACİD: Güçlü antioksidandır ve içeriğinde bulunan C vitamini ile cilt yapısını tazeler.

  • SABUNLAR CİLDİ KURUTUR

Cilt temizliği amacıyla sık sık kullanılan sabun köpüğü ciltte tortular oluşturur ve cildi, ihtiyacı olan nemden yoksun bırakır. Cildinizin günlük temizliğinde sabun yerine, içeriğinde sabun bulunmayan besleyici ve temizleyici köpükler kullanın.

 

  • BOL SU İÇİN FAKAT DOZUNU ABARTMAYIN

Çevremizde bulunan insanlar ve biz dâhil olmak üzere birçoğumuz bilim dünyasının aksini iddia ettiği günde en az 8 bardak su içmenin cilde ve sağlığa iyi geldiğiniz düşünürüz. Fakat yapılan araştırmalara göre 8 bardak suyun ölçüsünün herhangi bir bilimsel dayanağı olmadığı gibi, su ihtiyacının kişiye ve iklim şartlarına bağlı olmadığı söylenir. Su sadece içilerek değil, yenilen gıdalardan da vücuda alınıyor. Bu sebepten ötürü vücudun normal su ihtiyacını karşıladıktan sonra ki tüketilen su miktarının cilde herhangi bir etkisi bulunmadığı gibi vücudun tuz dengesini bozabileceği de bilim dünyası tarafından dillendirilmektedir.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki; cildin nemlenmesi sadece gün içerisinde su içerek değil, cilde uygulanan nemlendirici krem ve doğal toniklerle beraber sağlandığıdır. Bu ve bunun gibi birçok güzellik sırrını bulabileceğiniz, geniş ürün yelpazesine sahip sitemizden daha fazlasını öğrenebilir; dilediğiniz ürünü online olarak sipariş edebilir veya aklınızdaki soruları canlı sohbet alanından deneyimli personelimizle paylaşarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.