Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim

Garanti ve İade Koşulları

Satın aldığınız ürün ya da ürünler ile ilgili, iade sürecinde dikkat etmeniz gerekenler ve narecza.com’un iade kabul şartları aşağıda yer almaktadır.

Garanti Şartları

Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir. www.narecza.com isimli web sitemizde T.C. Kanunlarına aykırı unsur teşkil edecek herhangi bir ürün satmadığımızı, satışını yaptığımız  ürünlerin reçetesiz ürün kapsamında olduğunu, reçetesiz ürünlerin tamamının T.C. Sağlık ve Tarım Bakanlığı onaylı ürünler olduğunu taahhüt ederiz.

İade Şartları

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren on dört (14 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi takdirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

-       İade veya değişim süresi on dört ( 14 ) gündür.

-       İade veya değişim talebinizi neden belirterek, info@narecza.com adresine e-posta gönderebilir veya 444 1 401 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

-       İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu veya ambalajı açılmamış şekilde ve varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

-       Hijyenikliği bozulabilecek ürünlerin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.

-       Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

-       İade işlemlerinde, bizim tarafımızdan herhangi bir problem olmadığı durumlarda, müşterinin kendi isteği ile gerçekleştireceği iade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

-       Kişisel bakıma yönelik ürünlerin kutusunun veya jelatinin açılması ya da ürünün kullanılması halinde iadesi mümkün değildir.

Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren on (1 - 10) iş günü içinde iade işlemi ilgili kartınıza yapılacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.