sadsad x
asdasd

CaudalieCaudalie; Fransız menşeli bir dermokozmetik markasıdır. Formüllerinde üzüm çekirdeği, asma yaprağı gibi güçlü etkili bileşenlerden yararlanmaktadır. Antioksidan açısından zengin ürünler geliştiren marka, cildin en etkili şekilde arınmasına, temizlenmesine, nemlenmesine yardımcı olmaya çalışır.

Cilt sağlığı, dış görünümü etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Güzelliği ön plana çıkarmak için sağlıkla ışıldayan bir cilde ihtiyaç duyarız. Bunun için de cilt, saç ve vücut sağlığı önemlidir ancak bunun sürdürülebilmesi için yaşanabilir bir dünyaya da ihtiyaç vardır. Caudalie, yaşanabilir bir dünya için cildinize dost olduğu kadar doğaya da dost olmaya odaklanmıştır. Bu nedenle ürünlerinde plastik ambalaj kullanmaz. Ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmez. Markanın en önemli felsefesi; doğaya ve yaşam alanlarına saygıdır. Markayı bu kadar güçlü yapan sadece formüllerinin güçlü etkileri değil, aynı zamanda bu vizyon ve misyonudur.

Caudalie’nin Diğer Firmalardan Ayrılan Noktaları Nedir?


Cilt sağlığının korunması ya da yeniden kazanılması için hangi cilt tipine sahip olursanız olun düzenli bir cilt bakım rutinine ihtiyacınız vardır. Bu nedenle önce cilt tipinizi doğru bir şekilde analiz etmeniz sonrasında da en uygun ürünleri belirlemeniz gerekir. Caudalie, tüm cilt tipilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak ürünlerini geliştirmektedir. Size en uygun ürünleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Caudalie; ürünlerinde paraben ve mineral yağ gibi cilde zararlı olabilecek içeriklere yer vermez. Bu nedenle tüm ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Klasik bir cilt bakımı; cilt temizleme, tonik, nemlendirme aşamalarından oluşur. Bu nedenle her cilt bakımı markası bu alanda kendini en iyi şekilde geliştirmeye odaklanır. Caudalie markasını bu alanda ön plana çıkaran ürünü Organik Üzüm Suyu’dur. %100 organik üzüm suyu ile geliştirilmiştir. Günün ihtiyaç duyduğunuz her anında cildinizi anında nemlendirerek canlandırmaya yardımcı olur. Cildi anında sakinleştirerek rahatlamaya destek verir. Tüm cilt tipleriyle uyumludur.

Caudalie’nin En İyi Serileri Hangidisir?


Her markayı ön plana çıkaran bazı seriler vardır. Caudalie markasını da ön plana çıkaran anti-aging etkili bakım serileridir. Yaşlanma doğal bir süreç olsa da yaşlanma ile birlikte cilt yüzeyinde meydana gelen tepkimeler pek çok kişiyi rahatsız eder. Anti-aging etkili ürünler yaşlanma belirtileri ile savaşmanıza yardımcı olan ürünlerdir.

Caudalie Vinoperfect


Caudalie Vinoperfect

CaudalieVinoperfect
; markanın bu alanda en sevilen ürünlerinden biridir. İlerleyen yaş ile birlikte ciltte ton farklılıkları meydana gelir. Hormonal dengesizlikler nedeniyle oluşan bu farklılıklar cildin tek ton görünümünün önüne geçer. Caudalie Vinoperfect; özel olarak geliştirilen formülü ile cildinizde meydana gelen ton farklılıklarının giderilmesine yardım eder. Cildin tek ton ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına destek olur. Formülünde asma öz suyu bulunmaktadır. Bu sayede oldukça etkili bir antioksidan özelliği göstermektedir. Seride gündüz bakımı, gece bakımı, serum, nemlendirici krem, renkli nemlendirici gibi pek çok farklı ürün bulunmaktadır.

Caudalie Premier Cru


Caudalie Premier Cru

Markanın yaşlanma karşıtı en sevilen serilerinden bir diğeri ise Caudalie Premier Cru’dur. Özellikle ince çizgi ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerine karşı etkili olan bir seridir. Cildin elastikiyetini yeniden kazanmasına yardım eder. Sıkılaştırıcı etkisi vardır. Cildin daha genç ve dinamik bir görünüm kazanması için çabalar. Seride gündüz bakımı, serum, bakım yağı, göz çevresi kremi gibi farklı ürünler bulunmaktadır.

Caudalie Güneş Kremi


Caudalie Güneş Kremi

Cildin uzun süre sağlıklı yapısını korumasını sağlamak için erken yaşlardan itibaren cilt bakımında eksik edilmemesi gereken bir ürün vardır. O da güneş koruyuculardır. Caudalie; geliştirdiği güneş kremleri ile cildin güneşten gelen ışınlara karşı korunmasına yardım eder.

Güneş ışınları, özellikle D Vitamini açısından oldukça zengindir. D vitamini; saç, cilt, kemik sağlığı gibi pek çok konuda önemli olsa da güneşten gelen zararlı UVA ve UVB ışınları cilt yüzeyinde leke, yanık, kızarıklık gibi problemlere neden olabilmektedir. Bu zararlı ışınların en büyük etkilerinden biri de cilt kanseridir. Bu nedenle güneş kremleri cilt bakımı rutinin de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Caudalie güneş kremleri; cildi sadece güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumakla kalmaz, cildi korurken cildin bakımının da kazanılmasına yardım eder. Özel olarak geliştirilen formülleri ile cildi korurken farklı bir hasar oluşmasına neden olmaz.

Caudalie güneş kremi; özellikle yeni nesil formüller ile geliştirdiği güneş kremleriyle oldukça tercih edilmektedir. Cildin erken yaşlanmasına engel olmaya yardım eder. Antioksidan açısından zengin olan formülü ile hücresel DNA koruması sağlar. Organik üzüm suyu ve üzüm yağı ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede cildi güçlü şekilde nemlendirir ve özellikle hassas cilt tiplerinin yatışmasına yardım eder.

Caudalie Serum


Caudalie Serum

Klasik cilt bakımı, cilt temizleme, tonik ve nemlendirme süreçlerinden oluşmaktadır. Bu bakım günlük olarak ihtiyaçlarınızı karşılasa da cildinizin sağlıklı görünümünü korumasında tek başına yeterli olmayabilir. Peeling, maske, serum gibi destekleyici ürünleri de cilt bakımı rutinlerinize eklemeniz tavsiye edilmektedir. Serumlar, özellikle 30 yaş üstü kişiler için geliştirilmektedir. Siz yaş aldıkça hücreleriniz ve cildinizde yaş alır. Bu da cildinizde bazı yaşlanma belirtilerinin oluşmasına neden olur. Bu belirtiler sadece yaş almaktan değil stres, sigara ve alkol kullanımı, sağlıksız beslenme, çevre kirliliği gibi nedenlerle de oluşmaktadır. Bu nedenle her ne kadar görünür de cildinizin ihtiyacı yok gibi gelse de uzun süre bu görünümünüzü destekleyebilmeniz için serum ürünlerini tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Caudalie Serum cildinize yoğun bir şekilde nüfus ederek çok daha hızlı bir şekilde sonuç almanıza yardımcı olurlar.

Caudalie serumları özel içerikleri ile cildinizin en iyi sonucu alması için destek verir. Markanın birçok kült durumuna gelmiş serumu bulunmaktadır. Bunlardan en bilenenlerinden biri olan Vinoperfect Leke Karşıtı ve Işıltı Verici Serum, cildinizde meydana gelen ton farklılıklarını gidermeye destek olarak cildinizin tek ton bir görünüm kazanması için çabalar. Cildin kaybettiği ışıltıyı yeniden kazanmasına destek verir. Cildinizin sağlıklı görünümünü kazanması için yardım eder. Hassas cilt tiplerinde kullanımına uygundur.

Caudalie Göz Kremi


Cadudalie Göz Kremi

Hassasiyet, yaşlanma karşıtı bakım konularından bahsedince cildin en hassas noktası olan göz çevresini de atlamamak gerekir. Göz çevresi yüz bölgesindeki en ince deriye sahip olan bölgedir. Bu nedenle burada çok daha kolay bir şekilde tahribat meydana gelmektedir.

Caudalie, özel olarak geliştirdiği göz kremleri ile bu bölgenin cilt bariyerinin kuvvetlenmesine yardım eder. Bölgenin nemlendirilmesine destek olur. Bu sayede yorgunluk belirtileri gibi durumların giderilmesi için çabalar. Anti-aging etkili göz çevresi bakım ürünlerinde sıkılaştırıcı etkisi de sağlamaya odaklanır. Bu sayede bölgede oluşan kazayağı gibi görünümlerin giderilmesine yardım eder. Caudalie göz kremi; göz çevresinin dinamik bir görünüm yakalamasına destek verir.

Caudalie, geliştirdiği tüm ürünlerinde her zaman en iyi görünümü kazanmanıza odaklanan bir markadır. Bu sayede günden güne daha sağlıklı bir cilt elde etmenize yardım eder.

Caudalie
Sıralama seçin
%25
Kargo
Bedava
%25
435,00 TL
326,25 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
435,00 TL
413,25 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
300,00 TL
225,00 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
435,00 TL
369,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
300,00 TL
225,00 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
435,00 TL
326,25 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
280,00 TL
210,00 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
280,00 TL
210,00 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
295,00 TL
221,25 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
245,00 TL
183,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
295,00 TL
221,25 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
295,00 TL
250,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
220,00 TL
165,00 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
245,00 TL
183,75 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
255,00 TL
216,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
375,00 TL
281,25 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
395,00 TL
335,75 TL
Kargo
Bedava
Toplam 118 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı