Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin!
Toplam 96 ürün bulunmaktadır.

Mineraller arasında sıklıkla kullanılan magnezyum , pek çok farklı markanın etiketi ve uygun fiyatla buradaki yerini alıyor. Assos Pharma, Easyvit, Eczacıbaşı, Nature's Bounty, Naturalnest, Venatura, Nbt İlaç, Life Time ve daha birçok bilindik markanın magnezyum takviyesi çeşidine bu sayfadan birkaç tıkla zahmetsizce sahip olmak mümkün. Magnezyumun yüksek biyoyararlanım sağlayan formüllerini içeren bu takviyeler arasından siz de kendi ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilir, bu ürünleri hekim kontrolünde tüketerek vücut dengenizi koruyabilirsiniz. Kapsül, tablet ve şurup formundaki magnezyum takviyesi çeşitleri Narecza avantajlarıyla bu sayfada sizi bekliyor.

Farklı Markalardan Magnezyum Takviyeleri

Burada pek çok farklı markanın ürünlerine kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Hem yetişkinler hem çocuklar için magnezyum içerikli gıdaların bulunduğu bu sayfada, beğendiğiniz ürünlere daha yakından bakmanız mümkün. Örneğin, Nature's Bounty magnezyum kapsüller magnezyum içeriğine ek olarak B6 gibi çeşitli vitaminler de barındırıyor. Tatlandırıcı ve koruyucu içermeyen bu kapsülleri doktorunuzun tavsiye ettiği sıklıkta ve miktarlarda tüketebilirsiniz. Diğer yandan Nutraxin magnezyum tabletler de burada. Yorgunluk ile mücadeleye destek olmak amacıyla üretilen Nutraxin magnezyum takviye gıdaları, normal enerji üretimine de yardımcı oluyor. Venatura magnezyum da sıklıkla tercih edilen çeşitlerden. Hacim artırıcı ve topaklanmayı önleyici formülüyle öne çıkan bu çeşitler, 11 yaş ve üzeri bireylerin kullanım için üretiliyor. Ayrıca bu sayfada çocuklar için de magnezyum içerikli ürünleri bulabilirsiniz. Bağışıklık sistemini güçlendiren, kemik ve kasların kuvvetlenmesini sağlayan bu ürünler, çocukların seveceği aromalara sahip. İçeriğinde A, B1, B2, B12, B3, B5, B6, C, D3 ve E vitaminine ek, biotin, folik asit, çinko, manganez ve selenyum gibi yararlı maddeleri de barındıran bu takviye gıdalar çocukların kolayca tüketebilmesi adına şurup formunda.

Magnezyum Takviyeleri ile Güçlenin!

İnsan vücudunda en çok bulunan dördüncü mineral olan magnezyum, eksikliğinde ciddi sorunlara yol açabiliyor. Bu sebeple kan değerlerinizi düzenli olarak kontrol ettirmenizde ve uygun vitamin ve mineral takviyeleri almanızda yarar var. Temel mineraller arasında yer alan çinko, demir, kalsiyum, iyot, selenyum ve magnezyum, birtakım takviye gıdaların içeriğinde belli miktarlarda bulunarak vücudun dengesini korumasına yardımcı oluyor. Örneğin, yüksek emilim özelliği ile öne çıkan Naturalnest magnezyum tabletler, yorgunluk ile mücadeleye destek olmak amacıyla üretilmiş. Naturalnest magnezyum takviyeleri kas ve kemiklerin güçlendirilmesine etki ederek vücuttaki bitkinliğin giderilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca bu magnezyum tablet çeşitleri kolay tüketilebilen formda. Dolayısıyla tablet yutma zorluğu yaşayan kişiler de Naturalnest magnezyum tabletleri kolaylıkla tüketebilir. Tüm bunların yanı sıra Ocean ExtraMag magnezyum takviyeleri de kullanıcıların rağbet gösterdiği ürünlerden. 200 mg'lık tabletler halinde satışa sunulan çeşitleri, hekiminiz aksini önermediği sürece, günde bir veya 2 defa tüketmeniz yeterli.

Uygun Magnezyum Fiyatları Narecza'da

Sayfamızdaki magnezyum fiyatları farklı etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ürünlerin markası, paket içeriği, formülü ve formu gibi unsurlar magnezyum takviyelerinin fiyatlarını olumlu ya da olumsuz şekilde etkilemekte. Eğer bütçenize uygun magnezyum çeşitlerini bir arada görmek isterseniz, sayfamızdaki "Fiyat" filtresinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede belirlediğiniz fiyat aralığındaki tüm magnezyum takviyeleri sayfa üzerinde listelenecektir. Böylece siz de aradığınız magnezyum bisglisinat çeşidine kısa yolda ulaşabilir, cebinize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Xpecia, Wellcare, Voonka, Vitabiotics, Viador, Venatura, The LifeCo, Sunlife, Suda Vitamin, Rcfarma, Promotil, Pharmaton, Pfizer, Orzax, Nutraxin, Nature's Bounty, Naturalnest, Eczacıbaşı ve daha pek çok sayısız marka, zengin içerikli magnezyum takviye gıdalarıyla burada sizi bekliyor. Acele edin, Narecza avantajlarıyla karlı çıkın!

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.