sadsad x
asdasd

Dermoskin


Dermoskin sağlıklı bir cilt için tercih edebileceğiniz bir markadır. Birden fazla kategorideki ürünleri ile hizmet sunmaktadır. Dermoskin Saç Bakım ürünleri saçların doğal bakımını yaparak ideal bir bakım sağlar. Ürünlere göz atmak gerekirse; Dermoskin Biotin Shampoo: Biotin saç folikülünü besleyerek, saçın direncini arttırır. Saç kaybını önlemeye yardımcı olur. Formüllerinde bulunan  mirisetin, kampferol, kuarsetin flavanolleri, silica, sistin, amino asitler, kafein ve steroller gibi maddeler saç tellerini besler ve hacim kazandırır. Saçlar farkedilir biçimde esneklik ve canlılık kazanır.

Dermoskin Antiseborrheic Şampuan  Şampuan yağlı, kepekli saçlar için kullanılmaktadır. Etken maddenin epidermal hücre çoğalmasını baskılayan etkisi ile yağlanma, pullanma, kaşıntı, kızarıklık gibi belirtilerinin azalmasına yardımcı olur. Dermoskin Dökülme Önleyici ürünleri: Saçların daha sağlıklı olabilmesi için saçların dökülmesini durduran, seyrek saç yapısını gürleştiren ve canlılık veren ürünlerdir. Dökülme önleyiciler, saçı derinlemesine temizlediği gibi kepek sorununa da çözüm getirir. Dermoskin Saç Tonikleri: Saçların daha sağlıklı olmasını sağlar. Saçı besler ve sağlıkla uzamasını sağlar. Saç hücrelerini destekler. Saçı besleyen kan dolaşım sistemini uyarır ve sağlıklı bir bakım uygular. Aynı zamanda saçın yağ oranının dengelenmesini sağlar.


Dermoskin Yüz Bakımı

 

Nemlendiriciler
, anti-aging ürünleri, temizleyici ve tonikler, göz kremlerinden oluşur. Nemlendiriciler, cildi nemlendirir ve canlı, genç bir cilt sağlar. Anti-aging ürünleri, yaşlılık belirtilerini azaltarak cildi tazeler. Temizleyici ve tonikler cildi derinden temizler ve bakım sağlar. Sorunlu ciltlere yönelik olarak geliştirilmiş olan Dermoskin ürünleri, akneli ciltleri temizleyerek bakım sağlar. Göz kremleri ile göz çevresi sıkılaşarak genç bir göz çevresi yaratabilirsiniz. Dermoskin Vücut Bakım ürünleri ile vücudunuzun tam bakımını yapabilirsiniz. Ciltte oluşan lekeler, çatlaklar, selülitler, istenmeyen tüyler Dermoskin ürünleri ile yok edilebilir.


Dermoskin Güneş KremiGüneşin zararlı etkilerine karşı cildi korur ve sağlıklı bir cilt bakımı sağlar. Güneş ışınları cilt üzerinde fazlaca tahribata yol açar. Dermoskin Güneş Koruyucuları bu tahribatların giderilmesinde, güneş lekeleri, çiller ve cilt bozukluklarının tedavisinde etkilidir. Güneş Koruyucular, zararlı olan ışınları süzer ve yaşlanma etkilerini ortadan kaldırır. Kuruluğa karşı nemlendirme sağlar. Cildin nem dengesini korur ve maksimum cilt bakımı sağlar.

Dermoskin ürünleri ile cilt, vücut, saç bakımınızı gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünleri seçerken, tamamen sorunlara yönelik ürünler tercih edilmeli, düzenli olarak bakım sağlamalıdır. Her türlü bakımı yaparken doğru zamanda doğru süre ile orantılı olarak yapılması önemli bir detaydır. Marka seçimi kadar düzenli kullanımda tedavi sürecinin gidişatını gösterecektir. Bu noktada Dermoskin ürünleri doğal içeriği ve yapısı ile ihtiyacınız olan tüm bakımı sizleri için sağlayacaktır.

Marka tüketicilerinin her türlü ihtiyacını düşünerek geliştirmiş olduğu ürünleri ile kozmetik pazardaki yerini almıştır. Ürünleri herkese hitap eden Dermoskin ile doğru bakım yapmak artık sizin elinizde. Bu fırsatı kaçırmayın!

dermoskin.jpg (100 KB)
Sıralama seçin
 Sepette Özel Fırsatlar
%15
%15
149,50 TL
127,07 TL
%35
%35
65,00 TL
42,25 TL
%30
%30
59,50 TL
41,65 TL
%15
%15
54,50 TL
46,33 TL
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı