x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Viaxi
Sırala:
1 2

Viaxi

Kişisel bakımda kozmetik ve sağlık ürünleri literatüründe yapılan çalışmalar ve edinilen tecrübeler ile 2003 tarihinde Armoni Medikal Ürünler LTD. ŞTİ. kuruldu. Kozmetik alanı haricinde ise 2000 yılından bu yana Türkiye’de sağlık sektörünün önde gelen başarılı şirketlerinden olmayı başarmıştır. Sağlık sektöründe tanınan 12 uluslararası şirketin distribütörlüğünü üstlenen şirket bu sayede köklü bir sistem oturtmayı başarmıştır.

Temel hedefleri kişisel bakım ve sağlık ürünlerinde ABD ve Avrupa pazarında kendini ispatlamış önde gelen kaliteli ve kullanımı oldukça fazla olan markaları Türkiye pazarına taşımaktır. Ürün konsepti açısından toplumun hassas olduğu sorunları göz önünde bulundurarak çalışmalarını sürdüren şirket bu hedef doğrultusunda büyümesini göz önünde bulundurduğu hassas yatırımlarla kazanıyor.

Aralıksız olarak ar-ge ekiplerinin yurtdışına düzenlenen fuar ve marka ziyaretleriyle yeni ürün ve markalar araştırılıyor. Sürekli inovasyon misyonunu arttıran şirket faal olduğu sektörde yeni ürün ve fikirlerle piyasanın arzuladığı ürünleri kullanıcılarına sunarak sektöründe nefes almasına faydalı oluyor. Bu sebepten dolayı piyasaya hapsolmuş ve sürekli kendini tekrar eden ürünler yerine Avrupa ve Amerika sahasında kendini kanıtlayan veya yeni piyasa sürülen ürün ve markalarla çalışarak Türkiye pazarına da sunuyor.

Bu araştırmalar ve inovasyon fikirlerinin sonucu olarak da Armoni Medikal kendi markası olan Viaxi Serisini kullanıcılarına sunmaya başlıyor. 2014 yılında Viaxi markasını dünya markası yapmak için girdikleri bu yolda dağıtıcı arayışları da son hızda devam etmektedir.

ISO 9001-2000 kalite sistemleri sertifikalarına sahip olan şirket TOBB GLOBAL standartlar merkezi GSİ’ye üye ve UBB ve İEGM’ye kayıtlıdır.

Viaxi Sensitive Gel Nedir Ne İşe Yarar?

Uzmanlar tarafından yapılan detaylı araştırmalar sonucunda ulaşılan verilere göre ürünün tamamıyla kadınlara yönelik olduğu ve özel formüllerle üretildiği bilinmektedir. Cinsel tahrik, haz alma ve orgazma ulaşılmasında yardımcı bitkisel jel ürün olarak tanımlanmaktadır.

Özellikle cinsel ilişki öncesi ve esnasında soğukluk yaşayan, orgazm olma konusunda zorluk çeken veya ilişki sırasında haz alamayan ve cinsel birleşim gerçekleştirme konusunda isteksizliğin söz konusu olduğu bayanları arzu edilen ilişkiye hazırlamaya yardımcı olan üründür.
 
Maksimum istek ve maksimum haz için entegre olabilme olanağı sağlayarak mükemmel hazlara ulaşmaya olanak sağlar. 


Jel şeklinde olması ve direkt olarak Klitorisve çevresine uygulanması sonucu ürün diğer rakiplerinden belirgin şekilde ayrılmakta ve önde gelen bir ürün olmaktadır.

Kullanıcıları üzerinde hiçbir yan etki bırakmayan ürün tamamen doğal ve bitkisel karışımlardan oluşmaktadır. Aynı zamanda besin takviyesi ile de güçlendirilmiştir. Araştırmalar sonucunda da teyit edilerek bayanlar üzerinde herhangi bir rahatsızlık belirtisine rastlanmamıştır.

Bu ve bunun gibi daha fazla ürünü görebilmek veya hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz ürünleri geniş ürün yelpazesine sahip NarEcza sitemizden takip edebilir, tecrübeli canlı destek hattımızdan ayrıntılı şekilde faydalanabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.