%100 Orijinal Ürün
Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim

Staino Diş Leke Silgisi Çeşitleri

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görünüm :

Staino

Daha beyaz görünen dişlere sahip olmak için Staino diş leke silgisinden yardım alabilirsiniz. Çay, kahve ve yemekler nedeniyle dişlerinizde oluşan lekelerin temizlenmesine yardımcı olan bu ürün profesyonel diş bakımını evinize getiriyor. Kolayca uygulanabilen diş silgisi, gözle görünür sonuçlar ortaya koyuyor. Siz de çok daha bakımlı görünen lekesiz dişlere sahip olmak için hemen Staino diş leke silgisiyle tanışın.

Staino Diş Leke Silgisinin Özellikleri

Diş hekimleri tarafından uzun yıllardan beri kullanılagelen kauçuk diş parlatma aparatları, Staino diş leke silgisi sayesinde ev ortamında kullanımına uygun hale getirildi. Bilimsel olarak kanıtlanan tek diş lekesi silici olma özelliğine sahip bu ürün kullanıcılar tarafından da oldukça seviliyor. Kauçuk başlıkların kullanıldığı bu aparat, dişin yüzeyinde oluşan lekeleri gidermeye yardımcı oluyor. İki farklı ucu bulanan ürünün bir tarafı daha inceyken diğer tarafında daha kalın bir başlık yer alıyor. İnce uçlu başlığa nokta uç adı veriliyor. Bu başlık yardımıyla siz de diş aralarına kolayca uygulama yapabilirsiniz. Kalın başlık içinse mermi uç ismi kullanılıyor. Daha geniş olan başlık yapısı, diş yüzeylerini rahatça temizlemek için kullanılıyor. Fırçanın uç kısmında yer alan mikro fırçalar, diş yüzeyinde ve aralarında derinlemesine temizlik sağlıyor. Böylece kahve, çay, yemek ve diğer sarartıcı unsurların sebep olduğu lekelerin güvenli bir şekilde temizlenmesine yardımcı oluyor. Diş minesinin altındaki derin lekeler için kullanıma uygun olmayan bu ürünü yalnızca yüzeysel olan lekeler için kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımda Staino diş silgisi ile evinizin konforunda dişlerinizdeki lekelerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Staino Diş Leke Silgisi Nasıl Kullanılır?

Diş minesinde yiyecek ve içecekler sebebiyle kalıcı lekeler oluşabiliyor. Bu lekelerin oluşumunu engellemek için dişlerinizi düzenli olarak fırçalamaya özen göstermeniz gerekiyor. Sık fırçalama sonrası bile diş aralarına ve yüzeyine yerleşen lekeler olabiliyor. Yeme içme alışkanlıklarından kaynaklanan bu durumun önüne geçmek Staino diş eraser diş leke silgisi ile oldukça kolay. Dişinizi fırçaladıktan sonra ekstra su kullanmanıza gerek kalmadan direkt olarak Staino diş silgisini kullanabilirsiniz. Hafif bir baskı uygulayarak öncelikle diş yüzeylerini mermi fırçayla temizleyebilirsiniz. Bu işlem sırasında aşağı yukarı ve sağa sola hareketlerle lekeleri kolayca temizleyebilmeniz mümkün. Diş minesinin aşınmaması için fazla bastırmaktan kaçınmanız gerekiyor. Sonrasında ise nokta uç yardımıyla diş aralarını ve ulaşılması zor kısımları temizleyebilirsiniz. Dişlerinizin içe bakan yüzeylerinde de bu aparatları kullanabilirsiniz. Kullanım sonrası ağzınızı su ile çalkalayarak durulayabilirsiniz. Bu işlemi sürekli olarak tekrar etmek dişlerinizde gereksiz aşınmaya sebep olabilir. Bu nedenle ürünü yalnızca leke oluşumu gözlemlediğiniz zamanlarda kullanmaya özen gösterebilirsiniz.

Staino Diş Silgisini Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Staino diş silgisi son derece pratik bir kullanıma sahip olduğu için her an her yerde kolayca kullanabilirsiniz. Üründe yer alan başlık kapaklarını uç uca ekleyerek ürünün tutma alanını artırabilir ve daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu kapaklar ürünü taşıyabilmeniz için de oldukça avantajlı. Böylece Staino diş silgisini hem hijyenik bir şekilde saklayabilir hem de çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz. Fakat kullanım sıklığına dikkat etmek oldukça önemli. Dişlerinize zarar vermemek için yalnızca ihtiyaç duyduğunuz zamanlardan ürünü kullanmaya özen göstermelisiniz. Staino diş beyazlatıcı silgi dişin yüzeyindeki lekeleri hafif bir törpüleme işlemiyle söküyor. Fakat halihazırda leke bulunmayan diş yüzeyine yalnızca beyazlatma amacıyla yapacağınız uygulamalarda diş minesinde fazladan aşınmaya sebep olabilirsiniz. Doğru ürün kullanımı ve diğer diş ürünleriyle destekleyeceğiniz bakım süreci sayesinde çok daha kusursuz dişlere sahip olabilirsiniz. Staino diş leke silgisine yalnızca birkaç tıkla sahip olmak için hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.