sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

Capicade

Capicade, dermokozmetik ve otc alanlarında 20 yılı aşkın süredir profesyonel olarak hizmet vermekte olan bir firmadır. Uluslararası bir üe sahip firma saç bakım, yüz kremleri, vücut losyonları, güneş kremleri gibi bir çok alanda üreyim yapmaktadır. 2014 yılından itibaren Olimpos Pharma şirketi ile birleşen Capicade kişisel bakım ürünleri alanına yoğunlaşmıştır. Capicade dermokozmetik konusunda uzman ve tecrübeli bir kadroya sahiptir. Firmanın en önem verdiği konulardan biri ürünlerinin doğal olmasıdır. Dermokozmetik alanında katkı maddeleri içermeyen ve sağlığa herhangi bir zararı olmayan ürünler geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Organik bazlı, insan sağlığına dost ve hedefe yönelik ürünler seçen uzman kadrosuyla Capicade dermokozmetik sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Olimpos Pharma şirketi kendi yeni ürünler imal ettiği gibi farklı ürünlerin de distribütörlüğünü üstlenmektedir. Capricade gibi üretimini gerçekleştirdiği ve distrübitörlüğünü yaptığı ürünleri dermokozmetik pazarının bir numaralı ürünleri haline getirmek ve firmanın pazardaki en güvenilir  firma olmasını hedefleyen Olimpos Pharma bu sebeple ürünlerini büyük bir titizlikle seçmektedir. Bu ürün seçiminde en büyük hedef ürünlerin insan odaklı olması, insanın sağlığına hiç bir zararı bulunmamasıdır. Dermokozmetik sektöründe 20 yıllık bir tecrübesi bulunan Olimpos Pharma uzman ekibi ve finansal gücünü birleştirerek OTC, saç bakımı ve kişisel bakım ürünleri konusunda lider marka olma hedefindedir. OTC ruhsatlı ve reçetesiz olarak satılabilen ilaçlar anlamına gelmektedir.

OTC ilaçlarının bir çok önemli özelliği vardır. Düşük toksitite, basit ve kolay doz uygulamaları, bağımlılık yaratmaması, vücuda zarar, yan etki bulundurmaması gibi özellikler OTC ilaçların insan sağlılığna zarar vermemesi için çok önemlidir. Olimpos Pharma’nın ürettiği ve distribütörü olduğu OTC ürünlerinde tüm bu koşullar sağlanmış vaziyettedir. İlk ilkesi çevreye ve insan sağlığına dost olmak olan firmanın ürünlerinde organik olmayan maddeler bulunmamaktadır. Güvenilir ürünler ile piyasadaki yerini sağlamlaştıran firma bitlisel bazlı ürünlere öncelik tanımaktadır. Organik ürünler hem daha başarılı hem de yan etkileri daha az ürünler olarak karşımıza çıkar. Bu sebeple müşteri memnuniyeti de artmaktadır.

Capicade, el, yüz, vücut ve saç bakımı için bir çok ürüne sahiptir. Bu ürünler dermokolojik olarak teslere tabi tutulur. Bu testler sonucunda onay alan ürünler piyasaya sürülür. Tüm Capicade ürünleri her cilt tipinde kullanılmaya uygundur. Bazı kişilerin cilt yapıları hassastır ve herhangi bir madde ile etkileşime girdiğinde reaksiyon verebilir. Capicade ürünlerinin alerjenik etkisi minimuma indirilmiştir. Direkt olarak cilde temas eden kremlerin içerikleri çok önemlidir. İçerisinde bulunan katkı maddeleri direkt olarak cilde nüfuz edip ilk başlarda fark edilmeyen sorunlara sebep olabilirler. Cildin bir yönüne olumlu etki yapıyor gibi gözüken ürünler katkı maddeleri sebebiyle diğer taraftan yavaş yavaş cildinize zarar veriyor olabilir. Capicade ürünleri içerikleri itibariyle cilde herhangi bir yan etki ve zararda bulunmazlar.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.