sadsad x
asdasd

Capicade Ürünleri ve Çeşitleri

Sıralama seçin
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2

Capicade

Capicade, 20 yılı aşkın süredir saç, yüz, vücut ve güneş bakımı için ürünler geliştiren bir markadır. Alanında profesyonel kişilerce geliştirilen ürünlerinde hedeflediği etkiyi kazanmayı amaçlamaktadır. Bu anlayış markanın kalite bakımından yükselmesini de sağlamaktadır. Hedeflenen bu amaç ile birçok kişinin gönlünü fethetmeyi başaran marka, özellikle saç ve güneş bakımı ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.
Boyalı, normal, kuru, yıpranmış ya da dökülen saçlarınıza en etkili bakımı kazandırmayı hedefleyen marka, formüllerinde kullandıkları güçlü bileşenler ile saçlarınızın kısa sürede sağlıklı dokusunu ve görünümünü kazanmasına yardım eder. Boyalı ve yıpranmış saçlara sahip olanlar için saçların nem dengesini yeniden kazanmasını sağlamak o kadar da kolay değildir. Yıpranma nedeniyle saçlarda aşırı nem kaybı, sertleşme ve kırılma gibi sorunlar görülebilir. Saçlarınız cansız ve mat bir görünüme dönüşebilir. Capicade Boyalı Saçlar İçin Şampuan; güçlü bileşenler ile geliştirilen formülü sayesinde saçlarınızı yoğun olarak nemlendirir. Saçlarınızın renginin korunmasına yardım eder. Saçlarınızın hacimli bir görünüm kazanması için çabalar. Boyanın neden olduğu yıpranmayı en aza indirgemeye destek verir. Markanın en dikkat çeken şampuanlarından biri de Capicade Ardıç Özlü Şampuan’dır. Saç derisinde egzama gibi sorunlar yaşayan kişiler için geliştirilmiş olan bu şampuan saç derisindeki sebum salgısını dengelemeye yardım eder. Kepek sorununa karşı saç diplerinizi korur. Saçlarınızın arınmasına yardım ederken saçlarınızı besler. Saça hacim ve parlaklık kazandırır. Saç ürünleri arasında onu diğer markalardan farklı bir yere koyan ürünü Capicade Hair BB Cream’dir. Son teknolojilerle geliştirilen bu ürün, saç yüzeyinde meydana gelen kırıkların giderilmesine yardım eder. Güçlü formülü ile saçlarınızı yoğun olarak besler ve saçlarınızın güçlenmesine destek olur. Saçlarınıza dipten uca nem desteği sağlayarak sağlıklı ve parlak saçlar elde etmeniz için çabalar. Saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzaması için destek verir. Şampuanların yanı sıra saçlarınızın sağlığını korumaya yardımcı edecek farklı ürünleri de bulunmaktadır.
Güneşin sağlığımız için birçok faydası bulunmaktadır ancak güneşten gelen bazı ışınlar sağlığımız için pek de yararlı değildir. UVA ve UVB olarak adlandırılan bu ışınlar cilt yüzeyinde leke, yanık, kızarıklık gibi sorunlara neden olabileceği gibi cilt kanserinin de bir numaralı nedenleri arasında görülmektedir. Bu nedenle yaz-kış fark etmeden her mevsim cildi güneş ışınlarına karşı korumak gerekmektedir. Akneli, yağlı ya da lekeli bir cildiniz varsa hem güneş koruyucu kullanmak hem de bu sorunlardan cildinizi arındırmak pek de kolay olmayabilir. Capicade, geliştirdiği güneş bakımı ürünleri ile cildinizdeki kusurlara karşı savaşırken cildinizin korunmasına da yardım eder. Yüksek koruma faktörlü içerikleri ile cildinizi uzun süre korumaya destek olur. Formülünde yer alan diğer bileşenler ile cildinizdeki kusurlarla savaşır. Markanın güneş kremlerinin sevilmesinin en büyük nedenlerinden biri bu güçlü etkileri bir arada sunmasıdır.
İster kuru ciltlere yönelik bir bakıma ihtiyacınız olsun ister anti-aging etkili bir bakıma ihtiyacınız olsun Capicade cildinize yönelik her türlü bakım için ürün geliştirmektedir. Göz çevresi, yüz ya da vücut bölgesi için size en uygun bakımı markanın ürünlerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı