sadsad x
asdasd

Humble Brush Bambu Diş Fırçaları

Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Humble Brush

Çin’de üretimi yapılan Humble Brush diş fırçaları tamamıyla el işçiliği kullanılarak hazırlanır. Doğadaki kesilmeye yakın bambu ağaçlarını diş fırçası haline getirerek değerlendiren HumbleBrush, herkese uygun canlı renkleri ile kullanıcılarının vazgeçilmezi olmaya başlamıştır. Tamamıyla organik olması itibari ile de göze çarpan Humble Brush, özel olarak çocuklara da hitap ettiğinden dolayı aile bireylerinin tümü için seçenekler sunabiliyor. Humble Brush diş fırçalarının renkleri; sarı, mavi, mor, beyaz ve siyah olarak sıralanabilir. Bunların yanında iki tane de sarı ve mavi fırçalara sahip olan ekstra yumuşak çocuk diş fırçaları mevcut. Çocukların diş fırçalama alışkanlıklarında öncelikli olarak diş fırçasının ilgi çekmesi gerektiği için, çocuklara diş fırçalarını seçme konusunda özgürlük tanınabiliyor. İsterlerse sarı isterlerse mavi renkli Humble Brushları tercih edebiliyorlar.

Yapılan araştırmalar sonucunda HumbleBrus fırça kıllarında kesinlikle; BPA (Bisfenol A) kullanılmamıştır ve %100 doğada çözünebilir durumdadır. BPA (Bisfenol A) içeriğinde plastik, naylon ve plastik ürünlerin üretimi için önemli bir bileşendir. Ayrıca Humble Brush paketlemesi de doğala uygun olarak üretildiği için %100 doğada çözünebilir ambalajla kaplanmıştır. Humble Brush fırçaları her fırça gibi 3 ay ömürlüdür. Her 3 ayda bir kişiler diş fırçalarını yenilemelilerdir. Humble Brush markası özel olarak yürüttüğü bir kampanyasında, satılan her diş fırçasının; ağız bakım sağlığına ihtiyaç duyan birine diş fırçası olarak ya da alternatif ağız bakım ürünü olarak bir bağış yapılacağını belirtmiştir. Kampanya Humble Smile Vakfı tarafından özel olarak yürütülmekte ve destek görmektedir. Humble Brush, 2015 yılında; ‘'En İyi Organik ve Doğal Ürünler' ve 'En İyi Doğal Yaşam ve Ev Ürünü'’ ödüllerinin de sahibi olmuştur.

Şu anda üretilen diş fırçalarının içinden en iyisi olduğunu tüm özellikleriyle kanıtlayan Humble Brush, diş hekimleri tarafından da önerilmektedir. Çocuklara diş fırçalama alışkanlığının kazandırılmasında ve yetişkinlerin diş fırçalamayı ertelememesini amaçlayan Humble Brush, ekstra doğal ve ekstra güzel fırça kıl renklerine sahip olmasıyla amaçlarını gerçekleştirebilecektir. Birçok diş fırçasından farklı renklere ve daha üstün özelliklere sahip olan Humble Brush, sadelikten hoşlanan kişiler için de beyaz renk seçeneğini sabit tutmuştur. Diş fırçasının sapının tahtadan ve organik bir maddeden yapılıyor olması, ağız sağlığı içinde oldukça önemlidir. Çünkü dişler fırçalanırken fırça kıllarının arkasında bulunan kısıda ağzınıza giriyor diş etleriniz, diliniz, iç yanaklarınız ve damaklarınız ile temas ediyor. Kullanılan diş fırçasının plastik ya da benzeri maddelerle hazırlanmış olması ağız sağlığını da olumsuz olarak etkilemektedir. Humble Brush diş fırçaları normallerinden ekstra fark gözetmeksizin, bir miktar uygun diş macununun Humble Brush diş fırçalarına sürülüp dişlerin fırçalanması şeklinde uygulanıyor. Humble Brush diş fırçalarının kirli yerlerle teması engellenmeli ve direkt mermer, banyo seramiği gibi çok hijyen olmayan yerlere değdirilmemesi gerekmektedir.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı