Kolonya Çeşitleri

Benzer Kategoriler
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
Kolonya sayfasında toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Dalin Bebek Kolonyası 100 ML
Dalin - Dalin Bebek Kolonyası 100 ML
Dalin - Dalin Bebek Kolonyası 100 ML
  • Bebek Kolanyası
  • Bahar Tazeliği Hissi
  • 100 ML
(0) Yorum
Dalin Bebek Kolonyası 100 ML
26,95 TL
Dalin Bebek Kolonyası Çiçek Bahçesi 100 ML
Dalin - Dalin Bebek Kolonyası Çiçek Bahçesi 100 ML
Dalin - Dalin Bebek Kolonyası Çiçek Bahçesi 100 ML
  • Bebek Kolanyası
  • Sprey Form
  • Çiçek Bahçesi Kokusu
  • 100 ML
(0) Yorum
Dalin Bebek Kolonyası Çiçek Bahçesi 100 ML
27,65 TL

Kolonyalar

Birbirinden etkili kolonya çeşitlerini Narecza üzerinde bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. İster evinize gelen misafirlere ikram etmek, ister düzenli hijyen süreçlerinizde destek almak için olsun; aradığınız kolonya çeşitleri en uygun kolonya fiyatları eşliğinde burada sizi karşılıyor. Siz de aradığınız kolonya çeşidini burada bulabilir ve hemen alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kolonya Çeşitleri & Markaları

Hep çarpıcı kokuları hem de yüksek hijyenik özellikleri ile kolonyalar, gündelik olarak dezenfeksiyon süreçlerinde en etkili ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle salgın ve pandemi gibi sağlığa tehdit oluşturan dönemler içerisinde düzenli olarak kolonya kullanımı büyük önem taşıyor. Son derece yüksek etkiye sahip limon kolonyası başta olmak üzere siz de farklı aroma ve kokuların hakim olduğu kolonya çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Jack & Jill ve Cleanrose başta olmak üzere farklı kolonya markaları arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yaparak hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Keskin kokusu ile benzersiz bir ferahlık sunmayı hedefleyen kolonyalar, genellikle 80 derecelik alkol içeriği ile oldukça etkili bir temizlik sağlıyor. Yüksek alkol oranından ötürü uygulandığı bölgedeki tüm mikrop, bakteri ve virüsleri anında yok etme özelliğine sahip olan kolonyalarla siz de etkin bir hijyen sağlayabilirsiniz. Çocuklarınız dahil ailenizdeki tüm bireylerin güvenle kullanabileceği kolonya çeşitleri Narecza'da beğeninize sunuluyor.

Kolonya Fiyatları

Söz konusu kolonya fiyatları olduğu zaman fiyat aralıkları genellikle markaya ve ürünün gramaj değerine göre değişkenlik gösteriyor. 1 lt kolonya ve 5 l kolonya ebatları, piyasanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Bu büyük ebatlı ürünler, düzenli olarak kullanılan kolonyanın kısa bir sürede tükenmesinin önüne geçerek uzun süreli bir kullanım vadediyor. Kolonya fiyatları aynı zamanda kolonya içeriğindeki aroma ve koku seçeneklerine göre de değişkenlik gösterebiliyor. Pek çok farklı markanın farklı aromalarla zenginleştirilmiş kolonya seçeneklerine rastlamak mümkün. Her ne kadar limon kolonyası en çok tercih edilen ve en yaygın görülen kolonya çeşidi olsa da, portakal çiçeği, lavanta ve baharat gibi farklı esansların yer aldığı ürünlerle de karşılaşabilirsiniz. Zevklerinize ve kişisel tercihlerinize uygun kokuda ve gramajda bir kolonya tercih ederek siz de her zaman her yerde hijyen sağlayabilirsiniz. Parfümlü kolonya seçeneklerinin yanı sıra kokusuz ve sade kolonya çeşitlerine de yönelerek etkin bir temizlik sürecine doğru adım atabilirsiniz. Kolonyanın yanı sıra yine hijyen sağlama konusunda oldukça etkili olan dezenfektan çeşitlerini ise kategorimiz Dezenfektan üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kolonya Kullanımında Nelere Dikkat Etmeli?

Hijyen Ürünleri arasında oldukça önemli bir yere sahip olan kolonyalar, doğru bir şekilde kullanıldığında maksimum hijyen ve temizlik etkisi yaratıyor. Bununla birlikte içerisindeki yüksek alkol oranı ve üst düzey keskin formülünden dolayı kolonya kullanımında bazı güvenlik unsurlarına da dikkat etmek gerekiyor. Kolonyanın güvenli kullanımını sağlamak açısından yapılması gereken en önemli şeylerden bir tanesi, onu çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutmak oluyor. Bununla birlikte kolonyanın ağız bölgesinden olabildiğince uzak tutulması ve uygulama sırasında yutulmamasına özen gösterilmesi gerekiyor. İçindeki yüksek alkol derecesinden ötürü kolonya tüketimi, istenmeyen mide problemlerine, zehirlenmelere ve benzeri sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Aynı şekilde kolonya kullanırken şişeyi gözlerinize yakın tutmamalı, kolonyanın gözünüze kaçması durumunda ise hemen gözlerinizi ılık suyla yıkayarak durulamalısınız. Bu tarz durumlara özellikle sprey kolonya kullanımı esnasında dikkat etmek gerekiyor. Daha fazla kişisel bakım ürünü için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.