+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Oniris Horlama & Uyku Apnesi Protezi Çeşitleri

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
Oniris sayfasında toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Oniris Horlama ve Uyku Apnesi Protezi
Oniris - Oniris Horlama ve Uyku Apnesi Protezi
Oniris - Oniris Horlama ve Uyku Apnesi Protezi
  • Horlama ve Uyku Apnesi için
  • Güvenli kullanım
  • Etkili çözüm
  • %94 Kullanıcı memnuniyeti
  • Çok satan ürün
(0)

Oniris Horlama ve Uyku Apnesi Protezi

%5
1.150,00 TL
1.092,50 TL
ÜCRETSİZ KARGO

Oniris

Oniris protezi, uyku sırasında solunumun durması olarak bilinen uyku apnesi ve horlama problemine çözüm sunuyor. Son derece kolay bir kullanıma sahip olan bu ürün, uykularınız düzene girmesine ve solunumunuzun rahatlamasına yardımcı oluyor. Klinik olarak etkinliği onaylanan Oniris horlama ve uyku apnesi protezi sayesinde siz de daha kaliteli bir uyku çekebilirsiniz. Yüksek başarı oranına sahip bu kişisel bakım ürünüyle tanışmak için hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

Oniris Horlama ve Uyku Apnesi Protezi Özellikleri

Uyku sırasında rahatlayan kaslar solunum kanallarının daralmasına sebep olduğu için ciğerler tarafından pompalanan yüksek hava akışı titreşimler meydana getirebiliyor. Horlama sesi olarak bilinen bu titreşimlerden farklı olarak bazı zamanlarda nefes borusu tamamen tıkanabiliyor. Bu da kısa süreli nefes durmalarına yol açarak uyku apnesini ortaya çıkarıyor. Oniris horlama ve uyku apnesi protezi, alt ve üst dişlerinizi belli bir açıda tutarak daha rahat nefes almanıza yardımcı oluyor. Alt çeneyi öne çeken protez, gırtlak bölümünün rahatlamasına ve bu bölgeden havanın serbestçe geçebilmesine imkan tanıyor. Klinik çalışmalarda başarılı olan bu teknik, uyurken yaşanan nefes problemlerine kontrollü ve konforlu bir şekilde çözüm sunuyor. Uyku kalitenizi artıran horlama ve uyku apnesi protezi sayesinde hem siz hem de sevdikleriniz geceleri daha rahat geçirebiliyor.

Oniris Horlama ve Uyku Apnesi Protezi Kutu İçeriği

Oniris horlama protezi demonte şekilde size ulaşıyor. Kutunun içerisinde 2 adet üst diş, 2 adet de alt diş plağı yer alıyor. Bu dişlikler standart ve büyük olmak üzere iki farklı boy seçeneğine sahip. Farklı diş yapılarına göre alt ve üst plaklar eşleştirilebiliyor. Bu iki parçanın bir araya getirilmesi için de tutturma çubukları mevcut. 2 set halinde kutuda yer alan çubuklardan her bir sette 9 adet bulunuyor. Ağız genişliğini ayarlayan bu çubuklar 0 numaradan 8 numaraya kadar çeşitleniyor. Milimetre cinsinden ise 0 mm ile 11 mm arası değişiklik gösteriyor. Ayrıca bu ölçüleri kolayca anlayabilmeniz için 1 adet şablon bulunuyor. Tutturma çubuklarını bu şablonun üzerine yerleştirerek ölçülerini pratik bir şekilde anlayabilmeniz mümkün. Kutu içeriğinde, Oniris horlama protezini ağız hijyenine uygun bir şekilde taşıyabilmeniz içinse 1 adet taşıma kutusu bulunuyor. Son derece sade bir tasarıma sahip olan bu kutu, küçük boyutları sebebiyle de her tür çantada rahatça taşınabiliyor.

Oniris Horlama ve Uyku Apnesi Protezi Nasıl Kullanılıyor?

Uyku öncesi dişlerinize yerleştireceğiniz Oniris horlama ve uyku apnesi protezinin kullanımı oldukça basit. İlk olarak 0 numaralı tutturma çubuğunu bulunduğu setten ayırmanız gerekiyor. Sonrasında alt diş plağının yan bölümünde bulunan birleşim yerine tutturma çubuğunun yuvarlak kısmını geçirebilirsiniz. Bu geçirme işlemi sırasında döndürme hareketi yaparak baskı uygularsanız parçayı çok daha kolay bir şekilde plağa oturtabilirsiniz. Dişliğin diğer yanında bulunan birleşim noktası için de aynı işlemleri tekrarladıktan sonra tutturma çubuğunun diğer ucunu üst plakla birleştirebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken husus, çubukların tam daire olan kısmının alta, açık uçlu olan kısmının da üste gelmesi. Kalıplama için hazır hale gelen Oniris horlama ve uyku apnesi protezini kullanmadan önce steril hale getirmek ve yumuşatmak için kaynamış suyun içinde bekletmeniz gerekiyor. Protez 2 dakika boyunca suyun içerisinde bekledikten sonra dişlerinizi ortalayarak dişlikleri ağzınıza yerleştirebilirsiniz. Bu işlem sırasında da çeneniz kapalı şekilde 2 dakika beklemelisiniz. Sonrasında dişlerinizin şeklini alan plakları çıkararak tutturma çubuğunu değiştirebilirsiniz. Çubukları önce üst dişlikten sonra da alttan çıkardıktan sonra 1 numaralı çubukla kullanıma başlayabilirsiniz. Yeterli etki görmediğiniz takdirde daha büyük numaralı çubukları deneyerek uyku sırasında alt çenenizi daha da öne alabilirsiniz. Oniris horlama ve uyku apnesi protezine kolayca sahip olmak ve horlama protezi fiyatına göz atmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.