sadsad x
asdasd

Dermaderm Cilt ve Saç Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
%30
%30
35,00 TL
24,50 TL
%30
%30
25,00 TL
17,50 TL
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2

Dermaderm

Dermaderm, geliştirdiği ürünlerle tam bakımı garantileyen bir markadır. Yüz bakımı, cilt bakımı, saç bakımı ve güneş koruyucu ürünleri ile ihtiyacınız olan bakımını sağlar. Dermaderm ürünleri %100 bitkisel içerikli olup doğaldır. Dermaderm birçok kategoride ürün geliştirmektedir. Önemli olan ise tüketicileri anlaması ve buna yönelik ürün geliştirmesidir. Geliştirdiği cilt bakım ürünlerine bakacak olursak; masaj kremi, ayak bakım kremi, pişik kremi, kırışıklık önleyici krem, çatlak oluşumunu engelleyen krem, cilt lekelerine karşı geliştirdiği kremler, güneş koruyucular şeklinde sıralanabilir. Ürünlerin bazılarını yakından tanıyarak etkisini anlamamız daha kolay olacaktır.

Örneğin Dermaderm Okaliptus Özlü Masaj Kremi, ağrıları tamamen engellemeye yönelik olarak geliştirilmiştir. Dermaderm Masaj Kremi ile birçok kişi ağrılarından kurtulmuştur. Eklem ağrıları, eklem tutukluğu, hareket kısıtlılığına neden olur. Dünyada görülme oranı da oldukça fazladır. Çok sık görülen bu rahatsızlık her yaş grubunda görülebilmektedir. Erkeklerde 45, kadınlarda ise 55 sonrası görülen bu rahatsızlığı ortadan kaldırmak için Dermaderm Okaliptus Özlü Masaj Kremi kullanılabilir. Kremle yapılan masaj sonrası masaj yapılan kaslar, sinirler ve damarlar yumuşar. Dermaderm cilt lekelerine karşı da etkin çözümler sunar. Çevresel koşulların ve hormonal sorunların ciltte yarattığı lekeleri ortadan kaldırmaya yönelik olarak lekelerin ortadan kaldırılması sağlanabilir. Krem kullanımı ile güneşin zararlı ışınlarına karşı da korunma sağlanabilir. Krem kullanımı sonrası cilt duru ve lekesiz bir görünüme kavuşur.

Saç bakımı da hepimiz için oldukça önemlidir. Saç bakımı yaparken seçilen ürünler saç tipi baz alınarak belirlenir. Yağlı, kuru, normal, yıpranmış, kepekli, bakımsız gibi seçenekler saç tipimize göre belirlenir. Sonrasında kullanılan krem saçları yumuşatarak parlaklık sağlarken, saç serumları hasarlı saçları korumaya alır. Saç bakımımızı yaparken en önemli unsur saç yapımızı tanımamız ve buna uygun olarak ürün temin etmemizdir. Ayrıca seçtiğimiz marka da oldukça önem teşkil eder. Bu noktada Dermaderm saç bakımınızı tam ve istediğiniz gibi gerçekleştirebileceğiniz doğal içerikli ürünleri ile sunulmaktadır. Dermaderm özel olarak saç dökülmelerine karşı da ürün geliştirmiştir. Saç tonikleri, losyonları, saç maske ve kremleri de ürün yelpazesi arasında bulunur. Saç bakımında etkili argan yağından faydalanan marka, ürünlerini kesin sonuç verecek şekilde geliştirmekte ve piyasaya sunmaktadır. Örneğin Dermaderm Formula HD-77 Kepeklenmeye ve Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan ile, saç derisinde kepek ile oluşan kaşıntı, soyulma ve kuruluğu ortadan kaldırır. Saç köklerini yeniden yapılandırır ve DHT'nin kötü etkisini ortadan kaldırır.

Dermaderm Saç Bakım ürünlerinin buna benzer fazlaca ürüne ve ürün etkileri mevcuttur. Dermaderm Güneş Koruyucu ürün kategorinde de yine etkili bir koruma sağlar. Güneşin yararlı ışınlarından faydalanırken, zararlı ışınlarını vücudunuzdan uzaklaştırabilirsiniz. Bunun dışında farklı ve özgün ürünleri de mevcuttur. Sivilcelerle de savaşan marka sivilce temizleme kremi, sivilce temizleme jelleri ve mendilleri de üretmektedir. Sivilce temizleme mendilleri ile su kullanımı olmadan ciltteki bakteri oluşumunu engeller. Cildin yağlanmasını durdurarak cilde sağlıklı bakım sağlar. Gözenekleri tıkayan her türlü kirden arınma sağlar. Sivilce temizliğini etkili biçimde gerçekleştirir. Kısacası Dermaderm ile her türlü bakımı kolayca ve etkili biçimde yapabilirsiniz.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı