sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler

Rocs Ürünleri

Sıralama seçin
Görünüm:
()
35,00 TL
()
39,90 TL
()
43,90 TL
()
35,90 TL
()
()
29,90 TL
()
35,90 TL
()
29,90 TL
()
34,90 TL
()
55,00 TL
()
35,90 TL
()
42,90 TL
()
39,90 TL
()
42,90 TL
()
39,90 TL
()
49,90 TL
()
35,90 TL
()
39,00 TL
()
39,90 TL
()
35,90 TL
()
39,90 TL
()
29,90 TL
()
26,90 TL
()
26,90 TL
()
35,00 TL
()
35,90 TL
()
49,90 TL
()
35,90 TL
()
37,46 TL
()
49,00 TL
()
32,46 TL
()
39,00 TL
()
32,46 TL
()
39,00 TL
()
23,46 TL
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Rocs

DRC yüksek kalitede ağız bakım ürünleri geliştiren uluslararası bir şirkettir. Avrupa bilinen en iyi markaların başında gelmektedir. Rocs, DRC'nin önemli bakım ürünleri arasında yer alır. DRC'nin tüm ürün formülleri İsviçre WDS Laboratuarlarında geliştirilmektedir. Ürünler yüksek teknoloji ve bilimsel çalışmalar sonucunda ortaya çıkar. Ürünlerin etkinliği klinik çalışmalar ve laboratuar testleri ile belgelenmektedir. Ağız ve diş sağlığı oldukça önemlidir. Diş ve diş eti hastalıkları ülkemizde ve dünyada önemli sağlık sorunları arasında yer alır. Ancak maalesef gereken önem verilmediği için bakımı tam olarak yapılamamaktadır. Ağız sindirim kanalına giden ilk yoldur. Ağızdaki olumsuzluklar diş sağlığını bozar ve sindirimin olumsuz olarak etkilenmesine neden olur. Ağızla aldığımız yiyecekler çiğnenip, tükürükle karıştırılarak yutulmaya ve sindirime hazır hale getirilirler. Tat alma organı olan dil çiğneme, yutma, konuşma gibi önemli görevleri de üstlenir.

Ağız sağlığına bakıldığında en önemli iki rahatsızlık dişte olan çürükler ve diş eti iltihaplanmalarıdır. Diş etinde meydana gelen hastalıklar bazen diş yuvasının kemiğinin erimesine kadar ilerleyen etkiler doğurabilir. Diş sağlığının bozulması vücuttaki diğer organları da etkileyebilir. Diş tüm sistemleri etkileyen enfeksiyon odağı haline gelebilir. Kalp, böbrek, eklemler vb. yapılarda önemli sağlık sorunlarına yol açabilen enfeksiyonlara kaynaklık edebilir. Ağızda ve dişlerde yapısal ve işlevsel olarak sağlıklı olması ağız ve dişlerin görevlerini tam olarak yapabildiklerini gösterir. Dişleri korumanın en etkili yolu düzenli fırçalamadan geçmektedir. Diş fırçalamanın ilk adımı doğru fırça seçimi olarak bilinir. Optimal fırça naylon ve orta sertlikteki fırçadır. Ağız içerisinde kolay hareket ettirilmesi ve arka dişlere kolay ulaşabilmesi açısından fırça kafasının fazla büyük olmaması tercih edilmelidir. Uygun fırça seçimi yapıldıktan sonra dişler günde en az iki kere düzenli olarak fırçalanmalıdır.

Rocs Beyazlatıcı Diş Fırçası; özel olarak tasarlanmış olan fiber yapılı ve kalsiyum kristalleri ile kaplı olan dokusuna sahip diş fırçasını temizleme ve beyazlatma özelliğini önemli oranda artırır. Rocs Black Edition; Yüksek kalitede fiber, özel dokulu diş fırçası kılları içerir. Özel yapısı ile etkili temizlik sağlar, diş yüzeylerini koruyarak temizler, yüksek oranda hijyen özelliği ile pürüzsüz bir fırçalama sonrası tam bir bakım sağlar. Rocs ürünlerinin bir diğeri ise düş macunlarıdır. Markanın ürünleri her yaşa hitap etmektedir. Bebeğiniz için ürün seçimi yaparken en iyisini ve en güvenli olanını tercih edersiniz. Rocs bu noktada 0-3 yaş arası bebeklere özel olarak geliştirdiği diş macunları ile oldukça etkili bir bakım sunar. Bunun yanında kids, teens, adult kitlesi için de macun bulunmaktadır. Rocs'un Özel Bakım Ürünleri'ne bakacak olursak; geleneksel ağız bakım ürünlerinin yetersiz kaldığı noktada devreye girdiğini söyleyebiliriz. Rocs Medical ürün çeşitleri farklı ihtiyaçlara yönelik olarak özel çözümler sunmaktadır. Rocs ile ağız hijyeninizi destekleyebilir ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.