x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2
New Life
New Life
%10indirim 86,00 TL 77,40 TL
New Life
%10indirim 44,00 TL 39,60 TL
New Life
%10indirim 175,00 TL 157,50 TL
New Life
%10indirim 69,00 TL 62,10 TL
New Life TÜKENDİ
%10indirim 69,00 TL 62,10 TL
Sırala:
1 2

New Life

Üretimine başladığı an itibari ile sürekli bir şekilde kendi kalitesini yükseltmiş olan New Life markası kendisini doğal beslenme mimarı olarak görmektedir. Üretimde 40 yılı geride bırakmanın tecrübesi ile sürekliliğini sağlamış ve Türkiye’de varlığını sürdürmektedir. Kalitesi ve besin değeri son derece yüksek ürünler ile beslenmeye destek sunan ürünler üretmektedir.

Markamız pek çok önemli hastalık ile baş eden insanlar için ürettiği yardımcı ürünlerle dikkat çekmektedir. Tüberküloz, epilepsi, anemi, alerji gibi hastalıklar ve mide bulantısına (Metpamid) karşı ürettiği bir çok ürün ile bu hastalık ile mücadele eden insanlara yardımcı olmaktadır. Sifar İlaçları'nı Türk İlaç Sektörü'nün önemli bir parçası durumuna ulaştırmıştır. Ayrıca Sifar İlaçları için Türkiye'de biyoyararlanım ölçümünün gerçekleştirilmesine ön ayak olanbirinci firma olmuş, bu durum kaliteli üretime verdiği önemi yansıtmaktadır.

Dünyamızda geldiğimiz aşamada beslenme alışkanlıklarımız son derece negatif yöne doğru hareket etmektedir. İnsan metabolizmasının ihtiyacı olan vitamin, mineral, kalsiyum vb. birçok madde ne yazık ki günlük tüketim ürünlerimizde vücudumuzun ihtiyacını karşılayamayacak durumda. Ya da alınan besinler genetiği ile oynandığı için istenilen ve vücudun alışık olmadığı türde olabiliyor. Bu durum ise vücudumuzda birçok organın işlevini tam olarak yerine getirememesine neden oluyor. Birçok hastalık baş gösterebiliyor.

New Life ürünleri vücudunuzun bu tarz ihtiyaçlarını gidermenize yardımcı olacak ürünler üretmektedir. Belirtelim New Life ürünleri ilaç değildir. Size sadece dengeli ve doğal beslenmede yardımcı olacak ürünlerdir. Ürünleri doktor gözetiminde kullanmanızda fayda var. Ayrıca ürün kullanım şart ve miktarlarını kendi özgün yapınıza uygun biçimde uygulayınız. Sifar İlaçları, 2004 yılından bu yana besin destek ürünleri alanında faaliyetlerini yoğunlaştırmıştır. New Life besin destek ürünlerini herkesin ulaşabileceği bir seviyeye ulaştırmıştır.

New Life Dünyada Öncüdür

New Life markası Uluslararası GOED Omega-3 (Global Organizationfor EPA and DHA Omega-3)organizasyonu'nun kurucu üyesidir. Bu organizasyon merkezi Amerika Birleşik Devletlerinde (ABD) bulunmaktadır. Bu organizasyon OMEGA-3 üretiminin kalite dengesini test eden ve dünyada söz sahibi olan bir kuruluştur. New Life ise bu organizasyonun önemli bir parçasıdır.

New Life Kalitesi

Marka ürün kalitesini geliştirdiği 5 ana maddede açıklıyor.

  • Hammadde: New Life ürün için seçtiği ham maddeyi en doğal ve kaliteli mamullerden seçmeye özen gösteriyor.
  • Üretim: New Life üretimini Avrupa ülkeleri olan İngiltere, İsviçre ve Fransa da bulunan üretim alanlarında gerçekleştirerek son teknoloji ürünleri kullanmaktadır. Üretim tekniği ve elde ettiği sonuç denetime açıktır.
  • Formül: New Life ürünlerini üretirken israfa yol açan fazla üretimden kaçınır. Yoğunlaşmış üretim gerçekleştirerek ürünlerinin daha etkili ve portatif hale gelmesini sağlar.
  • Kapsül: New Life kapsüllerini doğal olan balık ve bitkisel kaynaklardan üretir. Bu durum maliyetten kaçınmamak anlamına geliyor. Ancak bu doğal üretim kaliteye ve sağlığa verilen değeri bir kez daha gösteriyor.
  • Ambalaj: New Life ürünleri son derece uygun koşullarda ve kaliteli bir biçimde ambalajlamaktadır. Adeta ilaç ambalajlamalarından daha özenli davranılmaktadır.

Ürünlerinin başlıcaları şu şekilde; ENGİNAR ÖZÜ, AnOx 23, CoEnz QH, Nano Ditamin3, B12 PLUS, MENA K2, GinVit, EFA-POP, EFA-VIT, EFA Daily, EFA S-1200. Tekrar belirtelim ki New Life yardımcı besin özellikleri barındırsa da vücudunuz için bir ilaç özelliği göstermez. Ancak sağlığınız için de zararlı bir özellik barındırmaz. Vücudunuzu destekler ve güçlendirir. Türkiye’de konu ile ilgili tüm kuruluşların denetimine tabi olan firmanın ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.