Askorbik Asit Kapsül ve Tablet

sayfasında toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Nutraxin Vitamin C 1000 mg 30 Tablet C Vitamini Takviyesi
Nutraxin - Nutraxin Vitamin C 1000 mg 30 Tablet C Vitamini Takviyesi
Nutraxin - Nutraxin Vitamin C 1000 mg 30 Tablet C Vitamini Takviyesi
 • 1000 Mg C vitamini
 • Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı
 • Yetişkinler için
 • İlaç değildir
 • 30 tablet
(0) Yorum
Nutraxin Vitamin C 1000 mg 30 Tablet C Vitamini Takviyesi
52,75 TL
Edis Pharma MaxDefend C Portakal Aromalı 30 Saşe C Vitamini Takviyesi
Edis Pharma - Edis Pharma MaxDefend C Portakal Aromalı 30 Saşe C Vitamini Takviyesi
Edis Pharma - Edis Pharma MaxDefend C Portakal Aromalı 30 Saşe C Vitamini Takviyesi
 • Takviye Edici Gıda
 • C Vitamini İçeriği
 • Çinko İçeriği
 • Vitamin D3 İçeriği
 • Portakal Aromalı
(0) Yorum
Edis Pharma MaxDefend C Portakal Aromalı 30 Saşe C Vitamini Takviyesi
46,23 TL
NBT Life Vitamin C Pureway 30 Kapsül C Vitamini Desteği
Nbt İlaç - NBT Life Vitamin C Pureway 30 Kapsül C Vitamini Desteği
Nbt İlaç - NBT Life Vitamin C Pureway 30 Kapsül C Vitamini Desteği
 • Vitamin C 500 mg
 • Turunçgil 27 mg
 • Kolay emilim
 • İlaç değildir
 • Vegan kullanıma uygun
(0) Yorum
NBT Life Vitamin C Pureway 30 Kapsül C Vitamini Desteği
94,52 TL
Wellcare Immune Şurup 150 ML
Wellcare - Wellcare Immune Şurup 150 ML
Wellcare - Wellcare Immune Şurup 150 ML
 • Propolis ekstresi
 • C vitamini
 • Afrika sardunyası
 • Takviye edici gıda, ilaç değildir
(0) Yorum
Wellcare Immune Şurup 150 ML
39,15 TL

Askorbik Asit

Bir C vitamini çeşidi olan askorbik asit, C vitaminin toz halde bulunan haline deniyor. Meyve ve sebzelerden elde edilen C vitamini özlerinin toz şekilde kullanılmasına askorbik asit adı veriliyor. Birçok alanda faydası olan askorbik asit C vitamini, kozmetikten insan sağlığına hatta hayvan sağlığına kadar birçok alanda katkıda bulunuyor. Bağışıklığı koruyarak genel vücut sağlığını destekliyor. Aynı zamanda cilt bakımı ve cilt sağlığını desteklemek için de kullanılan askorbik asit daha çok takviye edici gıda olarak tercih ediliyor. Siz de askorbik asit kullanmak istiyorsanız sayfamızı ziyaret edebilir size uygun olan takviyeyi seçebilirsiniz.

Askorbik Asit Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

Tüm canlıların en çok ihtiyaç duyduğu vitaminlerin başında Cvitamini askorbik asit geliyor. Güçlü bir antioksidan kaynağı olan askorbik asit tozC vitamininin, vücuttaki kolajen proteinini oluşturmada etkisi görülüyor. Bu besin değerinin dışarıdan gıdalar yoluyla alınması zor olduğu ve vücut bu besini üretmediği için takviye olarak alınması gerekiyor. Birden fazla kullanım alanı olsa da en çok takviye edici gıda olarak tüketimi tercih ediliyor. Çoğunlukla toz formda bulunan askorbik asit şase şeklinde ya da kapsül halinde de bulunuyor. Askorbik asit kullanımı yaş ve cinsiyete bağlı olarak değişiyor. Yetişkin erkeklerde günde 90 mg kadınlarda ise 75 mg dozunda kullanılması tavsiye ediliyor. Çocuklar için de kullanılabilir özellikte olan bu gıda takviyesinin maksimum 45 mg’a kadar kullanılması öneriliyor. Siz de askorbik asit ile sağlığınızı desteklemek istiyorsanız kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışmayı unutmayın! Uzman kontrolünde ihtiyacınız kadar kullanmanız tüm gıda takviyelerinde olduğu gibi askorbik asit kullanımında da oldukça önemli.

Askorbik Asit Çeşitleri

Meyve şekerinden elde edilen askorbik asit C vitamini tozu olarak hayatımızda yer alıyor. Vücut sağlığı, bağışıklık açısından önemli etkileri olan askorbik asite kozmetik alanda da sıkça rastlamak mümkün. Cilt sağlığı açısından önemli bir besin değeri olan C vitamini hemen hemen tüm bakım ürünlerinin içinde bulunuyor. Böylece vücut sağlığını desteklerken cildin korunmasını da sağlıyor. Askorbik asit saşe formunda kullanımı yaygın olsa da kullanım oranının artmasıyla kapsül ve şurup formlarında kullanımları da bulunuyor. Fakat kullanım oranın da artmasıyla kapsül ve şurup formlarında kullanımları da bulunuyor. Narecza, kullanmak istediğiniz tüm askorbik asit formlarını sizlere sunuyor. NBT Life, Edis Pharma MaxDfend ve Wellcare Immune markaları başta olmak üzere farklı formlardaki askorbik asit C vitamini gıda takviyesi seçeneklerine sayfamız üzerinden ulaşabilir, ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda askorbik asit cilt bakımı ürünleri arasında Skinceticals yüz serumunu da inceleyebilir cilt sağlığınızı destekleyebilirsiniz.

Askorbik Asit Fiyatları

Önemli besin takviyelerinden biri olan askorbik asit saf C vitamini olarak bulunuyor. Askorbik asit fiyat fiyat olarak uygun aralıklarda seyrediyor. Herkesin kullanımına uygun olan 42 gr’lık saşeler halinde ya da kapsül şeklinde kullanılıyor. Askorbik asit fiyatları tercih edilen kullanım formuna ve markasına göre değişiklik gösteriyor. Askorbik asit eczanelerde ve Narecza üzerinde satılıyor olup sayfamız üzerinden ürünlerimizi inceleyebilir ve bütçenize uygun askorbik asit gıda takviyesini sipariş verebilirsiniz.

Askorbik Asit İle Dinç Kalın!

Meyve şekeri özünden elde edilen askorbik asit, saf toz halinde Narecza ile sizlerle buluşuyor. Bağışıklığı güçlendiren yapısı ile gün boyunca enerjik kalmayı sağlıyor. Her alanda çeşitli etkilere sahip bir besin değeri olması onu daha kullanılır kılıyor. Siz de askorbik asit ile dinç kalmak istiyorsanız bir uzmana danışarak ihtiyaçlarınızı belirleyebilir ardından sayfamız üzerinden uygun askorbik asit gıda takviyesine sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.