Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim

Teslimat Koşulları

Kargo Süreleri

Sipariş vermeniz ile birlikte ürünler maksimum 3 iş gününde kargoya verilir ve kargoya verilme tarihinden itibaren Türkiye'nin her yerine 1-4 iş günü içinde ürününüz ulaşır. Kargo şirketlerinin sadece belirli günlerde ulaşım sağladığı yerler, mobil alan diye belirledikleri, köy, nahiye veya kargo şirketinin operasyonunu belirlediği alanlar istisnadır. Bu bilgi için kargo şirketinden veya müşteri ilişkiler departmanımızdan detaylı bilgi alınabilirsiniz. Pazar günü verilen siparişler pazartesi kargoya teslim edilir. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü kargoya teslim edilir.

Ücretler

Yapacağınız 900 tl ve üzeri alışverişlerde kargo mağazamıza aittir.

Müşteriye Ait Kargo Ücretleri

İade, değiştirme vs. işlemlerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır.

İstisnalar

Ürünün geri çağrılması, yanlış gönderim ve şirketin belirleyeceği istisnai konularda veya kargo şirketinin kargo ücretini iade etmesi durumunda kargo ücreti müşteriye iade edilecektir. Aksi halde şirketimiz tahsil etmiş olsun ya da olmasın kargo ücreti iadesi yapılmamaktadır.


Hasarlı Kargo

KARGO İLE GELEN ÜRÜNÜ MUHAKKAK KARGO ELEMANININ ÖNÜNDE AÇIP KONTROL EDİNİZ.

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile ürünü/ürünleri faturalar ve sorununuzu anlatan not ile birlikte, aynı kargo görevlisi ile geri ödemeli olarak gönderici adresine göndermenizi rica ederiz. Ürünü kontrol etmeden teslim almanız halinde ürünün hasarsız olarak size teslim edildiğini, üründeki hasardan sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu durumda üründeki kırılma, hasar ya da zarardan firmamız sorumlu olmayacak, değişim veya iade talebini reddetme hakkına sahip olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.