%100 Orijinal Ürün
Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim

Wartner Siğil, Nasır ve Tırnak Mantarı Ürünleri

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.
Görünüm :
Wartner Tırnak Mantarı Tedavisi İçin Jel 7 ml
(2)
%36 İndirim
252,74 TL
394,90 TL
Sepete Ekle İncele

Wartner HakkındaSiğil ve taban siğilleri oldukça yaygın olarak görülen cilt enfeksiyonları olarak bilinmektedir. HPV virüsünün neden olduğu bu zararsız enfeksiyonlar cildin üst tabakasında oluşur ve cilt hücrelerinde uyarılma sağlayarak hızlıca çoğalır. Bulaşıcılıklarının önüne geçebilmek için tedavi edilmeleri şarttır. Araştırmalar gösteriyor ki; son iki yılda her beş aileden biri siğil ile karşılaşmıştır. Bağışıklık sisteminin zayıf olması, cildin zarar görmesi ve kişisel yatkınlık gibi sebepler enfeksiyonun başlıca sebepleri arasındadır. 2-12 yaş aralığındaki çocukların %10'unda siğil görülmektedir. Gençlerde ise; 16-18 yaş arası bu oran %15-20 arasında seyreder.

Yaygın siğil ve taban siğili toplumda en sık rastlanan siğil çeşitleridir. Yaygın siğil, ellerde, dizlerde ve dirsek bölgelerinde sıkça görülmektedir. Cilt görünümünden bahsetmek gerekirse karnabahar görüntüsü tabiri doğru olacaktır. Taban siğili olarak bahsedilen çeşit ise; Verruca olarak adlandırılır. Ayak siğilleri ayak tabanlarında, topuklarda, ayak parmaklarında görülmektedir. Nasır doku ile kaplanmış olduğu da bilinmektedir. Siğillerin tedavi aşamasında, yaklaşık %50'si tedavisiz olarak iki yıl içerisinde ortadan kaybolur. Siğillere neden olan virüs olduğundan direnç oluştuktan sonra siğiller ortadan kaybolur. Bulaşıcı olan siğillerin kişinin kendi cildindeki diğer bölgelere geçme ihtimalinin olabileceği gibi başka kişilere de geçmesi mümkündür. Bu nedenle tedavi edilmelidir. Ayakta meydana gelen siğiller ağrılara neden olabilir. Tedavi edilmesi durumunda siğillerin yayılma ihtimali azalır. Siğil tedavi aşamasında her ürün kullanılmamalıdır. Yanlış seçilen ürünler siğilleri ortadan kaldırmadığı gibi, daha da kötü bir tabloya doğru sürükleyebilir. Reçetesiz birçok tedavi yanlış olabilmektedir. Wartner, siğil ve taban tedavisinde son derece etkili sonuçlar alınmasını sağlayan yenilikçi bir üründür. Dondurma yöntemine dayanan bir medikal cihazdır.

Wartner aynı zamanda nasır tedavilerinde de son derece etkili bir üründür. Yumuşak ve inatçı sert nasır, tekrarlalanan sürtünme, basınç, ya da iritasyon sebebiyle cilt üzerinde sertleşen, kalınlaşan ve hissizleşen bir alandır. Nasırlar cildi çevreleyen hassas sinirlere basınç uyguladığı zaman ciltte kızarma olabilir, iltihaplanma gerçekleşebilir ve nasır acı verir. Sert çekirdek, cilde batar ve altta kalan yüzeydeki sinirlere basınç uygulayarak yüksek acıya sebep olabilir. Nasır tedavi aşamasında; sürtünme basıncı kısa sürelide olsa ortadan kalkabilir. Ancak tamamen ortadan kaldırmak için özel bir tedavi gerekir. El ve ayakta var olan bu nasırlara basınç yapan öğeleri ortadan kaldırdığımızda uygun, rahat kıyafetler, ayakkabılarla bertaraf edilmesi mümkündür. Ancak kalıcı tedavi için Wartner, kolay kullanımlı ve hızlı sonuç almayı sağlayan, eşsiz asit jel içeriği ile çığır açan buluşu Wartner Nasır Kaleminin kullanılması gereklidir.

Tırnak mantarları çok zor bir rahatsızlık olmamakla birlikte acı verebilen, şekil bozukluğuna sebep olabilen bir rahatsızlıktır. Ciddi anlamda sınırlamaya da neden olabilirler. Mantar hastalıklarının nedeninde olumsuz ruhsal ve fiziksel deneyimler belirtilmiştir. Belirtilerin yayılması durumunda tedaviye başlamak gerekmektedir. Nemli ortam, teri emen çorap ve ayakkabılar, yüzme havuzları, spor salonları ve duş odalarında halka açık yerlerde çıplak ayakla yürümek, ayak mantarı gibi birçok nedene bağlı olarak meydana gelen mantar hastalığının tedavisi oldukça zaman gerektirir. Düzelme sağlayana kadar tedaviye devam edilmelidir. Bu noktada, Wartner Nailexpert eşsiz çift etkili tedavi metodu sayesinde hızlı ve hedefli bir tedavi sağlar.

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.