Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
%100 Güvenli Ödeme
Yukarı
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 69 ürün bulunmaktadır.

Lierac

Dermatolojik araştırmalarını 1975 yılında başlatan Lierac kuruluşu itibari ile kendi laboratuarlarında araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütüyor. Cildin kendi lisanı olduğunu savunan Lierac , ikonikleşmiş birçok ürünü ile dünya pazarında önemli bir yere sahip. Dermatolojik uzmanlığı bulunan marka cilt üzerine yoğunlaşarak, cildi bütünüyle ele alan bir yaklaşıma sahip. Fransa’da doğan merkezi ve laboratuarları halen orada olan Lierac cilt alanında yeniliklerin öncüsü olma misyonunu üstleniyor. 

Lierac Ürünleri Ne İşe Yarar?

Krem ve dermokozmetik ürünler konusunda ilgi gören markanın birçok efektif ürün çeşidi bulunuyor. Markanın ürünleri cilt üzerinde oldukça etkindir. Özellikle çatlaklar konusunda bulunan ürünleriyle dikkatleri çekiyor. İlerleyen yaş faktörü, hamilelik, genetik faktörler, doğum veya yüksek kilo kaybı vücutta çatlak oluşturan temel nedenlerdir. Vücutta oluşan çatlaklar kişinin özgüven kaybı yaşamasına veya vücudunu beğenmemesine neden olabilir. Bu nedenle Lierac çatlak önleyici krem gibi ürünler çatlak giderme konusunda size yardımcı olacaktır. Markaya özgü ürünleri kullanan kişiler tarafından olumlu dönüşler olması sebebiyle güvenilir firmalardan biridir. 

Lierac markasının ürünleri çatlak kremleri ile sınırlı değildir. Markanın cildi besleyici ve cildin elastikiyetini kazanması konusunda yardımcı olan ürün türleri mevcuttur. Markaya ait olarak bulunan ürün serilerinden bazıları şunlardır;

 • Arkeskin serisi: Gece, gündüz ve tüm gün krem türü olarak bulunan üründür. 
 • Hydrageniest Lierac serisi: Nemlendirici krem, losyon ve jel formundaki seridir.
 • Body Slim sıkılaştırıcı seri: Vücut sıkılaştırıcı olarak işlev gören vücut krem serisidir. 
 • Micellar Water serisi: Makyaj ve cilt temizleyici olarak kullanılan ürün serisidir.
 • The Cleansing serisi: Temizleyici görevi bulunan ve cildi besleyen ürün grubudur.
 • Loft İntegral The Regenerating serisi: Ciltte yumuşaklık ve yenilenme katan önemli ürün grubudur.
 • Liearac Phytolastil jel ve krem serisi: Çatlak kremleri olarak bilinen önemli bir seridir. Ciltte oluşan çatlakları giderici etkiye sahip olması nedeniyle oldukça popüler ürünlerdir. 
 • The Scrub Mask serisi: Beyaz kil gibi içerikleri barındıran peeling maske serisidir. Tüm cilt tiplerine uygun olması nedeniyle yaygın kullanıma sahiptir.
 • Sunissime serileri: Güneş koruyucu, güneş öncesi sonrası gibi farklı zamanlarda kullanılan ürün türlerine sahip seridir. Güneş koruma ile ilgili çeşitli ürün türleri vardır. Ayrıca güneş bakım sütü ve güneş ışınlarından koruma etkili ürünlerde seri içerisinde yer alıyor. Ürün serisi güneş ile ilgili işleve sahip olarak dikkat çekici konumdadır.
 • Teint Perfect Skin serileri: Lierac fondöten olarakta bilinen koruyucu ve kapatıcı ürün serisidir. Güneşten korur, cildi besler ve aynı zamanda güneş korumalı fondöten görevi üstlenen ürünlerdir. 
 • Supra Radiance Detox serisi: Cilt üzerinde detox etkisi sağlayan seridir. Cildi temizleyici ve besleyici ürünleri içerir.
 • Body Hydra Micropeeling serisi: Peeling görevi gören seri tüm vücut için uygundur. 
 • Sebologie serisi: Peeling etkisi bulunan önemli bir seridir. Siyah nokta karşıtı, gözenek sıkıştırıcı ve yağ dengeleyici ürün içeriklerine sahiptir.
 • Bust Lift Expert serisi: Vücudun nemlendirilmesine katkı sağlayan üründür. 
 • Lierac Rosilogie serisi: Adından anlaşılacağı üzere kızarıklık karşıtı ürünleri barındırır. Rose ve seboreik dermatit gibi ciltte kızarıklık yaratan durumlara çözüm üreten ürünlerdir. 
 • Premium serisi: Yaşlanma karşıtı krem, losyon ve jellerden oluşan ürün grubudur. Ürün serisi içerisinde bakım kürü gibi ürün tipleri mevcuttur.

Belirtilen ürünler haricinde Lierac markasına ait birçok ürün vardır. Ürünler kullanım amacına ve işlevine göre değişiklik gösteriyor. Dilediğiniz ürünü seçerek Narecza farkıyla satın alabilirsiniz. İstisnai durumlar bulunması halinde doktor onayı alarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ancak alerjik ve ağır hastalıklar mevcut değilse kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Lierac Çatlak Kremi Günde Kaç Kere Kullanılmalı?

Lierac çatlak kreminin popüler olması sebebiyle günde ne kadar kullanılması gerektiği merak edilecektir. Çatlak kremleri basen, kol, bacak, kalça ve karın bölgeleri için oldukça etkilidir. Yüksek kilo kayıpları ve hamilelik sonrası oluşan deri çatlakları can sıkıcı problemlerden biridir. Kötü görüntüye sebebiyet veren çatlaklar Lierac çatlak önleyici krem ürünler yardımıyla ortadan kaldırılabilir. Kullanım talimatlarına uygun şekilde hareket etmeniz ve yaşam rutininizi buna göre ayarlamanız yeterli olacaktır. Önerilen kullanım biçimi günde bir defa istenen bölgeye sürülmesidir. Ancak duruma göre 2 defa sürerek kullanmanız mümkündür. Narecza farkıyla ürün serisine göz atarak seçim yapabilirsiniz. Siparişleriniz en kısa süre içerisinde kargo yoluyla sizlere teslim edilecektir.

Lierac Phytolastil Gel Ne İşe Yarar?

Lierac Phytolastil jel serisi içerisinde farklı formlarda ürünler bulunuyor. İlk ürün çatlak bakım kremi olarak bulunan ve yağsız jel dokusuna sahip üründür. Sıkılaştırıcı özelliği sayesinde çatlak bölgeleri onararak cildi normal hale getirir. İkinci ürün ise serum artı jel şeklinde bulunan set üründür. Üçüncü ürün ise çatlak karşıtı serum olarak bulunuyor. Ürünler içerisinde Hyaluronik Asit haricinde zengin bitki özleri, faydalı bitkisel yağlar ve özleri mevcuttur. Narecza avantajı ile Lierac Phytolastil serisine kolayca sahip olun.

Lierac Hydragenist Ne İşe Yarar?

Lierac Hydrageniest serisi nemlendirici göreve sahiptir. Cildi nemlendirici etkisi haricinde, besleyici ve onarıcı tesir gücüne sahiptir. Ciltteki su dengesinin korunması adına önemli işler yapan seri ürünlerdir. Aynı zamanda cildin pürüzsüz bir hale dönüşmesine vesile olur. Ferahlık, temizlik ve cilt besleyici etkinin haricinde içerisindeki yoğun Hyaluronik Asit ile cilt tonunu düzenler. Bu sayede cildinizin daha sağlıklı ve estetik görünmesi sağlanır. Lierac Hydrageniest serisi ürünlerine Narecza içerisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Lierac Nemlendirici Her Cilt Tipi İçin Uygun Mu?

Lierac nemlendirici ürünler özellikle kadınlar tarafından oldukça ilgi gören ürünlerdir. İçerisinde yüksek oranda Hyaluronik Asit içermesi nedeniyle cilde dolgun, pürüzsüz ve yumuşak bir hissiyat verir. Ayrıca cildi besleyici etkisi sebebiyle ciltte gözle görülür sonuçlar doğurur. Lierac Hydrageniest serisi nemlendirici özelliği ile karşımıza çıkar. Krem, losyon ve çeşitli formları bulunan önemli serilerden biridir. Doğal ve zengin kaynaklı içeriğe sahip olması nedeniyle tüm cilt tiplerine uygundur. Farklı cilt tiplerine sahip kişiler tarafından da tercih edilebilir. Ancak ciltte ekstra durumlar ve ciddi alerjik problemler mevcut ise doktora danışmanız mantıklı olacaktır. Eğer ciddi bir sorununuz mevcut değil ise ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Narecza bünyesinde yer alan ürün serisi oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulur.

Lierac Ürünlerinin Nereden Alabilirim?

Lierac markasının kaliteli olması sebebiyle ürünlere duyulan ilgi oldukça fazladır. Bu nedenle nereden temin edileceği sorusu merak edilecektir. Markanın krem, losyon ve jel formunda spesifik birçok ürünü bulunuyor. Ürünler sayesinde cildi beslemek, çatlak gidermek ve çeşitli sorunlara çözüm bulmak mümkün. Ayrıca cildi nemlendirici etkiye sahip ürün serisi mevcuttur. Lierac ürünlerine erişmek için Narecza en kolay yollardan biridir. Narecza farkıyla en uygun fiyat seçenekleri ile ürünlere sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.