x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3 .... 7 8 9
Lierac
Sırala:
1 2 3 .... 7 8 9

Lierac

1975’te kurulan LİERAC, kendine bakan bay ve bayanlara hizmet etmeyi görev edinmiştir. Cilt üzerinde ki bozuklukları ve yaşlanma görüntülerini yok etmede ki uzmanlığı ortadadır. Formüllerin kalitesi ve etkinliği ise aşikâr bir şekilde bilinmektedir. Her yeni ürün çıktığı zaman siz bayanları heyecanlandırmaktadır çünkü kaliteli olmayan hiçbir ürünü piyasaya çıkartmamaktadır. Kadınlar için vazgeçilmez bir marka olma yolunda ilerlemektedir. Bunun dışında "Fransız Cazibesi" olarak da bilinmektedir bu marka

1975’te Dr Leon CARIEL tarafından kurtulan ve tek amacı kadınları mutlu etmek olan bir firmadan bahsediyoruz. Bunun dışında tecrübe ve cilt uzmanlığı konusunda kendisini kanıtlamış birisi tarafından kuruluyor.

LIERAC, yüzünüz ve vücudunuzda ki tüm yaşlılık ibareleri ile savaşmak için ürünler yaratmaktadır. Estetik bozukluğunuz için LIERAC ürünlerinden başka ürünler kullanmanız gerekmez. Çünkü bu marka alanında uzmanlaşmıştır ve çalıştığı kişilerde aynı şekilde uzman durumdadırlar. Kendini kanıtlamış markalar çıkartmasından dolayı artık Avrupa da "Teknik Kozmetik” açısından kabul görmektedir. Aktif Phyto-Kozmetik’in öncüsü olan LIERAC Avrupa da en yenilikçi marka olma özelliğini taşımaktadır. Marka kurulduğundan beri yenilik , performans , güvenilirlik ve feminenliği hiçbir zaman ikinci plana atmamıştır. En kaliteli bitkisel içerikleri sizler için yüksek standartlı bilimle birleştirmektedir.

LIERAC hakkında söylememiz gereken şeyler kelimelerle tarif edilemez LIERAC sizin cildiniz çok önemlidir. Sizden habersiz cildinizi dinler , anlar ve onunla konuşur. Gözle görebileceğiniz bir uzmanlık söz konusudur. Her gün daha güzel gözükmenize yardımcı olan Fransız cazibesi bu.

Kısaca yeniliklerinden bahsetmemiz gerekirse 1975 yılında yani ilk kurulduğu yılda ilk çatlak karşıtı ürünü olan PHYTOLASTIL ürününü çıkartmıştır ve büyük sansasyon yaratmıştır. 1993 yılında ise 40 yaşlarına özel sıkılaştırma ürünü olan COHERENCE ürününü çıkartmıştır aynı şekilde bu üründe uzun yıllar boyunca aktif olarak kullanılmıştır. 1996 yılında ise çok özel bir ürün olan ARKESKIN ürününü çıkartmıştır bu ürün Menopoz döneminde ki bayanlara özel anti-aging olarak tarihe geçmiştir. Bu ürünler dışında belirli aralıklarda kozmetik sektörüne damga vuran ürünler çıkartmışlardır.

LIERAC markasının değerleri vardır ve bu sayede bu zamana kadar bir numara olarak anılmıştır. Öncelikli olarak Tıbbi Uzmanlığa önem veren bir markadır. LIERAC Laboratuvarları, ilk zamanlardan beri tıbbi toplum ile kurduğu ilişkiler sayesinde insan cilt ve cilt reaksiyonları hakkında uzmanlık elde etmiştir.Tıbbi uzmanlarla bu kadar yakından ilişki içerisinde olmaları ürünlerin hepsinin kaliteli olmasının başlıca nedenlerindendir. Bu markanın Laboratuvarları, sahip olduğu bilimsel güç ile ürünlerin en doğal ve en etkili şekilde olmalarını sağlamaktadırlar. Ürünlerin hepsinde en güçlü , en doğal ve biyoteknolojik içerikler kullanılmaktadır. Yeni bir ürün üzerinde çok uzun yıllar boyunca araştırmalar yapılır ve bu şekilde yeni ürünler çıkartılır. Yeni ürünler çıkartırken faydalandığı bitkiler hakkında ise çok büyük ve çok kapsamlı bilgilere sahip olan LIERAC size en doğal ve en yararlı bitkileri en iyi şekilde vermeyi hedefler. Diğer bir değer ise Titizlik ve etiklikdir bu şu şekilde açıklayabiliriz.

LIERAC AR-GE çalışmalarına en çok bütçe ayıran firmalardan birisidir durum böyle olunca en başarılı kuruluşlarla anlaşmalar yapılmaktadır. Sonuç olarak başarılı laboratuvarlar ve en başarılı kuruluşlar birleşince ortaya çok başarılı ürünler çıkmaktadır. Ürünlerin performanslı çok uzun testler sonucunda ortaya çıkar ve ürün piyasaya çıktıktan sonra bile belirli aralıklarla test yapılmaya devam eder. Klinik sonuçlar ise düzenli olarak yayınlanmaktadır.

Araştırma konusuna en fazla yatırım yapan firma olarak tanıttık ancak bu konuda aldığı ödüller konusunda hiç açıklama yapmadık. LIERAC laboratuvarları inovasyona olan desteği sonucunda 2003 yılında Araştırma ödülü almıştır. Son olarak bir kozmetik markası olmasından dolayı en yakın olması gereken kişilerin kadınlar olması gerektiğinin farkında olan LIERAC bu konuda sürekli olarak çalışmalar yapmaktadır. LIERAC 35 yıldır kadınlar için ürünler üretmektedir ve her kadın için en iyi sonucu almak için çabalamaktadır.

Güzelliğine önem veren kadınlar için LIERAC, günlük hayatın en önemli parçalarından birisidir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.