sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler
Sıralama seçin
Görünüm:
  • Prezervatif
  • Ekstra ince kayganlaştırıcılı
  • Farklı deneyimler için
  • 10 Adet
%50
59,90 TL
29,95 TL
Toplam 90 ürün görüntüleniyor.
1 2
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Yetişkin Ürünleri HakkındaBesin destekleri, kayganlaştırıcılar, geciktiriciler, prezervatifler, özel ürünler ve masaj yağları kategorisi ile oldukça geniş ürün yelpazesinde sizlere yetişkin ürünleri sunulmaktadır. Giderek kendini geliştiren Durex markası sayesinde sadece prezervatiflere değil, jel, geciktirici ürünler ve Durex markasının özel ürünlerine de sahip olabilirsiniz. Bu sayede ikili ilişkileriniz daha zevkli bir hale gelecektir. Durex prezervatifleri 6 lı, 12 li ve 20 li paketlerde bulabilirsiniz. Her tene ve her hisse özel olarak üretilmiş ürünler, kişilere mutluluk sağlamak ve özel hislerini açığa çıkarmak için tasarlanmıştır. Özel üretim olan Durex ürünleri, uzun yıllar sonucu ortaya çıkan çalışmanın ürünüdür. Hislerin insanda yarattığı duygulara göre isimlendirilen ve oldukça haz verici olarak üretilmiş Durex ürünleri ile cinsel yaşamınıza olduğundan daha fazla renk katabileceksiniz.

Sadece erkeklere yönelik olarak tasarlanan ve cinsel yaşamını daha etkin hale getirecek ürünler piyasaya süren Tenga markasının da birçok özellikteki ürününü Narecza’ da bulabilirsiniz. Bu sayede erkeklerin cinsel yaşamı daha etkili ve eğlenceli yerlere doğru yelken açacaktır. Erkeklerin kullanımı için uygun olan ve partnerlerin cinsel hayatına oldukça renk katan Tenga ürünleri ülkemizde popülerliğini koruyan özel markalar arasında yer almaktadır.

En ünlü prezervatif markası olarak ortaya çıkan ve sonra, masaj yağı, kayganlaştırıcı jel gibi özel ürünlerin de üretildiği OK. markasını da www.narecza.com adresinden temin edebilirsiniz. Her türlü yetişkinlere özel cinsel ürün yelpazesi ile siteyi incelemenizi tavsiye ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.