%100 Orijinal Ürün
Whatsapp Destek
Menü
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Sepetim

Grind Guard Diş Protezi Çeşitleri

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.
Görünüm :
Grind Guard Plus Diş Koruma Aparatı
(1)
%0 İndirim
198,00 TL
198,00 TL
Sepete Ekle İncele

Grind Guard

Diş gıcırdatma ve çene sıkma problemleri yaşayanlar için üretilen ürünleriyle Grind Guard, Narecza'da karşınızda. Dişlerin birbirine sürtünerek zarar görmesini engelleyen Grind Guard Plus diş gıcırdatma aparatı ile diş sağlığınızı korumaya destek olabilirsiniz. Bu ürünler ince tasarımı ile ağız içinde kolay kullanım imkanı sağlıyor. Gece yatarken kullanılan bu aparatlarla siz de çene sıkma ve diş gıcırdatma sorununuzun yarattığı rahatsızlıklardan kurtulabilirsiniz. Grind Guard, diş gıcırdatma aparatlarıyla bu sayfada sizi bekliyor. Acele edin, Grind Guard kalitesine Narecza avantajlarıyla sahip olun!

Grind Guard Plus ile Diş Gıcırdatmaya Son!

Çene kenetleme, diş sıkma ve diş gıcırdatma problemi yaşayanlar için üretilmiş olan Grind Guard Plus diş koruma aparatı dişlerinizi ve çenenizi koruyabilirsiniz. Bruksizim olarak da bilinen diş gıcırdatma ya da diş sıkma sorunu, çoğunlukla stres kaynaklı olsa da daha başka pek çok kaynağa bağlı olabiliyor. Problemin çözümü için bir hekime danışarak sayfamızda yer alan diş gıcırdatma aparatlarını deneyebilirsiniz. Zira dişlerin gece boyunca ya da gün içinde farkında olmadan uzun süreler sıkılması ya da gıcırdatılması, diş yüzeyinde ve diş etlerinde büyük hasarlara neden olabilir. Bu durum sonucunda diş boyunda kısalma, çiğneme yüzeylerinde aşınma, diş etlerinde çekilme ve dişlerde kırılma sorunları da ortaya çıkıyor. Bu sebeple diş gıcırdatma veya çene sıkma problemi yaşayanlar, bu sayfada yer alan Grind Guard Plus diş gıcırdatma koruma aparatı gece plağını kullanarak dişlerini gün içinde ve gece boyunca koruyabilirler. Böylece çene ve diş sağlığınıza katkıda bulunarak diş gıcırdatma alışkanlığınızın ortaya çıkardığı sorunlarla mücadele edebilirsiniz. Siz de böyle bir problem yaşıyor ve bu duruma çözüm arıyorsanız, oturduğunuz yer den birkaç tıkla Grind Guard etiketli diş koruma aparatlarından satın alabilirsiniz.

Çene Sıkma Derdine Grind Guard Plus Çözümü

Alt ve üst çenedeki dişlerin birbirine bastırıldığı durum olarak özetlenebilen çene sıkma alışkanlığı, bireylerin dişlerinde tahribata yola açabilir. Problemin yoğunluğuna göre uygulanabilen tedavilere ek olarak burada yer alan diş gıcırdatma aparatlarından da faydalanmak mümkün. Zira bu aparatlar dişlerin tamamını kaplayarak zarar görmesine engel olmak üzere geliştirilmiş. Grind Guard Plus diş gıcırdatma aparatı da bu ürünlerden biri. Bu sorunu yaşayanların en çok rağbet gösterdiği diş protez ürünlerinden olan Grind Guard gece plağı ile siz de diş gıcırdatma sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Bu aparatlar diş gıcırdatmanın neden olduğu alt ve üst dişlerdeki sürtünmeyi önleyerek dişlerin deformasyonunu engelliyor. Ayrıca çenede oluşabilecek eklem ve kas ağrılarının oluşumunu önleyip azaltmada da yardımcı. Zahmetsiz online alışveriş imkanından yararlanarak sayfamızdaki diş koruma aparatlarını sepetinize ekleyin, alışverişinizi tamamlayın ve ürünler adresinize gelsin!

Grind Guard Narecza'da

Grind Guard diş koruma aparatını Narecza'daki uygun fiyat avantajından yararlanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu ürünleri kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunuyor. Ürün paketinde bir adet kalıplama kaseti, dişlik, kullanım kılavuzu ve dişlik saklama kutusu mevcut. Öncelikle, dişliği kalıplama kaseti ile birlikte sıcak duya batırıp iki dakika bekletmelisiniz. Dişlikler yeterince yumuşadığında dişlerinize güzelce yerleştirerek dişlerinizin formunu almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede dişliği, dişlerinize göre kalıplamış oluyorsunuz. Dişlik dişlerinizin şeklini aldıktan sonra ürün kullanıma hazır demektir. Gece yatmadan önce uygulayacağınız bu işlemle gece boyunca dişlerinizi, gıcırdatma ve sıkma alışkanlığının getireceği sonuçlardan korumanız mümkün. Uygulama esnasında herhangi bir sorun yaşarsanız, ürünün kullanma kılavuzundaki bilgilerden destek alarak uygulamaya devam edebilirsiniz.

Devamını Oku   ▶ Gizle   ▶
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.