sadsad x
asdasd

Grind Guard Ağız Bakım Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Grind Guard

Özellikle uyku sırasında ortaya çıkan çene hareketleri, çene sıkılması ve sonrasında dişlerin gıcırdaması gibi sorunlar ortaya çıktığında kullanılan aparat ile dişlerin korunması sağlanır. Sıkça karşılaşılan sorun, diş ve bölgesi için son derece sakıncalıdır. Korunması gereken diş bölgesi için geliştirilmiş olan Grind Guard, ile etkili bakım sağlanır. Problemin başlıca nedenlerine bakılacak olursa; anatomik nedenler, çenenin konumu ve cerrahi operasyonlar olarak sıralanabilir. Amerika Birleşik Devletler'inde geliştirilmiş olan marka onaylı bir medikal üründür. Aynı zamanda Bruksizm, farklı olarak strese bağlı, sosyal yaşam koşullarına bağlı ve bunalım, anksiyete gibi sorunlara bağlı olarak gelişebilmektedir. Öfkenin ve sinir durumunun kontrosüzlüğü de dişlerin sağlıksızlaşmasına neden olabilmektedir. Bu noktada dişlerde gıcırdama gibi ciddi sorunlar ortaya çıkar. Dişleri etkili şekilde koruma için geliştirilmiş olan Grind Guard ile gereken etki sağlanır. Dişlerin sıkılması, gıcırdatma gibi sorunların üstesinden gelen gece plağı uyku sırasında üst dişlere takılır ve dişlerin korunmasına yardımcı olur. Grind Guard, sağlığa zararı olmayan hybrid thermoplastik malzeme kullanılarak tasarlanmıştır.

Dişlerde aşınma, sürtünme nedeni ile dişlerde kırılmalar dahi meydana gelir. Dişleri sıkma ve gıcırdatma sonucunda ön dişlerde ortaya çıkan sorunları çözme aşamasında tercih edilmektedir. Gece plağı ön dişlerde etki göstermektedir. Dişlerdeki hassasiyet sızlamalara yol açar. Diş eti geriye çekilir ve tahriş, yaralara neden olur. Yanak iç kısmı kabarır, ısırma şikayeti baş gösterir.
Kasların fazla çalışması ile ortaya çıkan ağrılar için de gereken korumayı gerçekleştirir. Baş ve çenede oluşan ağrılarda da aşırı yüklenme söz konusudur. Bu aşamada da tavsiye edilen ürün kullanımı ile olumsuz durumları en aza indirmek mümkündür.
FDA tarafından onaylanmış olan Grind Guard, dental kullanıma uygundur. Ferahlık sağlar, dişleri üst düzeyde korur. Gece plağı dişleribölgesini korumaya almak için Grind Guard gece plağı önerilmektedir. Etkili şekilde korur, diş erozyonunu önler, ağrıları da önler ve azalmasına destek sunar. Kişisel kullanıma uygundur, sağlıklı ve harika gelişime destek olur. Her türlü ağrının giderilmesine yardımcı olur, diş bölgesi rahatsızlıklarını da giderir.
Grind Guard, klasik ve naneli olarak tasarlanmış ve sunulmuştur. Sıcak suda yumuşatılarak ve üst dişlere takılır. Kalıplama işlemi sonrasında da her gece kullanılması mümkün olur. Aparatı kullandıktan sonra su ile yıkamak ve hava alan kapta saklamak önerilmektedir. Direkt olarak güneş ışığına maruz kalmamalı ve yetişkinlerin kontrolünde olmalıdır. Bruksizm ciddi bir diş sorunu olarak değerlendirildiğinde ortaya çıkan olumsuz etkilerini ortadan kaldırma ve diş bölgesini korumaya almak için Grind Guard gece plağı önerilmektedir.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.