sadsad x
asdasd

Vichy1931 yılında Fransa’da kurulan Vichy, bir dermokozmetik markasıdır. Formüllerinde Fransa’nın Auvergne bölgesinde bulunan Vichy Mineralli Termal Suyunun gücünü kullanmaktadır. Bu güçlü formüllü içeriği adına da yansıtmıştır. Vichy Mineralli Termal Suyunun içerisinde 15 farklı mineral bulunmaktadır. Her biri kişisel bakımınızda ayrı bir rol üstlenir.

Vichy, sadece cilt bakımı kategorisinde değil saç bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı, makyaj uygulamaları kategorilerinde de oldukça etkili ürünler geliştirmektedir. Kadınların yanı sıra erkekleri de düşünen bir markadır. Erkek bakımında tıraş sürecinin daha konforlu bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olan ürünler sunmaktadır.


Cilt Bakımında Öne Çıkan Vichy Ürünleri


Cilt, dış görünümü etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Bu nedenle kadın erkek fark etmeksizin herkes cildinin sağlıklı bir görünümde kalması için çabalar. Dış etkiler, genetik yatkınlık, stres, düzensiz beslenme gibi pek çok farklı etken cilt yüzeyinde bazı problemlerin oluşmasına neden olur. Bu problemlere doğru ve etkili bir şekilde müdahile edilmezse cilt yüzeyinde onarılması zorlaşan tahribatlar meydana gelebilir.

Cilt bakımı denince akla ilk gelen nemlendiricidir. Çünkü nem açısından doymuş bir cilt yüzeyinde birçok problem ortadan kalkar. Vichy markası da bu nedenle nemlendirici ürünlerine oldukça önem vererek geliştirmektedir.


Vichy Mineral 89Vichy Mineral 89

Nemlendiriciler cildinizin tüm ışıltısını dışarıya da göstermenize yardım eder. Vichy Mineral 89; markanın en çok sevilen nemlendiricilerinden biridir. Cildinizin günlük nem ihtiyacını karşılamaya yardım eder. Cilt bariyerini kuvvetlendirmeye destek olur. Cildinizin günden güne daha ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardım eder. İçeriğindeki Hyaluronik Asit sayesinde eşsiz nemlendirme ve bakım sağlar.


Vichy Göz Kremi


Vichy Göz Kremi


Yüz bakımında en hassas nokta göz ve çevresidir. Çünkü buradaki deri diğer kısımlara oranla çok daha incedir. Bu da çok daha kolay bir şekilde tahribat yaşamasına neden olur.Göz çevresinde oluşan problemler sizi olduğunuzdan daha yaşlı ya da daha yorgun gösterebilir. Vichy, özel olarak geliştirdiği formülleri ile göz çevresi bakımının etkili ve güçlü olarak gerçekleşmesine yardım eder. Vichy göz kremi; göz çevresinin güçlenmesine destek olur. Bu bölgeyi etkili bir şekilde nemlendirerek yorgunluk belirtileriyle savaşmanıza yardım eder. Bölgenin sıkılaşmasına destek verir. Daha iyi bir görünüm yakalamanız için çabalar.

Göz çevresi yaşa bağlı olarak değişen içeriklerle zenginleştirilmesi gereken bir bölgedir. Bu nedenle anti-aging bakım için farklı ürünler sunan Vichy, ilerleyen yaş nedeniyle göz çevresinde oluşan problemlerin de etkili bir şekilde giderilmesine yardım eder.


Vichy Slow Age
Vichy Slow Age

Probiyotik türevi göz çevresi bakım kremi; ilerleyen yaş, genetik faktörler, dış etkiler gibi pek çok farklı nedenle göz çevresinde oluşan problemlerle savaşmaya yardımcı olan bir üründür. Özellikle yaşlanma karşıtı bakım ihtiyacı duyan kişiler için geliştirilmiştir. Sunulduğu günden beri pek çok kullanıcı için bir numaradır.

Vichy Liftactiv

Vichy Liftactiv

İlerleyen yaş ile birlikte kolajen gibi bazı lift, enzim ya da mineraller vücutta eskisi kadar kolay üretilemez. Bu da cilt yüzeyinde bazı hasarların oluşmasına neden olur. Bu nedenle 25 yaş ve üstü kişilerin artık yavaş yavaş anti-aging bakım etkili ürünler kullanması tavsiye edilir. Özellikle 30 yaş üstü kişiler tüm bakım ürünlerini anti-aging ile desteklemelidir.

Vichy Liftactiv; cildinde anti-aging etkiye ihtiyaç duyan kişiler için tamamen özel olarak geliştirilmektedir. Ciltte meydana gelen ince çizgi ve kırışıklık gibi görünümler ile savaşmaya yardım eder. Cildin sıkılaşmasına destek olur.

Serinin en popüler ürünlerinden biri olan Vichy Liftactiv Collagen Specialist; yüksek performanslı bir yaşlanma karşıtı bakım kremidir. Doğal içeriklerle zenginleştirilmiş olan ürün, cildi yüksek bir şekilde nemlendirmenin yanı sıra cildin sıkılaşmasına ve daha genç bir görünüm kazanmasına da yardım eder. Cilt yüzeyinde meydana gelen ton farklılıklarının giderilmesine destek olur. Cildin tek ton bir görünüm kazanmasına yardım eder.

Vichy Güneş Kremi

Vichy Güneş Kremi


Cilt sağlığının uzun süre korunması için cilt bakımı rutini çok önemlidir. Her cildin kendi cilt tipine uyumlu ürünler ile temizlenmesi ve nemlendirilmesi gerekir. Ancak bu işlemler de tek başına yeterli değildir. Cildin en büyük düşmanlarından biri güneştir. Güneşten gelen zararlı ışınlar cilt yüzeyinde leke, yanık, iz gibi pek çok farklı probleme neden olmaktadır. Bu nedenle her mevsim cildi güneşten korumaya yardımcı olan ürünler kullanmak gerekmektedir. Vichy güneş kremi; cildi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumaya çalışır. Bunun yanı sıra güçlü formülleri ile cilt bakımınıza destek verir.

Vichy güneş kremlerini tüm cilt tipleri için oluşturmanın yanı sıra tüm aile bireyleri için de oluşturmaya dikkat eder. Çocuk ya da yetişkin herkes için uygun bir Vichy güneş kremi bulunmaktadır.

Cildinde yaşlanma belirtileri olan daha yaşlanma belirtileriyle savaşabilmek için daha güçlü etkili ürünler arayan kişiler için Vichy İdeal Soleil Yüksek Korumalı Yaşlanma Karşıtı Güneş Yüz Bakım Kremi - SPF 50(UVA+UVB) ürünü geliştirilmiştir. Formülünde yer alan özel bileşenler ile kırışıklık görünümleriyle savaşmaya yardımcı olur. Cildin daha ışıltılı bir görünüm kazanmasına destek verir. Cildi güneşten gelen ışınlara karşı korumaya yardım ederek güneş nedeniyle yeni bir hasar oluşmasına engel olmaya çalışır.

Vichy İdeal Soleil Yüksek Korumalı Yüz Emülsiyonu; karma ve yağlı cilt tipleri için geliştirilmiş SPF50 etkili bir güneş kremidir. Cildi nemlendirir. Güneş ışınlarından korumaya yardımcı olur. Tüm bunlar için cilde destek sağlarken parlama ya da yağlanma gibi durumlara da neden olmaz.

Çocuklu ailelerin severek kullandığı güneş kremi ise Vichy İdeal Soleil Kumun Cilde Yapışmasına Karşı Etkili Çok Yüksek Korumalı Sprey’dir. Kumun cilde yapışmasına engel olan formülü ile çocukların deniz ve kum da güvenle oynamasına yardım eder. SPF50 içeren yüksek koruma özelliği ile UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi yoğun bir şekilde korur. Güneşin çocuklarınızın cildinde bir hasar yaratmasına engel olmaya çalışır. En güvenli koruma için sık sık tekrarlanması gerektiği unutulmamalıdır.

Hiçbir güneş kremi cildi sabahtan akşama kadar korumaz. Bu nedenle özelliklerine göre yarım saatte bir ya da her saat başında yenilenmeleri gerekmektedir.

Saç Bakımında Vichy Ürünleri – VichyDercos Serisi

Vichy Dercos


Vichy cilt bakımının yanı sıra saç bakımı için de etkili ürünler geliştirmektedir. Parlak, canlı ve sağlıklı saçlar daha çekici görünmenize yardım eder. Bu nedenle de cilt sağlığı kadar saç sağlığı da çok önemlidir. Her türlü saç problemine yönelik ürünleri bulunmaktadır.

Vichy Dercos adı altında; saç dökülmesi karşıtı bakım serisi, saç yoğunluğu ve hacim kaybına özel bakım serisi kepek karşıtı bakım serisi için ürünler geliştirmektedir. Şampuan, bakım kremi, serum gibi pek çok farklı kategoride ürün sunmaktadır. Vichy Dercos’un en sevilen ürünlerinden biri olan DercosDensi Solutions - Saçı Dolgunlaştırıcı Saç Maskesi; ince ve güçsüz saçlar için geliştirilmiştir. Saçların daha güçlü ve hacimli olmasına yardımcı olan bir üründür. Kökten uca saçları besleyerek kuvvetlenmesine yardım eder. Vichy Dercos’un yeni çıkardığı ancak kısa sürede oldukça sevilen ürünü DercosKepek Karşıtı (Yağlı, Yapışkan ve İnatçı) - Micro Peel Şampuan; saçlarında inatçı kepek problemi yaşayan yağlı saç tipleri için geliştirilmiştir. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanımına uygundur. Saç derisini temizleyerek kepek probleminden arınmasına yardım eder.

Vichy

Vichy

Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
275,00 TL
233,75 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
109,90 TL
93,41 TL
%15
%15
86,90 TL
73,87 TL
%15
%15
109,90 TL
93,41 TL
%15
%15
86,90 TL
73,87 TL
%15
%15
86,90 TL
73,87 TL
%15
Kargo
Bedava
%15
479,00 TL
407,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
479,90 TL
407,91 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
119,90 TL
101,91 TL
Toplam 116 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı