x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
1 2 3 4 5 6 7
Vichy
Sırala:
1 2 3 4 5 6 7

Vichy Ürünleri

Dünya markası Vichy, 1931 yılında doğmuştur. İsmini Fransa'nın Vichy şehrinden almıştır. Ürünlerinin içeriğinde, termal su kaynakları kullanılmaktadır. Marka fazlaca kategoride ürün üretmekte ve fayda sağlamaktadır. Kullanım alanlarına göre sıralamak gerekirse; yüz bakımı, saç bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı, makyaj, deodorant olarak belirtilebilir.

Bu ürünlerle vücudun gereksinimlerinin karşılanması hiçte zor değildir. C Cilt kusurları, güneş lekeleri, saç bakımı, yüz temizleme, inceltici, nemlendirici, problemli ciltler, yaşlanma karşıtı ürünler gibi pek çok soruna çare bulabilecek ürünleri sıralamak mümkündür. Bu ürünler, cildin pek çok ihtiyacını karşılayarak cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Markanın ürünleri cildi temizler, nemlendirir, etkilere karşı korur, yaşlanma belirtilerini azaltır ve ortadan kaldırır.

Vichy markasının skalası oldukça geniş olduğu için, her türlü soruna çözüm bulabilecek gücü vardır. Yani markanın ürünlerini tüm problemleriniz için kullanabilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken şey; ürün seçiminin doğru yapılmasıdır. Cilt tiplerinin farklı olması ürün seçeneğinin de değişmesine yol açmaktadır. Cildinize uygun ürünü temin ederek doğru bir bakım yapmanız mümkündür.

Vichy ürünlerinin içeriğine bakacak olursak

Yelpazesi geniş olan marka vücut bakımı, saç bakımı, yüz bakımı, güneş bakımı gibi kategorilere ayrılmıştır. Bu alanlarda ürün geliştiren marka, cilde bakım yapar. İçeriğinde de termal su kullanır. Termal su ile cilt doğal bir bakım alarak, temizlenir ve rahatlayan ciltte ferahlık hissi uyanır. Vichy içeriğinde aynı zamanda gliserin bulunur. Bu madde nem sağlayarak cildi nem dengesine kavuşturur.

Gliserin cilt kuruluğunu engeller, cildin canlı, parlak, nemli görünmesine imkan tanır. Marka içeriğinde kimyasal maddeler bulunmamaktadır. Bu yönüyle fazlasıyla tercih edilmektedir. Diğer bir içeriği olan E vitamini ürünlerin vazgeçilmez özüdür. Bilindiği gibi E vitamini, cildi canlı tutarak yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Aynı zamanda güneş ışınlarının sebep olduğu zararlı yansımalardan korur. Yaşlanmaya ve UV ışınlarına karşı savaş açan E vitamini ile cilde doğru bakım yapabilir, cildi Vichy ürünleriyle koruyabilirsiniz.

Markanın ürünleri testlerden geçerek kendini kanıtlamıştır. Herhangibir yan etkisinin olmadığı bilinmektedir. Ürünleri rahatça kullanabilir ve bakım yapabilirsiniz. Tüm olumsuz koşulların üzerinizde yarattığı etkileri ortadan kaldırmak için dev bir marka olan Vichy'i tercih edebilirsiniz. Ürün skalası geniş olan markayı detaylı olarak incelemeniz mümkün. Sepetinizde Vichy'e de yer açın! Çünkü; marka her türlü cilde uygun ürünü sunmaktadır. Cilt tipiniz ne olursa olsun, yağlı, karma, akneli vb. İdeal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Markanın ürünleri sizi hayalinizdeki görünüme kavuşturmak için oldukça iddialı çalışmalar yapmakta. Son teknoloji ile üretilen ürünlerle ideal bakımınızı yapabilirsiniz.

Dengesi bozulmuş ciltlerin yeniden dengesine kavuşmasını ürünleriyle sağlayabilecek olan marka, tecrübesiyle etkili çözümler üretmektedir. İdeal cildinize kavuşabilir, gerekli olan suyu, besinleri cildinize vererek destekleyebilir, cildinizi yenileyebilirsiniz. Vichy ile cildinizi yeniden keşfedin!

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.