x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Hurraw
Sırala:

HURRAW !

Vegan, hayvanlar üzerinde asla test ve deneyler yapmadan lipbalmlar üreten Hurraw!, özel aromaları ve içerikleri sayesinde oldukça dikkat çekiyor. Organik ve doğal bir şekilde üretimi gerçekleştirilen Hurraw lip balmları, herkesin kolayca kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Hiçbir şekilde katkı maddesi içermeyen lip balmlar; özellikle gece uyurken bile dudakları nemlendirme özelliği ile kişilerin tercihi olmuş durumda.

Ayrıca tarçınlı, vanilyalı, bademli, bitki çaylı, limonlu ve güneş koruyuculu başta olmak üzere bir çok ürünü ile de sağlıklı dudaklara kavuşmak mümkün. Güneş koruyuculu lipbalm SPF 15 içererek dudakların güneşin zararlı ışınlarından en yüksek şekilde korunmasını sağlar.

 İçeriğindeki özel A ve E vitaminler dışında, özel Avokado yağı, Kuşburnu yağı, Argan yağı, Meadowfoam çekirdeği yağı, mavi papatya, vanilya ve Peru balsamı gibi içeriklerle özel bakım sunmaktadır. Ayrıca çanta ve cüzdanlarda da taşınması kolay olan Hurrawlipbalmlarının en büyük özelliği hiçbir şekilde erime reaksiyonu göstermemesidir. Dudakları hafifçe renklendirirken sağlıkla bakım sağlayan Hurraw lip balmları, günde istenilen sıklıkta kullanılabilir şekilde üretilmiştir.

Dudaklara sürülüşü de oldukça kolay olan lipbalmlar, makyaj öncesinde hafifçe dudaklara uygulanarak ruj bazı olarak da kullanılabilir. Rujun zararlı etkilerini üstün performans ile dudaklardan uzaklaştırırken dudaklara koruyucu bir katman sağlayarak ruj dışında ki dış etmenlerin hepsine karşı savaşır ve dudaklara temas etmesini engeller.

 Alttan çevirmeli özel eklentisi sayesinde kolayca açılıp kapatılabilen Hurraw lip balmları ergenlik ve sivilce problemi yaşayan gençler için de kullanımı oldukça uygun bir ürün. Kullanılan ilaçların ciltte kuruma yapması gibi bir yan etkisi olduğunda ilk önce dudaklar etkileneceği için bu durumun önüne geçmek adına düşünülmüş bir lipbalm özelliği olarak Hurraw, ürünlerinde bu durumu dikkate almıştır.

 ‘’ Premium organic, vegan, rawingredients… ‘’ sloganı ile lipbalm üretimi yapan Hurraw, doğal ham maddeler kullandığında ifade ederek hiçbir katkı maddesi kullanmadığının da altını çizmiştir. Yapışkan olmayan yapısı ile kişiye rahatsızlık hissi vermeyeceği için de oldukça tercih edilen Hurraw lip balmları; pürüzsüz ve arka cepte saklanabilecek kadar özel bir üründür.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.