sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler

Ağız Sağlığı Ürünleri

Sıralama seçin
Görünüm:
 • Horlama ve Uyku Apnesi için
 • Güvenli kullanım
 • Etkili çözüm
 • %94 Kullanıcı memnuniyeti
 • Çok satan ürün
%5
690,00 TL
655,50 TL
(2)
ÜCRETSİZ KARGO
 • Dil temizleme fırçası
 • Ağız kokusu karşıtı
 • Dayanıklı ürün
 • Üstün temizleyici
%5
38,00 TL
36,10 TL
(1)
 • Ağız spreyi
 • Çay ağacı yağı içerikli
 • Ağız yaralarını giderir
 • Ağız içi kokuları giderir
%15
60,00 TL
51,00 TL
 • Ağız bakım suyu
 • Diş eti problemlerine karşı
 • Plak bakımı
 • Etkin içerik
 • 400 ML
%40
49,90 TL
29,94 TL
(1)
25,90 TL
(1)
39,90 TL
(2)
24,90 TL
(1)
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Ağız Sağlığı Ürünleri

Ağız sağlığı en temel kişisel bakım alanlarından biri olarak ihmale gelmeyen bir konu. Kısa vadede ferah nefes kokusu gibi artılar sunan ağız bakım ürünleri, uzun vadede ise plak oluşumunu engelleme, dişlerin beyazlığına yardımcı olma gibi avantajlara sahip. Dil temizleme fırçalarından ağız bakım sularına, gargaralardan koku gidericilere kadar geniş bir ürün yelpazesinin sunulduğu ağız sağlığı grubuna siz de Narecza farkıyla ulaşabilirsiniz. Bedava kargo ve indirim fırsatı gibi avantajları da hemen yakalayabilirsiniz.

Ağız Sağlığının Vazgeçilmez Ürünü Gargaralar

Gargara ağız bölgesindeki bakteri oluşumunu ve kötü kokuları yok etmesi ile bilinen, piyasanın farklı pek çok üstün markası ile ayağınıza gelen ürünler. Farklı birçok seçeneğin sunulduğu ağız gargarasında siz de öncelediğiniz özelliklere sahip bir çeşidi kolaylıkla bulabilirsiniz. Marvis tarafından sunulan mini boy ağız gargaraları pazarın öncü seçeneklerinden biri olarak sepetinizi doldurabilir. 30 ml miktarında satışa sunulan bu ürünler, alkolsüz formüle sahip. Nane ferahlığı sayesinde ağızda oluşan kötü kokuları önleyip yerine nane kokusu yayabilen bu ürünler, böylece sosyal hayatta da rahat bir iletişime kapı aralamanızı sağlıyor. Doğal özler içeren bu alkolsüz formül, diş ve diş etlerinizin temizlenmesine de yardımcı oluyor. Listerine gargara ürünleri de bu grubun öne çıkan, çokça talep edilen çeşitlerine sahip. Örneğin, Listerine Total Care Zero ağız gargaları florür içeriği sayesinde diş minesini güçlendirebiliyor. Plağın azalmasına da yardımcı olan bu ürünler ek olarak ferah bir nefese sahip olmayı kolaylaştırıyor. Bu açıdan çifte avantaj sunan Listerine Zero gargarlarını yine markanın hassasiyet için imal edilen çeşitleri takip ediyor. 500 ml şişede satışa sunulan bu ağız gargaraları fırçanın ulaşamadığı yerlere erişebiliyor. Diş eti hassasiyeti olanlar için ideal olan bu ürünler, hafif nane tadı ile de ağzı ferahlatmasını biliyor.

Ağız Bakımında Bunları da Tercih Edebilirsiniz

Ağız spreyi ürünleri de etkili bir ağız bakım programında ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler arasında yer alabilir. Sprey formu sayesinde çok daha kolay uygulanabilen bu ürünleri de TTO markasının sundukları ile tercih edebilirsiniz. 25 ml miktarda satışa sunulan, böylece cebinizde dahi kolayca taşıyabileceğiniz TTO ağız spreyleri ağız yaralarını giderdiği gibi ağız içi kokuların da önüne geçiyor. Bu sayede birden fazla fayda sağlayan bu ürünler, sosyal yaşamda, iletişim esnasında gereken özgüvenin de kazanılmasını kolaylaştırıyor. Üstüne üstlük çay ağacı yağı içeriğine sahip olması da ağız içindeki sorunlar ile mücadele oldukça etkili. Sıvı formdaki bakım ürünlerini incelemek isterseniz işe ağız bakım suyu ürünleri ile de başlayabilirsiniz. Meridol ağız bakım suları 100 ml ya da 400 ml gibi seçenekler sunuyor. Bunlar diş eti problemlerine karşı etkin bir şekilde savaşırken plak bakımında da aradığınız standarda ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Daha minimal, adeta cep boy olarak tercih edebileceğiniz, 60 ml miktara sahip Dead Sea Spa Magik ağız bakım suları da var. Sıradan diş macunu ve ağız bakım sularına alternatif olarak çıkan bu ürünler bakterileri öldürürken kötü ağız kokusunu da önlüyor. Son olarak Pharmaozon ağız kokusu gidericileri de 12 saate varan etkisi sayesinde gün boyu ferahlık vadediyor. Karanfil yağı ve nane yağı ile donatılan bu ürünler, diş eti sorunlarının çözümünde de etkili.

Dil Temizleme Ürünleri

Ağız bakımında koku giderme, plak bakımı, nane ferahlığı gibi yararlar ön plana çıksa da dört dörtlük bir bakım için dil temizleme fırçalarından da destek alabilirsiniz. Dil temizleme fırçası da Curaprox, Tung gibi markaların çeşitleri ile beğeninize sunuluyor. Curaprox dil temizleme fırçaları ağız kokusu karşıtı bir ürün olarak da öne çıkıyor. Kendine özgü anatomik yapısı sayesinde kusma refleksi oluşturmayan bu ürünler, kolayca dil temizliği sunuyor. Tung ise etkili dil temizliğinin yanı sıra ferahlatıcı etkiye sahip fırçalar ile öne çıkıyor. Dil üzerindeki plakları temizleyebilen bu ürünler, diş sağlığını kısa sürede sağlayabiliyor. Siz de bedava kargo, indirim fırsatı gibi avantajları yakalayabileceğiniz kategorimizde envaiçeşit ağız bakım ürününe sahip olabilirsiniz. Dilerseniz, benzer bir diğer ürün grubu için Diş Sağlığı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.