x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Caudalie The Des Vignes P... Isolde Zeytin Çiçeği Kolo... Isolde Mango Kolonya 160 ... Isolde Mandalina Kolonya ... Nuxe Le Soir Des Possıble... Nuxe Le Matin Des Possıbl... Caudalie The Des Vignes Z... Caudalie Eau Des Vignes F... Caudalie The Des Vignes Z... Nuxe Prodigieux Le Parfum...
Sırala:
1 2
Nuxe
%40indirim 200,00 TL 120,00 TL
Sırala:
1 2

Parfüm

İnsanlar etrafındaki kişilere güzel koku saçmak amacıyla ya da kendisinin iyi koktuğunun bilinmesini hissetmesi amacıyla parfüm ürünlerini kullanır. Günümüzde çok sayı ve çeşitte parfümler bulunmaktadır. Kimisi ucuz kimisi pahalı. Piyasada ucuza bulabileceğiniz çok kaliteli parfümler de mevcuttur. Özellikle doğadaki bir maddenin kokusunu taşıyan parfümler insanların hep ilgisini çekmiştir. Doğal kokular zaman ilerlese de insanların tercih etmekten bıkmadıkları ürün olarak kalmaya devam edecektir. Günümüzün gelişmiş teknolojisi sayesinde parfümler artık kolay şekilde elde edilip hızlıca üretilebiliniyor. Bu seri üretimler sayesinde parfüm ürünleri fiyatlarında ciddi düşüşler yaşanmaktadır.

Eski tarihlerde ise bu tür imkanlar bulunmadığından parfümler çok pahalı olmuştur ve herkesin satın alamayacağı türden ürünler halindeydiler. Çok az olasılıkla da olsa ucuza kaliteli parfümler bulmanız mümkündür. Fakat çoğu zaman ucuz parfümlerin insan sağlığına ciddi zararları dokunabilmektedir. Bazı parfümler fareler üzerinde test edildiğinde farelerde lenf düğümlerinin genişlediği, karaciğerin zarar gördüğü ve dalaklarının genişlediği görülmüştür. Bu nedenle parfüm alırken oldukça dikkatli olmalıyız. Güzel kokucağız diye alınan parfüm vücudumuza ummadığımız zararlar verebilir. Bazı parfümler kullanıcı olarak sadece size değil çevrenizdekilere de zarar vermekte olabilir. Özellikle migren hastaları yakınlarında parfüm kokusu aldığında beyni aşırı derecede uyarı gider. Bu durumda migren hastalarında sorun yaratabilir.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.