x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3 4
Mustela
Sırala:
1 2 3 4

Mustela

Anne ve bebek bakımı denildiğinde ilk akla gelen marka Musteladır. Bebek bakımı konusunda lider durumunda olan, ürün çeşitliliği ve özelliği ile dikkat çeken bir markadır. Bebeği önemseyen ve kendisi içinde iyi olanı isteyen annelerin en çok tercih güvendiği markalardan biridir. Ürünlerinin çeşitliliği son derece doyurucu ve etkileyicidir.

Mustela markasının ürünleri cildinizi temizlemeye yardımcı olurken cildinizi kurutmaz. Sabun ve benzeri pek çok temizleyici maddeler cildi kurutur ve son derece ince ve hassas olan bebek ve küçük çocuklarının cildine daha fazla zarar verir. Mustela ürünleri nemi cilde hapseden hassas ve özel içerikli ürünleri ile etkili ve koruyucu temizlik sağlamaya yardım eder. Mustela ürünlerinin diğer ürünlerden bir adım öne çıkmasının nedeni çeşitli ihtiyaçlara etkili ve çözüm içeren sonuçlar üretmesinden ötürüdür. Mustela son derece öne çıkan ve tercih edilen bir marka olmuştur.

Bebekler doğduğu andan itibaren çeşitli ürünlere ihtiyaç duyarlar. Bebeklerin gelişim sağladığı ve fiziksel olarak büyüdüğü her döneme ait ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Bu ürünlerden olan Mustela Pişik Kremi ve Mustela Bebek Şampuanları bebeğiniz için en çok ihtiyaç duyacağınız ve elinizin altında bulunmasını istediğiniz ürünler olacaktır. Markamız uzun çalışmalar ve doğal ürünlerle elde ettiği Mustela Kokusu ile anne babaların tercih ettikleri önemli bir markadır. Çocuklar ve bebekler kadar anneler, anne adayları da aynı özeni ve bakımı hak etmektedirler. Kadınların hamilelik döneminde sıklıkla karşılaşmış olduğu sorunlardan biri de vücut çatlaklarıdır.

Mustela Ürünleri

Mustela Çatlak Önleyici Krem, Hamilelik döneminde kullanacağınız bir kremdir. Hamileliğin vücudunuzda tüm hormonları değiştirdiği bu dönemde, çatlak sorunuyla mücadele etmenize yardımcı olur. Mustela Stretch Marks Intensive Action, kadınlarda hızlı kilo alıp verme sonucu derin çatlaklar görülebilir. Bu vücut çatlaklarının görünümlerinde düzelme sağlamaya yardımcı olabilecek bir kremdir. En çok hamilelik döneminde oluşan çatlakların görünümlerinde düzelme sağlamaya yardım ederek annelerin bakımını sağlar.

Annelerin ve bebeklerin ciltlerini zararsız ve etkileyici ürünler kullanarak temizlemeye ve cilt hasarlarını onarmaya yardım eden ürünler kullanan Mustela aynı zamanda cilt bakımına ve korunmasına da önem vermektedir. Mustela Stelatopia, Mustela Nemlendirici, Mustela ColdCream, Mustela Stretch Marks, Mustela Stelatopia CleansingCream ve Intensive Action cildin zengin ve özel içeriklerle temizlenmesi için üretilmiştir. Cildinizde bakım ve onarım ihtiyacı birçok sebepten ötürü açığa çıkar. Mustela ürünleri bakım sağlayarak cildinizin ihtiyacı olan nemi cilde kazandırmaya yardımcı olur.

Mustela Stelatopia: Kuru cilt yapısına sahip olan bebeklerin cildini nemlendirmek için üretilmiştir. Bebeklerinde ciltleri nem dengesi sonucu kuruyabilir. Bebek cildine nemi hapsedebilmek için tasarlanmış olan bu ürün ile bebeklerinizi cildini kuruluğun sebep olacağı hasarlardan da etkili bir şekilde korumuş olacaksınız. Ürünümüz bebeğin hassas cildinde, yumuşaklık hissisağlamaya çalışır.

Mustela Cold Cream: Bebeklerin özellikle yeni doğdukları zaman son derece hassas olan ciltlerini nemlendirmek, beslemek ve dış etkenlerden korumaya yardımcı olmak için tasarlanmış biri üründür. Etkili ve sorun çözücü bir bakım kremidir. Özel içeriği ile en hassas bebek cildini nemlendirmeye yardım eder.

Mustela Stelatopia Cleansing Cream: Bebeklerin çok kuru yapıda olan ciltlerinin temizlenirken daha fazla kurumasını engellemeye yardımcı olacak, cildi temizlerken nem kazandıracak ve ciltteki kızarıklık, kaşıntı, gerginlik gibi rahatsızlıkların yatışmasını, rahatlamasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Bebeğinizin cildini temizlerken, zarar vermeyen ve cildi kurutmayan ürünler kullanmanız oldukça önemlidir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.