sadsad x
asdasd

Mustela Dermokozmetik Ürünleri ve Serileri

Sıralama seçin
Toplam 49 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Mustela

Mustela; Paul Berthome ve ortağının girişimiyle Fransa’da kurulmuş olan bir markadır. Anne ve bebek bakımı için geliştirdiği etkili ürünleri ile tanınmaktadır. Bu konunun ne kadar hassas olduğunun bilincinde olan marka tüm ürünlerini doğadan aldığı güç ile geliştirmektedir. Hiçbir ürününde herhangi bir zararlı kimyasal kullanmaz. Ayrıca tüm Mustela ürünleri hipoalerjeniktir. Bu sayede hem annelerin hem de bebeklerin cilt sağlığının korunmasına yardım eder.
Mustela markası anne adayları ve yeni doğum yapmış annelerin cildi için etkili ürünler geliştirmektedir. Mustela Göğüs Bölgesi Serumu; hamilelik sürecinde çeşitli nedenlerle göğüs bölgesinde meydana gelen hasarın giderilmesine yardım eder. Cildin tazelenmesine destek verir. Mustela Maternite Krem; hamilelik sürecinde meydana gelen çatlak sorunlarının giderilmesine yardım eder. Çatlak sorunlarının oluşumuna engel olmaya çalışır. Cildi nemlendirerek cildin elastikiyetini korumasına yardım eder. Cildin rahatlamasına destek olur. Serum ve yağ olarak farklı formlarda da sunulmaktadır. Bunların dışında da yine gebelik kaynaklı oluşabilecek sorunlara karşılık bacaklarınızın ve vücudunuzun rahatlamasına yardımcı olarak ürünler de sunmaktadır.
Mustela markası bebeklerin hassas cildinin herhangi bir sorunla karşılaşmasına engel olmak için birçok farklı kategoride ürün geliştirmektedir. Güneş koruması ile bebeklerinizin cildinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumanıza yardımcı olur. Güneş, her ne kadar sağlık açısından olumlu birçok etkiye sahip olsa da güneşten gelen UVA ve UVB ışınları cilt yüzeyinde leke, yanık, kızarıklık gibi birçok soruna neden olabilmektedir. Çocuklarınızın cildini de kendi cildinizi de bu ışınlara karşı her mevsim korumanız tavsiye edilmektedir. Mustela, geliştirdiği güneş bakım ürünleri hem çocuklarınızın cildinin korunmasına hem de beslenmesine yardım eder.
Mustela, her tipten bebek cildi için bakım ürünleri geliştirmektedir. Kuru, çok kuru, normal ya da hassas fark etmeksizin bebeğinizin cildi için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bakımı sunmaktadır. Bunun dışında özel bakıma ihtiyaç duyabilecek ciltler içinde destekleyici ürün geliştirmiştir. Mustela Stelatrıa Destekleyici Bakım Kremi; yüz ve vücut bölgesinde kullanıma uygundur. Yeni doğan, bebek ve küçük çocuklarda kullanılabilir. Lokal hassasiyetleri dengelemeye yardımcı olur. Tahriş gibi durumlarda kullanılabilir. Bölgeyi nemlendirerek sorunun ortadan kalkmasına destek olur. Cildi yatıştırır. Ferahlatıcı etkisi vardır.
Bebek ve çocukların en sık yaşadığı rahatsız edici sorunlar biri de burunlarında oluşan tıkanıklık durumudur. Mustela Serum Fizyolojik; burun ve göz temizliği için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir üründür. Bebeklerin ve çocukların burnunda salgılanan mukus tarzı sıvıların tıkanıklık gibi sorunlar oluşturmasına engel olarak bu sıvıların temizlenmesine yardım eder. Burnun açılmasını ve rahatlamasını sağlar. Göz temizliği için ise ister direk göze damlatarak isterseniz de bir pamuk ile silerek uygulama yapabilir ve bölgenin rahatlamasını sağlayabilirsiniz.
Bebekler için en önemli süreçlerden biri de bezlerinin değişim sürecidir. Bez bölgesinde oluşan herhangi bir sorun bebeğinizin gün boyunca keyifsiz olmasına neden olabilir. Bu nedenle bölgeyi hem koruyan hem onaran hem de destekleyen ürünler tercih etmek gerekmektedir. Bez bölgesinde en sık rastlanan sorunlardan biri pişiktir. Mustela Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi; bu bölgede oluşan pişik sorunun hızlı bir şekilde giderilmesine ve bölgenin sağlıklı dokusunu yeniden kazanmasına yardım eder. Cildi rahatlatarak bebeğinizin de rahatlamasına destek olur.
Mustela markası sizin ve bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği tüm bakım ürünlerini geliştirmeye çalışmaktadır. Ayrıntılı ürünleri ile hem sizin hem de bebeğinizin cildinin bir an önce sağlıklı dokusunu kazanmasına yardım eder. Markanın tüm ürünlerini sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı