sadsad x
asdasd

Emodex Ürünleri

Görünüm: 3 4
₺ 258,00
₺ 232,20
%10 indirimli
Kargo Bedava
%10 indirimli
SEPETE EKLE
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Emodex
Yeni bir nefese kavuşmak için size yardım edebilecek bir ürün tanıyoruz. Bu ürünle o çok istediğiniz bebeğinize kavuşma aşamasında size diğer tüm tıp tedavilerine destek amaçlı olarak kullanabileceğiniz bir doğal üründen bahsediyoruz. Doğa Derma ürünü olan Emodex markanın önemli yüzü. Doğa Derma Emodex ile kanayan yaraya parmak basmaktadır. Tedavi aşamasında desteklediği doğal besin takviyesi kapsülleri ile başarılı sonuçlar alınmasını yüksek oranda desteklemektedir. Dilerseniz önce biraz kısırlık sorununa göz atalım, biraz daha yakından tanıyalım
 
Evliliklerde en önemli unsur çocuktur birçok çift için. Bu nedenle beraberlikler çocuk sahibi olma yolunda ilerler. Her çift çocuk sahibi olabileceği düşüncesini taşır. Ama maalesef bazen bu durum tam tersi şeklinde sonuçlanabilir. Belirli süreler içerisinde normal ilişkisini yürüten çiftin çocuk sahibi olması gerekir. Olmuyorsa infertilite yani kısırlık durumu söz konusudur. Çifler bu durumla karşılaştıklarında ciddi bir kriz aşaması geçirirler çünkü durum şok etkisi yaratır. Psikolojik olarak ciddi sorunlarla karşılaşırlar. Depresyon, hayattan zevk alamama, içe kapanma gibi birçok belirti kendini gösterebilir. Bu durumda kısırlık sadece jinekolojik bir sorun olmaktan çıkmakta aynı zamanda psikolojik bir sorun olmaktadır. Bu sorun evliliklerde de problemlere yol açmaktadır. Kabullenme aşamasından sonra tedaviye geçilebilmektedir. Tedavi aşaması fazlasıyla zorlu bir süreçtir. Tedavi aşamalarına kısaca değinmek gerekirse; Yumurtanın uyarılması, yumurtanın gelişim takibinin yapılması, yumurta döllenmesi şeklinde bir süreç takip edilir. Kısırlık tedavisi zor bir tedavi değildir. Yüzeysel bir anestezi ile yumurta toplama işlemi yapılarak hasta serbest kalabilmektedir. Aynı zamanda ilaç teknolojisinin gelişmesi ilaç kullanım kolaylığını da beraberinde getirmiştir. Bu durumlar tedaviyi kolaylaştırmaktadır.
 
Sebeplerine değinecek olursak; Erkekte ve kadında çeşitli nedenlere bağlı olarak gelişen infertilite (kısırlık) oranlarına bakıldığında azımsanamayacak oranlarla karşılaşırız. Yapılan araştırmalarda erkek ve kadında yaklaşık olarak %30'larda olan bu sorun aynı anda her iki cinste de olabiliyor. Kadınlarda; yumurtlamada meydana gelen bozukluklar, hasarlı tüpler, rahim problemleri, alerjik nedenler, Endometriozis gibi nedenler kısırlığa neden olabilmektedir. Erkeklerde ise; yapısal, çevresel problemler en geçerli olanı ise sperm üretimindeki sıkıntılardır. Bunun yanında bazı önemli noktalara da dikkat edilmelidir. Kısırlığa neden olabilecek; yaş faktörü, sigara ve alkol kullanımı, ilişki sıklığı, geçirilmiş olan ameliyatlar da kısırlığı doğrudan etkilemektedir.
 
Bunları göz önüne alarak baktığımızda geçekleşecek tedavinin yanında destekleyici ürünlerde kullanılabilir. Doğa Derma Emodex Kapsül, kısırlık tedavisinde doğal bir destek ürünüdür. İçeriği ile tamamen doğal takviye sağlar. İçeriğindeki vitaminler, aminoasitler, antioksidanlar, mineraller doğal besin takviyesi sağlar. Emodex Kapsül, Doğa Derma ürünüdür.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.