Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
%100 Güvenli Ödeme
Yukarı

Color Soin Saç Boyası Çeşitleri

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 36 ürün bulunmaktadır.

Color Soin HakkındaBir kişinin saçının görünümünü değiştirmesinin çok sayıda yolu vardır. Bunlardan biri, genellikle saç boyası olarak adlandırılan kalıcı saç boyası kullanmaktır. Bu kimyasal, rengin var olan saç tellerine nüfuz etmesine ve renklerle enjekte edilmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Tüm boyalar her durum için uygun değildir. Kalıcı saç boyası keskin değişiklikler yaratabilir. Bu nedenle, saç boyası uygulanmadan önce saçın hangi renkte olduğunu ve saçın boyama sonucu nasıl olduğunu gösteren saç boyası tablolarını bulmak gerekir. Kalıcı saç renginde olan kimyasallar genellikle sert olarak kabul edilir ve saça zarar verebilir. Bu nedenle, bir kişinin saçını çok sık boyaması tavsiye edilmez. Saç boyası seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi kendi saç renginizdir. Çünkü saç renginiz alacağınız saç boyasının nasıl bir renge dönüşeceği konusunda oldukça önemlidir. Tabi ki daha köklü bir değişiklik yapmak isterseniz profesyonel salonlardan yararlanmanız gerekecektir. Saç boyası konusunda uzman bir marka olan Color Soin bitki özleri ve kalıcı yapısı ile 10 yıldır eczanelerde yerini almaktadır. 3 Chênes teknolojisinin mükemmel bileşimi ve doğal aktif bileşenlerin gücünden doğan Color Soin saçınızın temel sağlığına saygı gösterir ve hak ettiği tüm gücü, güzelliği ve ışıltıyı sağlar.

Color Soin 1N Ebony Black Siyah Saç Boyası, bitki özleriyle kalıcı saç rengi sağlar. Saçın temel sağlığına saygı duyan güçlü aktif bileşenlerle formüle edilmiştir. En hassas saç derileri için mükemmeldir. Oleo-protein kompleksi, renklendirme işlemi sırasında saç yapısını korumak için özel olarak oluşturulmuştur, bu nedenle nemlendirme, esneklik ve parlaklık sunar. Color Soin ışıltılı saç sanatında ustalaşmak ve beyaz saçların%100'ünü kaplarken, en iyi renk görünümünü yaratmak için en saf ve en parlak pigmentleri kullanır.

Color Soin 5GM Clear Cappucino Parlak Kumral Saç Boyası, parlak kumral rengi ile saçların daha canlı bir renge sahip olmasına da yardımcı olur. Uygulaması kolay ve kokusuz olan Color Soin maksimum kullanıcı konforu sunar. Canlılığına kavuşan taze ve parlak bir saç elde etmenize yardımcı olur. Amonyak içermeyen formülü sayesinde paraben, rezorsin veya silikon içermez ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

Color Soin 3N Dark Chestnut Koyu Kestane Saç Boyası, organik yapısı ile güvenle tercih edilebilir. Beyazlara karşı üstün bir kapatma teknolojisi sağlar. Daha parlak ve canlı bir saç rengine kavuşmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda saçlarınızı yıpratmaz ve bakım sağlamaya da yardımcı olur. İçerisinde zararlı kimyasal maddeler bulunmaz ve güvenle kullanılabilir. Saçlarınızın daha yumuşak ve canlı olmasına da katkı sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.