sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

BLISTEX

1947 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde küçük bir aile şirketi olarak kurulan Blistex, kurulduğu günden bu yana özellikle dudak bakımında uzmanlaşarak büyüyen bir marka olmuştur. Özel içerikli ürünleriyle tüm hava ve çevre koşullarına karşı çoğu zaman ihmal edilen dudakları koruyan, nemlendiren ve problemleri ortadan kaldırmaya yardımcı olan Blistex, diğer markaların hafif nemlendirici özelliklerinin aksine her türlü deformasyonu ortadan kaldırmaya yönelik özel ürünler geliştirmiştir. Markanın diğerlerinden farklı ürünler piyasaya sürmesinin nedeni, yalnızca bir alana yönelmiş ve uzmanlık kazanmış olmasındandır.

Formülasyonlar üzerine yapılan tüm araştırmalar çevresel koşullar, ilaç kullanımı gibi durumlarda dudakta meydana gelebilecek, kuruma, çatlak gibi problemleri en kısa sürede etkili bir şekilde ortadan kaldırmak üzerine kuruludur. Dünyada 70’den fazla ülkede satılan bu marka, dudak ürünlerinin yanına yoğun nemlendirici el ve dirsek kremini ilave ederek size gerçek bir nemlendirme deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

  • Blistex Daily Lip Toner, bileşiminde zeytin ve üzüm çekirdeği yağları bulunan ve dudaklarda yoğun nemlendirme sağlayan bir üründür. Eğer hassas bir dudak dokusuna sahipseniz, çatlamalar nedeniyle dudalarınızda acı ve gerginlik hisi varsa, SPF 15 özelliğiyle aynı zamanda dudaklarınızı güneşin zararlı etkilerinden e koruyacak olan bu ürünü tercih edebilirsiniz.
  • Blistex Classic Lip Protector SPF 10, dudaklara günlük bakım sağlar. Ürünün bileşiminde aloe vera, e vitamini, jojoba yağı ve balmumu bulunmaktadır. Kuruyan ve soğuk hava koşullarından dolayı çatlayan dudaklardaki nem dengesini sağlamaya yardımcı olarak, maksimum nem ve koruma sağlayan bu ürünün SPF 10 özelliği bulunmaktadır.
  • Blistex Relief Cream SPF 10, özellikle çatlamış dudakların hızlı bir şekilde onarılmasını sağlar, dudaklarda doğal koruma kalkanı işlevi görür. İçeriğinde bulunan Camphor ve Thymol ile anında rahatlama sağlayan bu ürün, SPF 10 özelliğiyle dudakları güneşin zararlı etkilerine karşı korur.
  • Blistex Medplus, yoğun bir şekilde hasar görmüş dudaklara hızlı bir şekilde etki göstererek rahatlama sağlar. Dudak yüzeyinde yoğun nemlendirme sağlayan bir bariyer işlevi görürken içeriğindeki Eucalyptus, Menthol ve Camphor ile deforme olmuş dudakları onarır ve ferahlama sağlar.
  • Blistex Fruit Smoothies içeriğinde doğal meyve özleri, nemlendiriciler, A-B5-C vitaminleri bulunan bir dudak nemlendiricisidir. Kavun, çilek ve tropik tatlardan oluşan 3 özel seçeneği bulunan bu ürün yoğun nemlendirme sağlarken SPF 15 özelliği ile güneşe karşı da koruma sağlar.
  • Blistex Lip Tone, koruma ve nemlendirme özelliklerinin yanı sıra dudaklara hafif pembe bir görünüm ve parlaklık kazandırmak için geliştirilmiştir. Ürün bileşiminde vitaminler, amino içerikleri ve bitki özleri bulunmaktadır.
  • Blistex Raspberry Lemonade Blast, ahududu ve limonata tatlarının birleşimlerinden oluşan bir aromaya sahiptir. İçeriğindeki antioksidan etkili C ve E vitaminleri ile dudaklarda yoğun bir nemlendirme ve ferahlama sağlayan bu ürünün SPF 15 özelliği bulunmaktadır.
  • Blistex Med Plus Stick SPF 15, hem yoğun bir şekilde hasar görmüş dudakları onarmaya ve ferahlatmaya yardımcı olur, hem de dudaklarınızı güneşin zararlı etkilerinden korur.
  • Blistex Lip Brilliance SPF 15, dudaklarınıza nem ve parlaklık kazandırır ve aynı zamanda Hyaluranik içeren küreleriyle dudaklarınızı dolfunlaştırmaya yardımcı olur. SPF 15 özelliği bulunmaktadır.
  • Blistex Intensive Hand Cream, papatya özleriyle ellerinizi yatıştırır, içeriğindeki Allantoin ve Gliserinle ise yoğun bir şekilde nemlendirme sağlayarak kuruyan ve çatlayan elleri yumuşatmaya yardımcı olur.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.