sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Minidolin Ürün Çeşitleri

Dermadolin markasının serilerinden biri olan Minidolin, bebek ve çocuk bakımı için geliştirilmiştir. Bebek ve çocukların cildi yetişkinlere oranla çok daha hassastır. Bu nedenle daha hassas formüllerle geliştirilmiş ürünlere ihtiyaçları vardır. Minidolin, bebek ve çocuklarınızın cildinde güvenle kullanım imkanı sunar. Bir yerli üretim markası olan Dermadolin, tüm ürünlerini kalite ve güven içerisinde geliştirmeye çalışır.
Minidolin serisinde öne çıkan en önemli bileşen Hodan tohumu yağıdır. Nemlendirici etkisi çok yüksek olan bu yağ, pişik ve isilik gibi durumları önlemeye yardımcı olur. Bebek ve çocuklarda meydana gelen egzama gibi sorunların da giderilmesine destek verir.
Minidolin saç ve vücut şampuanı; göz yakmayan bir formülle geliştirilmiştir. Bebek ve çocuklarda güvenle bir kullanım imkanı sunar. Bebek ya da çocuklarınızın saç derisinde ya da vücudunda meydana gelen pullanma, döküntü, kuruluk gibi sorunların giderilmesine destek verir. Formülünde bulunan Bal özü ile yoğun nemlendirici etkisi vardır. Cildi temizlerken rahatlatmaya yardımcı olur. Bu sayede kaşıntı gibi rahatsızlık veren hislerin giderilmesine destek vererek bebek ya da çocuklarınızın rahatlamasına yardım eder. Pişik yada isilik gibi tahriş durumlarında da bölgeyi rahat bir şekilde temizlemek için kullanılabilir. Yetişkinlerin de kullanımına uygundur. Bebek ya da çocukların saçlarında ya da ciltlerinde meydana gelen kepek sorununu gidermeye de yardımcı olur. Mineral yağ, boyar madde, PEG içermez.
Minidolin nemlendirici vücut losyonu; bebek ve çocukların cildini yoğun bir şekilde nemlendirmeye destek verir. Bu sayede ciltlerinin beslenmesine ve onarılmasına yardım eder. Cilt yüzeyinde meydana gelen kaşıntı, döküntü gibi durumların giderilmesine destek olur. Cildi rahatlatmaya çalışır. Cilt bariyerini güçlendirmeye yardım eder. Cildin doğal yapısını korumaya destek olur. Yoğun nemlendirici etkisi sayesinde cildin onarılmasına da yardım eder. Bebeğinizin ve çocuklarınızın cildinin sağlıklı dokusunu korumaya destek olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı