Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
%100 Güvenli Ödeme
Yukarı
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Fosfotidilserin İçeren Ürünler

Fosfatidilserin

Hafıza güçlendirici besin takviyesi olarak bilinen Fosfatidilserin birçok gıda takviyesinin içinde bulunan bir ham madde olarak karşımıza çıkıyor. Fosfatidilserin gıda takviyesi Omega 3 ile zenginleştirilmiş haliyle bulunuyor. Besinler yoluyla da alınabilen bir besin olsa da vücut yiyecekler yoluyla yeterli miktarda fosfatidilserin depolayamıyor. Bu nedenle de gıda takviyesi ile vücudun desteklenmesi gerekiyor. Narecza ile fosfatidilserin içeren takviye edici gıda çeşitlerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sayfamız üzerinden bu gıda takviyesi çeşitlerini inceleyebilir size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Fosfatidilserin Nedir, Ne İşe Yarar?

Fosfatidilserin son zamanlarda sıkça tercih edilen gıda takviyeleri arasında yer alıyor. Bu nedenle bilen ya da bilmeyen birçok kişi tarafından fosfatidilserin nedir ne işe yarar sorusu sıkça dile getiriliyor. Fosfatidilserin besin takviyesi, beyin fonksiyonlarının işlevselliğine katkı sağlıyor. Hafızayı güçlendirmesi ile bilinen bu besin takviyesi Alzheimer'a karşı da oldukça etkili takviyeler arasında. Fosfatidilserin içeren besinler arasında; soya, fasulye, yumurta sarısı, ay çekirdeği, tavuk ciğeri, sığır ciğeri gibi pek çok besin bulunuyor. Fakat besinler yoluyla yeteri miktarda fosfatidilserin alınmamasından dolayı gıda takviyesi şeklinde tüketimi daha çok tercih ediliyor. Vücutta kolay emilen yapısı sayesinde kullandıktan sonra etkilerini hızlı bir şekilde görebilmek mümkün. Günümüzde fosfatidilserin içeren ilaçlar olsa da fosfatidilserin gıda takviyesi bir ilaç olmamakla birlikte kullanılmadan önce bir uzmana danışılması ve vücudun ihtiyacı olduğu oranda tüketilmesi tavsiye ediliyor. Siz de fosfatidilserin gıda takviyesi kullanmak istiyorsanız sayfamız üzerinden bu gıda takviyesi çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Fosfatidilserin Nasıl Kullanılır?

Fosfatidilserin dikkat eksikliği, stres ve pek çok nörolojik rahatsızlığa karşı olumlu etkileri olan besin takviyeleri arasında bulunuyor. Fosfatidilserin takviyesi aynı zamanda gelişimi de olumlu yönde etkileyen besin değerleri arasında yer alıyor. Bu sebeple gelişim çağındaki çocuklar tarafından da kullanıma uygun olan bu gıda takviyesi ebeveynlerin en çok tercih ettiği gıda takviyeleri arasında yer alıyor. Fiziksel ve zihinsel sağlığı destekleyen yapısı sayesinde gün sonuna kadar zinde kalmayı sağlıyor. Fosfatidilserin takviyesi birden fazla kullanım türüne de sahip bulunuyor. Yetişkinler için yumuşak kapsül formunda bulunan bu gıda takviyesi çocuklar için şurup formunda bulunuyor. Şurup formu içerisinde multivitamin, mineral, B vitaminleri ve besin ekstreleri ile birlikte çocuklar için daha rahat tüketim olanağı sağlıyor. Yetişkin kullanımlarında ise fosfatidilserin Omega 3 ile desteklenerek kapsül şeklinde sunuluyor. Kullanım olarak yaş, cinsiyet ve vücudun ihtiyacına göre kişisel farklılıklar gözükebiliyor. 4-10 yaş arası çocuklarda 1 ölçek şurup kullanım yeterli olurken 11 yaş üstü çocuk ve yetişkinlerde yemeklerden sonra 1 ila 2 kapsül bol su ile tüketilmesi tavsiye ediliyor. Siz de fosfatidilserin gıda takviyesi kullanmak istiyorsanız önce bir uzmana danışmayı unutmayınız. Ardından ihtiyaçlarınıza yönelik olarak sayfamız üzerinden ister kendiniz ister çocuğunuz için fosfatidilserin gıda takviyesi çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Fosfatidilserin Gıda Takviyesi Fiyatları

Fosfatidilserin gıda takviyesi ürünleri birden fazla marka ile Narecza’da! Son zamanların en çok tercih edilen besin takviyesi çeşitlerinden biri olan fosfatidilserin gıda takviyesi hem yetişkin hem de çocukların kullanıma uygun formlarda yer alıyor. Vücut ve zihin gelişimine katkı sağlayan bu gıda takviyesi her bütçeye uygun bir fiyat performansına da sahip. Fosfatidilserin fiyatları marka ve kapsül adedine göre değişiklik gösteriyor. Sayfamız üzerinde Omepa, Voonka, Argivit Focus, Nutrefor Kids ve Ventura fosfatidilserin gıda takviyelerine kolay bir şekilde ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan gıda takviyesini seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.