sadsad x
asdasd

Bioxcin Saç Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
169,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
147,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
149,90 TL
Kargo
Bedava
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bioxcin

Bioxcin saç dökülmelerine yönelik olarak geliştirmiş oldukları ürünlerle 2002 yılından bu yana hizmet vermektedir. Ürünlerini tamamen hijyenik ortamlarda ve kurallara uygun olarak üretmektedir. Marka saç bakım ürünleriyle çağın tüm gerekesinimlerini karşılayacak biçimde ürün ortaya koymaktadır. Sağlıklı ve güzel görünmenin sırrını çözmüş olan bioxcin ürünleri gücünü tamamen doğadan alır. Geliştirdiği ürünlerle cilt problemlerine karşı savaş açar. Tüketicilerini sağlıklı bir forma sokmak adına çabalar. Markaya bakıldığında içeriğindeki doğal, bitkisel bileşenleriyle formüle edilmiş ürünlere yoğunlaşarak çözümü henüz bulunamamış sorunlara yönelik olarak çalışmaktadır. Marka doğduğundan bu yana insanların sağlıklı görünmeleri adına çalışmalar yürütmektedir. Markanın çalışmaları başarılı sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Bioxcin tüketiciler tarafından fazlasıyla ilgi görmüş bir ürün olarak pazardaki yerini almıştır.

Liderlik köşesindeki marka çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütmekte, son teknolojileri kullanarak doğal yollardan çalışmak adına dünyanın en büyük bitkisel kozmetik markası olma yolunda ilerlemektedir. Bununla birlikte çalışmaları devam eden projeleri de bulunmaktadır. Bioxcin saç bakımında lider bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Saç dökülmelerine karşı olarak geliştirmiş oldukları ürünler fazlasıyla talep görmektedir. Saçların dökülme nedenleri malum; çevresel faktörler, hava kirliliği, stres, yorgunluk, yetersiz beslenme, kronik hastalıklar, kullanılan bazı ilaçlar, hormonal nedenler, genetik yatkınlık ve saça uygulanan kozmetik ürünlerdeki zararlı kimyasal maddeler gibi çok çeşitli nedenlerle saçlar, hızla dinlenme dönemine geçer ve dökülen saç teli sayısı artar. Eğer bu dökülme normalin dışında sağlıksız bir dökülme ise tedbir alınmalıdır.

Bu noktada geliştirilmiş olan Bioxcin ürünleri ile saça bakım yapabilir ve saç dökülmelerinin önüne geçebilirsiniz. Düzenli bir bakım ile saç dökülmesi sorununuzu ortadan kaldırmanız fazlasıyla mümkündür. Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Serum Şampuan işte bu noktada kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşınızda. Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Serum saç gelişiminizi desteklemektedir. Saça uygun bakımı yaparak yapışkanlık hissi bırakmaz. Saça canlılık verir, direnç kazandırır. Saç dökülmelerine karşı kullanılır. Tüm cilt tiplerine uygundur. Alerjik reaksiyon göstermez bitkiseldir ve yan etkisi yoktur.

Bioxcin'in şampuanlarını da denemenizi tavsiye ederiz. Bioxcin Genesis Şampuan ve Bioxcin Forte Şampuan kullanımları kolay ve etkili sonuçlar için kullanılır. Forte, saç dökülmelerini yüksek oranda ortadan kaldırır zayıf saç köklerini besler ve direncini arttırır. Genesis şampuan ise her saç tipine göre; kuru, yağlı, normal, kepekli bakım yapar ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı