sadsad x
asdasd

Su Bazlı Nemlendirici


Nemlendiriciler su bazlı ve yap bazlı nemlendiriciler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu nemlendirici türleri ciltlerin tipine uygun şekilde seçilmektedir. Ancak bu şekilde yarar sağlayabilmektedir. Aşırı kuru ciltler her gün düzenli olarak nemlendirici kullanmalıdır. Diğer cilt tipleri de gün aşırı şekilde kullanırsa ciltlerinin nem dengesini istenilen oranda tutabilirler. Su bazlı nemlendiriciler yağ bazlı nemlendiricilerden her zaman daha etkilidir. Çünkü cildin nem dengesini daha uzun sürede tutmaları ile bilinmektedir. Ürün markalarına ve türlerine göre su bazlı nemlendirici ürünleri 48 saate kadar nem dengesinde kalabilmektedir. Cilt de buna uygun olarak kendini düzenler ve yatıştırır. Bu tarz nem dengesi bulunan ciltlerde kuruluk görülmez. Çatlak, akne, sivilce oluşumu ya da kırışıklık görülmez. Cildin nem dengesinde durması ölü hücrelerin de azalmasına yardımcı olur. Çünkü ideal bir cilt nem dengesini kaybederse o ciltte yer alan hücreler yavaş bir şekilde ölmeye başlar. Bu hücrelerin yerine canlı şekilde geri gelmemesi cildin yaşlanmasına ve kırışmasına zemin hazırlar. Bu nedenle su bazlı nemlendirici ürünleri cildin yaşlanmasının önüne geçilmesi açısından oldukça önemlidir.

Su bazlı nemlendirici ürünleri her markaya ait şekilde 200 ml. dan 500 ml'e kadar olacak şekilde internet adresimizde satışa sunulmaktadır. Seçeceğiniz ürünün cilt tipinize göre uygunluk göstermesi gerekmektedir. Bunun yanında da kullanım kolaylığı göstermesi, ürünü ömür boyunca kullanmanıza yardımcı olacaktır. Su bazlı nemlendirici ürünleri sık ve uzun kullanım gösterildiği zaman işe yarayacaktır. Etkisini kısa sürede gösterir fakat vücudun nem dengesini istenilen düzeyde tutabilmesi için sürekli olarak kullanım gösterilmesi şarttır. İster her akşam isterseniz de gün aşırı olarak kullanabileceğiniz, çeşitli özelliklere sahip su bazlı nemlendirici ürün bulmak sitemizde oldukça kolaydır.

Su bazlı nemlendirici sayesinde cildinizi nem dengesinde tutacak ürünlere www.narecza.com ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve orijinal ürün sayesinde cildinizi yatıştırabilir ve bakıma dair her türlü cilt uygulamalarını elde edebilirsiniz. Su bazlı nemlendirici seçenekleri için internet adresimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Uygun fiyatlar ve indirim ayrıcalıklarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Su Bazlı Nemlendirici

Su Bazlı Nemlendirici


Nemlendiriciler su bazlı ve yap bazlı nemlendiriciler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu nemlendirici türleri ciltlerin tipine uygun şekilde seçilmektedir. Ancak bu şekilde yarar sağlayabilmektedir. Aşırı kuru ciltler her gün düzenli olarak nemlendirici kullanmalıdır. Diğer cilt tipleri de gün aşırı şekilde kullanırsa ciltlerinin nem dengesini istenilen oranda tutabilirler. Su bazlı nemlendiriciler yağ bazlı nemlendiricilerden her zaman daha etkilidir. Çünkü cildin nem dengesini daha uzun sürede tutmaları ile bilinmektedir. Ürün markalarına ve türlerine göre su bazlı nemlendirici ürünleri 48 saate kadar nem dengesinde kalabilmektedir. Cilt de buna uygun olarak kendini düzenler ve yatıştırır. Bu tarz nem dengesi bulunan ciltlerde kuruluk görülmez. Çatlak, akne, sivilce oluşumu ya da kırışıklık görülmez. Cildin nem dengesinde durması ölü hücrelerin de azalmasına yardımcı olur. Çünkü ideal bir cilt nem dengesini kaybederse o ciltte yer alan hücreler yavaş bir şekilde ölmeye başlar. Bu hücrelerin yerine canlı şekilde geri gelmemesi cildin yaşlanmasına ve kırışmasına zemin hazırlar. Bu nedenle su bazlı nemlendirici ürünleri cildin yaşlanmasının önüne geçilmesi açısından oldukça önemlidir. Su bazlı nemlendirici ürünleri her markaya ait şekilde 200 ml. dan 500 ml'e kadar olacak şekilde internet adresimizde satışa sunulmaktadır. Seçeceğiniz ürünün cilt tipinize göre uygunluk göstermesi gerekmektedir. Bunun yanında da kullanım kolaylığı göstermesi, ürünü ömür boyunca kullanmanıza yardımcı olacaktır. Su bazlı nemlendirici ürünleri sık ve uzun kullanım gösterildiği zaman işe yarayacaktır. Etkisini kısa sürede gösterir fakat vücudun nem dengesini istenilen düzeyde tutabilmesi için sürekli olarak kullanım gösterilmesi şarttır. İster her akşam isterseniz de gün aşırı olarak kullanabileceğiniz, çeşitli özelliklere sahip su bazlı nemlendirici ürün bulmak sitemizde oldukça kolaydır. Su bazlı nemlendirici sayesinde cildinizi nem dengesinde tutacak ürünlere www.narecza.com ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve orijinal ürün sayesinde cildinizi yatıştırabilir ve bakıma dair her türlü cilt uygulamalarını elde edebilirsiniz. Su bazlı nemlendirici seçenekleri için internet adresimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Uygun fiyatlar ve indirim ayrıcalıklarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Su Bazlı Nemlendirici
Sıralama seçin
%25
%25
108,00 TL
81,00 TL
%25
%25
72,00 TL
54,00 TL
%25
Kargo
Bedava
%25
220,00 TL
165,00 TL
Kargo
Bedava
%25
%25
126,00 TL
94,50 TL
%25
%25
83,00 TL
62,25 TL
%25
%25
80,00 TL
60,00 TL
%15
Kargo
Bedava
%15
189,00 TL
160,65 TL
Kargo
Bedava
%20
%20
157,50 TL
126,00 TL
%20
%20
157,50 TL
126,00 TL
Kargo
Bedava
209,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
214,00 TL
171,20 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
420,00 TL
378,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
229,00 TL
183,20 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
269,50 TL
215,60 TL
Kargo
Bedava
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı