sadsad x
asdasd

guneskremi.jpg (110 KB) günes.jpg (58 KB)

Kategorinin En Çok Satan 10 Ürünü
Kategorinin En Çok Satan 10 Ürünü
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%30
%30
115,00 TL
80,50 TL
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.

Yağlı Ciltler İçin Güneş Kremi

Güneşten korunma, vücudu güneş ışığının olumsuz etkilerinden korumak demektir. Güneş, sıcaklığının tehlikelerinin yanı sıra, cilde kalıcı zarar verebilecek ve cilt kanserine, ciltte önemli değişikliklere ayrıca erken yaşlanma belirtilerine neden olabilecek güneş yanığı tehlikesini de ortaya çıkarmaktadır. Güneşten gelen ultraviyole ışınlarına maruz kalma hem melanom hem de melanom dışı cilt kanserlerinin gelişimi için bilinen bir risk faktörüdür. Güneş kremi, cildi UV radyasyonundan koruyan herhangi bir madde veya malzemedir. Güneşten koruyucular, cilde uygulanabilen topikal losyon, krem, merhem, jel veya sprey formlarında mevcuttur. Birçok yüz nemlendirici ve kozmetik ürünler de bir dereceye kadar güneş koruması sağlar. Burada önemli olan cilt tipinizin nasıl olduğunuz belirledikten sonra ürün seçmektir. Örneğin yağlı bir cilde sahipseniz özel içeriklere sahip olan bir Güneş kremi seçmeniz gerekebilir. Yağlı ciltler için en iyi güneş koruyucusunu seçmek için gözeneklerinizi tıkamayan ya da cildinizi tahriş etmeyen yağsız bir ürüne ihtiyacınız vardır. Ayrıca hem fiziksel hem de kimyasal güneş kremlerinin korumasına ihtiyacınız var. Güneş koruyucunun yüzünüzde parlamayan mat bir görüntü oluşturması gerekir. Yağlı ciltler için güneş kremi için alışveriş yapmadan önce, güneş kremlerindeki bileşenlerin nasıl çalıştığını ve cildinizi nasıl etkilediğini anlamalısınız.Bu noktada kullanabileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır.
Vichy İdeal Soleil Dry Touch SPF50 Emulsion 50 ml Yağlı Ciltler İçin Güneş Kremi
Karma ve yağlı cilde sahip erkekler ve kadınlar için yüksek koruma ve etkili bir yüz güneş kremidir. Uzun süre kalıcı kuruluk ve parlaklık hissi verir. Kuru dokunuşunun formülü, cilt hücrelerini UV-UVB ışınlarından koruyan Meroksil içeren bir filtreleme sistemi içerir. Ek olarak, cilt üzerinde rahatlatıcı ve rahat bir etki yaratan Vichy Termal Su ile zenginleştirilmiştir. Güneş yanığı ve yaşlanmaya karşı korunmuş bir cilt sağlamaya yardımcı olur.
La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid SPF 50 Tinted Fluid 50 ml
Yüz için ultra hafif, çok yüksek güneş koruma ürünüdür. Su geçirmez. Hipoalerjenik formül hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir, bu nedenle her cilt tipine uygundur. Ayrıca, geniş, fotostabil UVA / UVB / Kızılötesi koruma yağlı veya yapışkan hissetmenize neden olmaz. Cilt üzerinde beyaz lekeler bırakmadan kolayca emilir.
SVR Sun Secure Extreme SPF 50+ Ultra Matt Gel 30 ml
Sun Secure Extreme SPF50 + yağlı olmayan, çok dayanıklı ultra mat bir jeldir. Eşsiz, şeffaf ve ultra erimiş jel yapısı hızlı uygulama için hızla emilir. Güneşe karşı toleranssız ciltlerde güneşe maruz kalan alanlar için özel olarak formüle edilmiştir. Optimum koruma için suya, terlemeye ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı