x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3 4 5
Filorga
Sırala:
1 2 3 4 5

Filorga

Antiaging bakım ürünlerinin lider ismi Filorga el bakımında da harika ürünleri ile göz dolduruyor. Yüzünüz gibi ellerinizde ilerleyen yılların izlerini en çok belli eden bölümlerden biridir. Ellerinizin genç ve güzel görünmesi için onlara özel olarak geliştirilmiş Filorga Hand Filler el maskesini keyifle kullanacağınıza inanıyoruz.

Geçen yıllarla birlikte vücudunuzun yaşlanmaya başlayan ilk kısmı olan ellerde kırışıklık ve koyu leke oluşumu başlar, elastikiyet azalır. En son medikal tekniklerden ilham alan FILORGA, kadınların daha genç görünümlü ellere sahip olmaları için özel olarak dizayn edilmiş, aktif içeriklerin yavaş ve aşamalı salınımını sağlayan "İlk Anti-Aging El Maskesi" yarattı.

Yaşlanma sonucu kırışıklık, koyu leke, kuru cilt, tırnakta sararma gibi sonuçlara maruz kalan el ve tırnakları gençleştiren ve yenileyen bu etkin bakım eşsiz ve patentli bir ürün olarak kapsüle edilmiş aktif içeriklerin yayılımını sağlar.

Dolgunlaştırıcı etki: Cildin yoğunluğunu arttırıcı aktif bileşenleri ile kombine edilmiş aşamalı hyaluronik asitin salınımı, ciltte hacim kazandırır ve elin üst yüzeyini pürüzsüzleştirir.

Koyu leke karşıtı etki: Buğday ekstresi, melanin sentezini düzenler ve siyah lekelerin gelişimini azaltır.

Tırnak bakımı: Besleyici içeriği, tırnakları güçlendirir ve tırnakların uzamasını arttırır.

Filorga Meso-Mask Cildi Düzenleyen Aydınlatıcı Maske; Maske cilde aydınlık kazandırır. Cildin daha genç görünmesini sağlar. Meso Mask Cildi Düzenleyen Aydınlatıcı Maske cildinizi düzenler ve aydınlık katar. 50 ml olan ürün her cilt tipine uygundur.

Filorga Meso-C Box Of 3 Visuals Aydınlatıcı Vitamin Kürü; Meso C Aydınlatıcı Vitamin Kürü ile kırışıklık sorunları ortadan kalkar. Donuk ve stresli cilt sahibi için özel olarak üretilmiş bu ürün sayesinde daha güzel bir cilde sahip olmak mümkündür. Meso C Aydınlatıcı Vitamin Kürü ürünü ile cilde hızlı bir şekilde bakıma alabileceksiniz. Cildin normale göre 2 kat daha fazla ışıltı ve güzellik katacağı bu ürün ile genç bir görünüme sahip olacaksınız.

Filorga Deep Fill Kırışıklıkları Doldurucu Krem; Deep Fill Doldurucu Bileşim ürünü ciltteki boşlukları doldurmak için tasarlanmış bir üründür. Bu ürün sayesinde cildinizdeki çukurları doldurabilecek ve pürüzsüz güzel bir cilde sahip olacaksınız. Deep Fill Doldurucu Bileşim NCTF 55+1 maddesi + hyaluronik asidin iki kat fazla konsantrasyonu cildin kendi yapısına da harekete geçirerek uzun onarıcı etki sağlar. Çapraz bağlı hyaluronik asit kürecikleri su ile dolarak hacim kazanırlar ve böylecek kırışıklar yükselir, derinlik ve uzunluk azalır. Ürün kullanımı ile kusurlu cilt, nazik ışık oyunuyla (optik etki) görünmez olur.

Filorga Sleep And Peel Aydınlatıcı Gece Kremi; Sleep And Peel Yüzü Yeniden Aydınlatan Gece Kremi ürünü erken yaşlanma problemlerine karşı cildi korur. İçeriğinde bulunan öze formülü sayesinde cildi yaşlanma ile beraber ortaya çıkabilecek sorunlara karşı koruyucudur. Mat, ışıltısız ve kalın cilt sahibi kişiler kullanabilirler. Sleep And Peel Yüzü Yeniden Aydınlatan Gece Kremi NCTF ve hyaluronik asit kokteyli, farklı molekül ağırlıklarındaki 6 farklı hidroksi asie (AHA ve BHA) katılır ve dereceli ve kontrollü salınmayı garanti eder. Lipozomların içeriği ile nemlendirici; antioksidan ve komedonlara karşı 3 lü etki sağlar. İki matrikin peptide esmer yosunlar ile birleşerek yatıştırıcı, koruyucu, anti aging etki oluşturur.

Filorga High Peel Peeling Kit 3 Etaplı; High Peel Peeling Kit 3 Etaplı ürünü ile uyku öncesi bakımınızı yapmış olacaksınız ve yeni gününüzde daha ışıltılı ve daha yumuşak temizlenmiş sade bir cilde sahip olacaksınız. High Peel Peeling Kit 3 Etaplı ürünü ile cildinize ışıltı ve yumuşaklık kazandırmış olacaksınız. Her cilt tipine uygundur. İzleri görülür biçimde düzeltir, ışıltı taşır, peeling ve anti-aging mezoterapinin sinerjik etkisiyle cilde yumuşaklık sağlar.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.