sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Hamilton

Dünyanın ilk güneş koruyucu markası Hamilton 80 yıllık tecrübesi ile zararlı ışınlara karşı tüketicilerini korumaktadır. Hamilton ürünleri 1932 yılından bu yana güneşin zararlı ışınlarından korunmak için geliştirilmektedir. Dünyanın ilk güneş koruyucu ürünü olan Hamilton, geliştirdiği formülleri ve sürekli yenilenen içeriği ile etkin korumayı hedefliyor. 80 yılı aşkın süredir Avustralya'dan çıkarak dünyadaki birçok insanı kucaklayan ürün güneşin güçlü etkilerini alt ederek üstün bir koruma sağlıyor. Güçlü ve zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan Hamilton 2007'den bu yana Türkiye'de ki tüketicilerine de tam bir koruma sağlamaktadır.
 
Hamilton güneş koruyucu ürünleri Avustralya SPF standartına sahiptir. Öyle ki; cilt kanserleri Avustralya'da saptanan kanser türlerinin başında yer alır. Riskin yüksek olması dünyanın bu hastalığa yakalanma riskini de artırmaktadır. Bundan koruma sağlamak oldukça önemlidir. Dünya bu sorunu fazlasıyla önemsemektedir. Üstün güneş koruyucu özelliklerine bakacak olursak suya, tere dayanıklılık göstermesi bir güneş koruyucu için önemli özelliklerdir. Avustralya standartlarında suya dayanıklılık, tere dayanıklılık bir güneş koruyucunun ne kadar kuvvetli bir film tabakası olduğunun göstergesidir. Ürün etiketinde görünen SPF ibaresi ürünün suya temasından sonra azalan kısmı şeklinde okunabilir. Bu değerler oldukça gerçekçi olmalıdır. Tüketici bu açıdan dikkatli olmalıdır. SPF değeri güneşin korumasını ifade eden değer olarak karşımıza çıkmaktadır
 
Güneşten korunmak için dikkat edilmesi gereken bir dizi önlem vardır. Güneşin yaydığı UV ışınları yaz ve kış aylarında cilt üzerinde yakıcı etkiye sahiptir. Kışında soğuk etkisi ile bu durum kendini gösterir. Güneşin yoğun olarak hissedildiği zamanlarda Hamilton Güneş Koruyucu ürünlerini kullanmamız sorunu çözecektir. Bilindiği gibi güneş koruyucular cilde gelen UV ışınlarının büyük bir kısmını filtreler. Ancak %100 olarak bloklama yapamazlar. UV ışınları ile cilt arasına bir film tabaka oluşturarak koruma sağlarlar. Hamilton güneş koruyucuları kullanarak güneşten üstün korunma sağlamanız mümkündür. Bu koruma % 98 civarındadır.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.