sadsad x
asdasd

Durex Prezervatifler Çeşitleri

Görünüm: 3 4
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

DUREX

Durex markası 1915 yılında London Rubber Company ithal prezervatif ve berber dükkanı malzemeleri satan LA Jackson tarafından kurulmuştur. 1929 yılında London Rubber Company (LRC) Durex markasını tescil ettirmiş ve Durex markası artık alanında ciddi çalışmalar yapmak üzere yola çıkmıştır. 1950’de Durex ilk kayganlaştırıcılı prezervatifini piyasaya sürmüştür. Kısa zamanda ismi yayılan Durex markası oldukça özen gösterilmesi gereken ve hassas bir iş yaptıklarını biliyorlardı. Bu sebeple 1953 yılında prezervatiflerinin kalitesini tescil ettirmek amacıyla elektronik testi geliştiren ve kullanan ilk marka olmuştur. Bu test sistemi gelişmiş ve diğer tüm prezervatif markaları tarafından kullanılmaya başlanmıştır. 1960lı yıllarda tüketicisinin ihtiyaçlarını saptayan Durex markası bu ihtiyaçlar doğrultusunda, dünyanın anatomik olarak şekillendirilmiş ilk prezervatifini üreterek piyasaya sürmüştür. Tüm bu gelişmeler doğrultusunda dünya çapında yayılmaya başlayan Durex, alanında lider markalardan biri haline gelmiş ve 1970li yıllarda artık bir çok ülkede reklam yapan dünyanın ilk prezervatif markası olmuştur. Aldıkları sorumlulukla ürünlerinin daha çok kaliteli olması konusuna dikkat eden marka, bu konuda yaptığı çalışmaların üzerine gitmiş ve 1990lı yıllarda Durex, standart olarak küresel bir "kalite mührü” benimseyen ilk prezervatif markası olmuştur.

Yenilikçi yapısıyla Durex markası tüketicilerinin ihtiyaçları yanı sıra onların özel yaşantılarına renk getirecek bazı fikirler ortaya attılar ve bu konuda çalışmalar yaptılar. Bu çalışmaların sonucu olarak 1995 yılında Durex markası renklendirilmiş ve tat verilmiş bir prezervatif serisi üretimine başlamıştır. Bu seri tüketiciler tarafından oldukça sevilmiş ve hala yoğun şekilde kullanılmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurma gereği duyan Durex markası 1996 yılında bir web sitesi kurarak web sitesine sahip olan ilk prezervatif markası olmuştur. Marka şuam pazarlama yaptığı ülkeler dahilinde 42 farklı web sitesine sahiptir. 1997 yılında yine bir yenilikle tüketicilerinin karşısına çıkan Durex, lateks olmayan prezervatiflerin üretimine başlamıştır. Lateks kullanmakta zorluk çeken tüketiciler için alerjen olmayan bir materyal olan ve doğal kauçuk lateksten daha yumuşak ve esnek olan sentetik poliüretan kullanan Avanti Serisi Durex tarafından geliştirilmiştir. Marka 1997 yılında küresel bir anket yapan ve yayımlayan ilk prezervatif markası olmuştur.

2001 yılında tekrar tüketicilerin ihtiyaçları, istekleri ve Durex markasının yenilikçi politikalarının getirileri doğrultusunda marka, Durex Pleasuremax serisini piyasaya sürmüştür. Pleasuremax, her iki partner için uyarılmayı en yüksek düzeye çıkartan bir şekille, kabartmalı ve benekli dokuyu birleştiren bir prezervatiftir. Bu seri ile Durex markası bu tarz bir ürünü pazarlayan ilk prezervatif markası olmuştur. 2003 yılında yeni bir kayganlaştırıcılı seri olan Durex Play serisini piyasaya sunmuşlardır. Marka 2008 yılında genç insanlar için güvenli seksi tanıtmak amacıyla 16-24 yaşları arasındaki genç insanları kendileri tarafından ve kendileri için tasarlanmış olan bir cinsel sağlık posteri tasarlamaya çağırmış ve bu kampanya ile büyük ilgi toplamıştır. Durex prezervatif üretiminde 80 yıldan fazla tecrübeye sahip bir markadır. Bu nedenle her bir ürünün denenmiş ve test edilmiş bir işlemin ürünü olduğu ve kesinlikle güvenli olduğunu söylemek mümkündür. Markanın öncelikli amacı kalitedir. Bu nedenle bütün prezervatifler için sadece en iyi kalitedeki hammaddeleri kullanır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.