sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 115 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

DERMALOGİCA

1986 yılında İngiltere’de eğitim almış cilt terapisti Jane Wurwand tarafından kurulan Dermalogica farklı bir sistem ve farklı bir strateji ile kullanıcılarının cilt problemlerine çözüm bulmaya devam ediyor.
 
Amerika endüstrisinde yapılan bilinçsiz ve eğitimsiz cilt bakımından rahatsız olan Jane Wurwand, Kaliforniya Marina Del Rey’de The International Dermal Institude (IDI) adında bir sınıf açarak almış olduğu eğitimi başkalarıyla da paylaşıp bu endüstriyi sağlıklı bir yapıya ulaştırmayı hedefledi. Daha sonraları eğitimli cilt terapistlerini de davet ederek lisansüstü eğitime el attı ve ardından iş dünyasını olması gereken rekabet düzeyine ulaştırdı. Bugün dünyada, bilinen 40 noktası ile hizmet veren IDI, lisansüstü cilt ve vücut terapisinde vermiş olduğu eğitim ile uluslararası altın standart olarak kabul edilmektir.

Bu eğitimlerin devamında diğer hiçbir kozmetik ve dermatolojik şirketlerin ‘sağlıksal’ ürünler üretmediğine ve kendisinin tamamen karşı olduğu ‘güzellik’ kavramının cilt sağlığına uygun olmadığını fark ederek Dermalogica ürünlerini geliştirdi.
 
İçerisinde özellikle cildi tahriş eden ve sivilceleşmeye sebep olan maddelerin kullanılmamasına özen göstererek cilt sağlığını iyileştirmeye yönelik ürünler geliştirmeyi hedefledi. Jane Wurwand, güzellik ve cazibe karşıtı olarak ürünlerinin kozmetik bir unsur olmasını istemedi ve ürünlerinin üretim amacını tamamıyla sağlıksal bir mesele olarak kabul ederek var olan yanlış kozmetik inançları yerle bir etti. Özellikle ürün içeriklerinde bulunan, sağlıksal tehlikeler barındırılan ve buna rağmen sık kullanılan maddelerin çıkarılmasıyla markanın daha da güçlendiği, cilt terapistlerinin tavsiyesi ve gözdesi haline geldiği görülmektedir.
 
Çalışmalar ve geliştirilmelerine hızla devam eden marka daha sonra, şimdi de olduğu gibi Amerika’da üretilmeye başlandı. Ürünlerini hiçbir hayvan üzerinde test etmeyen marka dünya pazarında en fazla reçetelenen ürün haline geldi. Eğitim ve araştırma odaklı bu marka şuanda Los Angeles’da 145.000 m2’lik bir genel merkeze ve tüm dünya çapında 50 ülkede satış noktasına sahip, endüstrinin gerçek ve önde gelen markası halindedir.

Cilt Değişimindeki Hassaslığı Hissettiren Marka

Dermalogica cilt sağlığınızı keşfedebilmeniz için dünya çapında profesyonel cilt terapistleri, dermaloglar ve tüketicilerinin tavsiyesi ile 1 numaralı tercih durumundadır. 25 yıla aşkın bir süredir; reklam, süslü ve göze hitap eden ambalajlar, mucizevî ve abartılı tedavi vaatleri, yanıltıcı iddialardan uzak misyonuyla; eğitimli, yenilikçi ve profesyonel üretim kadrosu sayesinde sağlıklı cilt sonuçlarını kullanıcılarının gözleri önüne seriyor. Cildinizin sağlığını korumaya yönelik yapmanız gereken en önemli adımlardan biri cildinizi tanımaktır.
 
Cildinizin zonlarını öğrenerek cildinizin neye ihtiyaç duyduğunu da anlayabilirsiniz. Dermalogica’ya has özel Face Mapping® ile cildinizi 14 zona ayırarak en ince düzeyde analizler yapılır. Yapılan bu analizler sonuç odaklı olduğu için cilt bakım rejiminiz ille sağlıklı bir cilt yapısına ulaşabilmenize yardımcı olur.

Hoş, Şımartan veya Lüks Değil

Dermalogica ilgi alanını tamamıyla cilt sağlığını farklı bir seviyeye taşımak olarak belirliyor. Bu sebepten dolayı ambalajlarını banyoya uyumlu renklerle veya göze hitap edecek bir şekilde tasarlamıyor. Kullanıcılara sunulan bu ürünler sağlıksal yardımlarla ile size güzelliği değil cilt sağlığınızı sunuyor. Her cilt tipine uygun ve içerisinde bulunan özel formülüyle cilt bakımı konusunda Türkiye’de de büyük bir ilgi görmektedir. Nemlendirici özellikli ürünleri başta olmak üzere birçok cilt sorunu içinde geniş bir yelpazeye sahiptir.
 
Kozmetik ve cilt bakım konusunda önde gelen ve birçok profesyonel tarafından da tavsiye edilen Dermalogica ürünleri mevsim farkı gözetmeksizin cildinize ve size, rahat ve sağlıklı bir bakım sunuyor.

Dermalogica Bakım ve Sağlık Ürünlerinde Özellikle Kullanılmayan maddeler:

  • Lanolin
  • Mineral Yağlar
  • Suni Renklendiriciler
  • Parfüm
  • Ucuz Katkı Maddeleri
  • Cilt Sağlığına Zararlı Kimyasal Maddeler

Geniş bir kozmetik ve sağlık ürünü yelpazesine sahip sitemiz üzerinden rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz Dermalogica ürünlerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir, merak ettiğiniz kozmetik ürünleri veya sorularınız için deneyimli destek hattımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.