Nilera Sabun Çeşitleri

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
Nilera sayfasında toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Nilera Okyanuslu Sabun 90 GR
Nilera - Nilera Okyanuslu Sabun 90 GR
Nilera - Nilera Okyanuslu Sabun 90 GR
  • Sabun
  • Yağlı ciltler için
  • Akne sorunu ile mücadele
  • E Vitamini içeriği
  • Siyah noktaların azalmasına yardımcı
(0) Yorum
Nilera Okyanuslu Sabun 90 GR
225,00 TL
Nilera Limonlu Sabun 90 GR
Nilera - Nilera Limonlu Sabun 90 GR
Nilera - Nilera Limonlu Sabun 90 GR
1
(0) Yorum
Nilera Limonlu Sabun 90 GR
218,45 TL
Nilera Frambuazlı Sabun 90 GR
Nilera - Nilera Frambuazlı Sabun 90 GR
Nilera - Nilera Frambuazlı Sabun 90 GR
1
(0) Yorum
Nilera Frambuazlı Sabun 90 GR
257,00 TL
Nilera Elmalı Sabun 90 GR
Nilera - Nilera Elmalı Sabun 90 GR
Nilera - Nilera Elmalı Sabun 90 GR
1
(0) Yorum
Nilera Elmalı Sabun 90 GR
257,00 TL
Nilera Bebek Sabunu 90 GR
Nilera - Nilera Bebek Sabunu 90 GR
Nilera - Nilera Bebek Sabunu 90 GR
1
(0) Yorum
Nilera Bebek Sabunu 90 GR
218,45 TL

Nilera HakkındaNilera markası temizlik alışkanlıkları hala eski özellikleri doğru bulanlar için en önemli tercihtir. Temizlik içi sabun kullanmaktan imtina etmeyen kişiler için özel olarak tasarlanmış Nilera ürünlerini sadece eski alışkanlıkları olanlar için üretmemektedir. Yeni temizlik alışkanlıkları da kazandırmaktadır. Nilera cildinizi besler ve kurutmadan son derece etkili bir temizlik sağlar. Good Manufacturing Product uygulamaları doğrultusunda üretilen Nilera ürünleri 2005 yılında üretime başlamıştır. 10 yılda önemli gelişmeler kaydeden Nilera ürünleri hijyen ve doğallık gerektiren kriterlere uyarak üretim yapmaya devam etmektedir. Nilera markası ayrıca ISO, CE belgelerine de sahiptir. Firma ayrıca, kişisel bakım, kozmetik, ilaç ve eczacılık ürünleri üreterek piyasa sunmaktadır.

Nilera Gliserinli Sabun çeşitleri farklı özelliklere ve farklı kokulara sahiptir, normal ve sıradan sabunlar gibi cildinizi kurutmaz. Cildinizde yaşadığınız farklı sorunlar için yardımcı olabilecek özelliklere sahiptirler. Cildinizin yapısına uygun olan ürünlerle yapacağınız temizlik ve bakım ile etkili sonuçlar alabilirsiniz. Nilera sabunlar, sabundan çok daha ötedir. Nilera Okyanus Gliserinli Sabun, okyanus suyu, yosun özü, AHA, hindistan cevizi ve palmiye yağı içermektedir. Nilera Okyanus, siyah nokta ve akne sorunu yaşayan ciltler için özel olarak tasarlanmıştır, gözenekleri derinlemesine arındırmaya yardım eder, her gün kullanılabilir. Nilera Okyanus Sabun, yağlı ciltler için de uygundur ve cildinizde yağ dengesi sağlamaya yardımcıdır. okyanus suyu ve yosun özlerinin formülünün temelini oluşturduğu Nilera Okyanus sabun, ayrıca hindistan cevizi yağı ve palmiye yağı içerir. Günde iki defa kullanarak cildinizin gözeneklerinde derinlemesine temizleme sağlamaya ve cildin nefes almasına yardımcı olabilirsiniz.


Cildi temizlerken gliserinli özelliği ile kuruluklara karşı korumaya da yardım eder. Cildinizin yapısına, ihtiyacınıza uygun olarak siz de Nilera Gliserinli Sabun çeşitlerinden elmalı, limonlu, frambuaz, baby sabunlarından seçebilirsiniz. Ürün seçenekleri ile müşterilerini memnun etmeyi hedefleyen Nilera bu konuda son derece hassas ve bilinçli davranmaktadır. Nilera Gliserinli Baby Sabun, içeriği %60 oranında gliserin bulunan sabun, hindistan cevizi yağı, palmiye yağı, E vitamini ile formüle edilmiştir. Sabunu 3 aydan büyük bebekler ve cildi hassas olan yetişkinler kullanabilirler. Bebeklerin saç, vücut ve alt temizliğinde kullanabilirsiniz. Bebeklerin bezli bölgesini gerekli şekilde, kurutmadan temizlemeye ve pişik oluşumuna karşı korumaya yardımcıdır.

Özellikle bebekler için ürünü direkt olarak cildine uygulamayınız. Elinizle ovuşturduktan sonra bebeğin cildine uygulayınız ve beklemeden ardından bol su ile durulayınız. Bebeklerin sıklıkla maruz kaldıkları, pişik, alerji gibi durumlarda bezli bölgeyi ve cildi yatıştırmaya, rahatlatmaya yardımcıdır. Nilera ürünleri bebeklerinizi anne ve babaları kadar önemseyerek onların nasıl kaygılar hissettiklerini bilir ve buna göre çözümler bulur. Nilera Gliserinli Frambuaz Sabun, normal ve dermatitli, aşırı kuruluk sonucunda tahriş oluşmuş ciltlere özel tasarlanmış sabundur. İçeriğinde %50 oranında gliserin içermekte olan sabun yoğun nem sağlama özelliğine sahiptir. Cildin ph dengesini sağlamaya yardımcı olarak daha sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardım eder. Günde 2 defa kullanarak hem cildi temizleyebilir hem de nem kazandırabilirsiniz.

Nilera insana ve doğaya saygılı bir üretim gerçekleştirmektedir. Pek çok marka kar hırsı ve kazanç için insana ve doğaya zarar vermekten çekinmemektedir. Nilera ürünleri insan sağlığı için zararlı maddeler konusunda son derece özenli davranarak ürünlerini en faydalı şekilde tasarlamak için çalışmaktadır. Doğal olmayan ve insana zararlı olan kimyasalları kullanmamaktadır. Nilera ürünlerini gönül rahatlığı ile kendiniz, çocuklarınız ve dostlarınız için satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Nilera onaylı ve denetimli bir markadır. Ürünlerimize ulaşmak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.