sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler

Ağız Gargarası Çeşitleri

Sıralama seçin
Görünüm:
  • Ağız spreyi
  • Çay ağacı yağı içerikli
  • Ağız yaralarını giderir
  • Ağız içi kokuları giderir
%15
60,00 TL
51,00 TL
  • Ağız bakım suyu
  • Diş eti problemlerine karşı
  • Plak bakımı
  • Etkin içerik
  • 400 ML
%40
49,90 TL
29,94 TL
(1)
25,90 TL
(1)
39,90 TL
(2)
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Ağız Gargarası

Ağız sağlığı için vazgeçilmez ürünler arasında yer alan ağız gargarası, ağız yolu ile alınır ve kullanıldığında birçok bakteri ve rahatsızlıkları önlemeye yardımcı olur. Diş fırçalamanın ve ağız bakımı için yaptığınız diğer rutinlerin etkisini arttırmak için siz de ağız gargara suyu kullanmayı tercih edebilirsiniz. Farklı markalar tarafından farklı içeriklerle formüle edilen ağız gargarası çeşitleri arasında birçok seçenek bulunuyor. İster yoğun nane aromalı isterseniz de hafif formüllü ağız gargaralarını seçerek kusursuz bir ağız, diş ve diş eti bakımı gerçekleştirebilirsiniz. Diş fırçasının ulaşamadığı yerlerde etkili bir bakım ve temizlik için ağız bakım suyu ve gargara çeşitlerini Narecza ayrıcalığıyla keşfedin!

Ağız Gargarası ve Ağız Bakım Suyu Çeşitleri

Diş fırçasının ulaşamadığı yerlerde etkili bir bakım ve temizlik sağlayan ağız gargaraları farklı markalar tarafından farklı içerik ve aromalarla formüle ediliyor. Marvis, TTO, Listerine, Meridol, Abfen Farma, Dead Sea Spa Magik, Pharmaozon gibi markalar tarafından geliştirilen tüm ağız gargarası, ağız bakım suyu ve ağız spreyi çeşitlerine Narecza ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Marvis ağız gargarası, mini boyutuyla çantada taşımak için ideal. Dişinizi fırçalayamadığınız anlarda, dışarda ya da işyerinde hemen ağız gargarası ile yüzeysel bir temizlik sağlayabilirsiniz. Doğal özler içeren alkolsüz, nane aromalı Marvis mini ağız gargarası; üstün ağız temizliği sağlar. Ağız gargarası çeşitleri deyince akla ilk gelen markalardan olan Listerine, farklı özlerle ve aromalarla formüle edilen ağız gargaralarını beğenilerinize sunuyor. Listerine ağız bakım suyu çeşitleri arasında yoğun nane aromalı, hafif nane aromalı seçenekler bulunuyor. Ağız ve diş sağlığını korumaya yardımcı olan Listerine ağız gargaraları aynı zamanda dişlerinizin doğal beyazlığını korumaya da yardımcı olur.

Ağız Bakım Suyu Kullanmak İçin 5 Neden

Daha sağlıklı ağız, diş ve diş eti için ağız bakım suyu kullanmanın önemi büyük. Antibakteriyel ağız gargarası çeşitleri, diş fırçasının ulaşamadığı noktalarda dişlerinizdeki bakteri ve kalıntıların temizlenmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra ağız içindeki hijyeni sağlayan ağız bakım suyu çeşitleri, plağın azalmasına da destek olur. Ağız bakım suları; diş ve ağız temizliğinin yanında diş minesini güçlendirme ve dişlerin doğal beyazlığını korumaya da yardımcı olur. Ağız gargarası faydaları bunlarla da sınırlı değil. Diş eti sağlığını korumada da önemli bir rol oynayan ağız gargarası çeşitleri, dişlerin daha fazla güçlenmesini de sağlar. Ağız bakım suları aynı zamanda dişlerde tartar ve leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ağız bakım suyu çeşitlerinin tüm bu etkilerinden yararlanmak için size en uygun bir ağız bakım suyuna hemen sahip olun!

Ağız Sağlığı İçin Kullanabileceğiniz Diğer Ürünler

Kategorimizde ağız gargarası ve bakım sularının yanı sıra ağız sağlığı için kullanabileceğiniz daha pek çok ürün bulunuyor. Bunlardan biri ağız spreyi çeşitleri. TTO ağız spreyi, çay ağacı içeren formülü ile ağız içindeki sorunlardan korunmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda ağız içi kokuları gidermeye yönelik de bakım sağlayan TTO ağız spreyi, özel aplikatörü sayesinde sorunlu bölge üzerine kolayca püskürtülebiliyor. Ağız bakım ürünleri arasında yer alan bir başka ürün de ağız bakım sıvıları. Dead Sea Spa Magik ağız bakım sıvısı, diş macunu ve ağız bakım sularına bir alternatif olarak değerlendirilebilir. Mineraller bakımından oldukça zengin bu ağız bakım sıvısı, Dead Sea tuzları ve minerallerinden özel olarak formüle ediliyor. Eğer sık sık ağız içi kokulardan şikayet ediyorsanız o halde ağız kokusu giderici ürünleri de tercih edebilirsiniz. Pharmaozon Denta ağız kokusu giderici, dişlerinizde oluşan plağın yol açtığı diş eti sorunları ve ağız kokusunu gidermeye yardımcı olur. Farklı içeriklerle hazırlanan ve farklı ağız problemlerini yok etmeye destek olan ağız bakım ürünlerinin tümünü kategorimiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ağız sağlığı için kullanabileceğiniz diğer ürünleri de incelemek isterseniz Ağız Sağlığı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.