x
Marka Listesi

Sırala:
1 2
Bioder
Sırala:
1 2

BİODER

Türk Kozmetik markası olarak bilinen BIODER, dünya çapında tüketicilerin tüy problemlerine çare aramaktadır. BIODER, global pazarlarda yerini almış, tüketiciyle buluşmuş önemli bir markadır. Markanın kategorilerine baktığımızda, cilt sorunlarına da çare bulduğunu görmekteyiz. Geliştirdiği teknolojisiyle, cildin ve kılın anatomisine uygun olarak tüy azaltıcı ürün serisini oluşturmuştur. Son yıllarda ise beklentileri dikkate alarak yeni bir seriye imza atmıştır. Marka BİODER BIO EPILATION serisini tüketicileriyle tanıştırmıştır.

 

Üründeki üstün başarı içeriğine de bağlanabilir. Turunç ve Bitkisel Complex B bileşiminden oluşmuş seri düzenli bir kullanımla etkin sonuç vermektedir. Seri, vücuttaki istenmeyen tüylerden kutulmak için dizayn edilmiştir.bitkisel içeriği sayesinde yan etkisi olmadan sonuç vermektedir. Cilde uyumlu olarka bakım yapmaktadır.

 

Bunun yanı sıra marka; 2014 yılında ailesine bir seri daha kazandırdı. Anti-Age, Temizleme, Akne, Leke, Atopik Cilt, Nemlendirme ve Güneş serilerinden oluşan SKIN CARE. Bu serinin içeriği ciltle tamamen uyumlu bir etkileşime girebilmekte ve cilt güzelliğini sağlayarak korumaktadır. Son teknoloji ile geliştirilmiş olan seri, güçlü etkisi ile devrim yaratacak bakım sağlamaktadır. Cilt bakım içeriklerine bakacak olursak kullandıkları bileşenlerin tamamen bitkisel olduğunu görmekteyiz.

 

Aynı zamanda BİODER'in ürün gamında kırışıklık karşıtı olarak geliştirilmiş olan AGE-REVERSE serisi bulunmaktadır. Seri, cildin kolajen yapısını güçlendirmektedir. Kırışıklıklarla mücadelede son derece başarılı olan seri içeriği ile etkin bir bakım sağlamaktadır. Aktif içerikli maddeleri kullanan seri, cilt için maksimum faydayı sağlamaktadır. Kırışıklık sorununu en aza indirmektedir.

 

BIODER, bakım ürünleri; Anti-aging, temizleme, nemlendirme, akne karşıtı, leke karşıtı, kuru ciltler, güneş ve tüy azaltıcı kategorilerine ürün hizmeti sunmaktadır. Tüy azaltıcı ürünleri fazlaca tercih edilmektedir. Nedenine bakıldığında doğal olarak istenmeyen kıllanmalardan bahsedebiliriz. Günlük hayatta bizi zorlayacak, sınırlayacak fazlalıkları hiçbir şekilde vücudumuzda barındırmak istemeyiz. Bu nedenle tüy dökücü formüllü ürünleri tercih ederiz. Bu ürünler bakımımızın bir parçası olmakla birlikte, bakım sonrası bizleri ferahlatır.

BIODER'in tüy dökücü ürünleri de tam bu noktada fazlasıyla hayatımızda. Ürünlere bakacak olursak;

 • Bioder Epiten Melisa Özlü Yüz Normal Ciltler İçin Sirli Ağda Bandı
 • Bioder Epiten Mavi Yeşil Yosun Özlü Hassas Ciltler için Sirli Ağda Bandı
 • Bioder Epiten Papatya Özlü Kuru ciltler için Sirli Ağda Bandı
 • Bioder Epiten Azulen Papatya Özlü Roll-on Sir Ağda
 • Bioder Epiten Naturel Melisa Özlü Roll-on Sir Ağda
 • Bioder Epiten Pudralı Mavi-Yeşil Yosun Özlü Roll-on Sir Ağda
 • Bioder Epiten Tüy Azaltıcı Ilık Ağda
 • Bioder Epiten Tüy Azaltıcı El Ağdası
 • Bioder Bio Epilation Krem Jel Vücut Bölgesi İçin 2′si 1 Arada
 • Bioder Bio Epilation Krem Jel Yüz Bölgesi İçin 2 si 1 Arada
 • Bioder Tüy Azaltıcı Vücut Serumu
 • Bioder Tüy Azaltıcı Sirli Ilık Ağda
 • Bioder Tüy Azaltıcı Vücut Bakım Kremi İstenmeyen Tüylere Son şeklinde sıralayabiliriz.

 

Bu ürünler içeriğindeki Turunç ve Bitkisel Komplex B ekstresi sayesinde düzenli kullanımda istenmeyen tüyleri yok eder. Sizce de hayatınızdaki tüm fazlalıklardan kurtulmanın zamanı gelmedi mi? Cevabınız BIODER olsun.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.