sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%25
%25
66,00 TL
49,50 TL
%25
%25
50,00 TL
37,50 TL
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Sedolin Şampuan Ürünleri


Kepek kadın erkek fark etmeksizin hemen hemen herkesin yaşadığı bir sorundur. Saç derisinin kendini yenileme sürecinde oluşan bir hata nedeniyle kepek dediğimiz sorun görülmeye başlanır. Kuru ve yağlı olmak üzere iki çeşitte meydana gelir. Kuru kepek, saç derisi kuru bir yapıya sahip olan kişilerde görülürken yağlı saç derisine sahip olan kişilerde de yağlı kepek sorunu görülmektedir. Saçlarınızın yapısı kepek sorununun da yapısını belirlemektedir. Yağlı kepek sorunu kuru kepek sorununa oranla çok daha inatçı bir boyutta olabilir.
Kepek ve yağlanmaya karşı olarak geliştirilen Sedolin şampuan, yağlı saç derisine sahip olup da kepek sorunu yaşayan herkesin kullanımına uygundur. Boyalı saçlarda kullanabilir. Saçlarınızı yağ ve kirden arındırırken saç derisinde meydana elen yenilenme sürecinin de gerektiği gibi gerçekleşmesine destek verir. Oluşan pullanma ve topaklanma gibi durumların hızlı bir şekilde yok olmasına yardım eder. Saç derisindeki yağlanmayı da kontrol altına almanız için destek olur. Saç derisinde biriken ölü hücreler saç diplerinin kaşınarak rahatsızlık vermesine neden olabilir. Ürün, özel olarak geliştirilen formülü ile saç derisinin rahatlamasına da yardım eder.
Bir kepek karşıtı şampuanın etkili olabilmesi için formülüne yer alması gereken bazı bileşenler vardır. Sedolin şampuan, bu bileşenlerle geliştirilen bir ürün olduğu için kısa sürede oldukça etkili sonuçlar kazanmanıza yardımcı olabilmektedir. Kepek, bir çeşit mantra verilen addır. Bu nedenle kepek sorunuyla savaşa bir şampuanın hem yağlanmayı hem de saç derisinde meydana gelen mantarı gidermeye destek olması gerekmektedir. Sedolin şampuan, bunu sağlayan iki etkili bileşen ile zenginleştirilmiştir. Bunlar; Salisilik Asit ve Zink Piritiyon’dur. Zink Piritiyon; kepek tedavisinde en yaygın kullanılan birleşenlerden biri olup çinkonun bir türevidir. Saç derisinde biriken ölü cilt tabakasının kolay bir şekilde erimesine destek verir. Salisilik Asit de yine yağlı kepek sorununun giderilmesinde etkili bir bileşendir.
Sedolin ve Kadolin şampuanlar yağlı kepek sorunu yaşayan kişiler için üretilmiş Dermadolin markasına ait serilerdir. Yağlı kepek sorununun kalıcı olarak giderilmesi için dönüşümlü olarak kullanılması tavsiye edilir. İki şampuanın da formülünde Disodium Undecylenamido MEA-Sulfosuccinate bulunmaktadır. Yağlanmayı kontrol altına alma konusunda oldukça etkili olan bu madde, en inatçı kepek sorununun bile kolayca yok olmasına yardım eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı