sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler
%100 Orijinal Ürün Garantisi
Üstün Müşteri Hizmetleri
Bize Ulaşın: 0 532 130 45 22
%100 Orijinal Ürün Garantisi
Üstün Müşteri Hizmetleri
Bize Ulaşın: 0 532 130 45 22

Arm Hammer Diş Macunları

Sıralama seçin
Görünüm:
()
39,90 TL
()
45,90 TL
()
34,42 TL
()
%25
45,90 TL
34,42 TL
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız
Arm Hammer

Arm Hammer, diş macunları 100 yılı aşkın süredir dişlerimizi derinden beyazlatmak için banyomuzdaki yerini alıyor. 1846 yılında kurulmuş olan marka Church Dwight güvencesiyle üretiliyor. Ürettikleri diş macunu ile tüketicilerin hayat kalitelerinin arttığını belirtiyorlar. Diş bakımı denildiğinde akla gelen şeyler; diş, diş fırçası, ağız, dil ve tabiki macun. Bunları bir arada düşündüğümüzde ortaya temizlenmesi gereken bir alan çıkıyor. Ağız bakımında en önemli bölge olan diş temizliğini doğru bir ürünle yapmak çok önemlidir. Diş sağlığı açısından bu yadsınamaz bir gerçektir. Arm Hammer, özel olarak formüle edilmiştir ve dünya genelindeki diş hekimleri tarafından önerilmektedir. İçeriğindeki karbonat ve mikrogranüller sayesinde diş sağlıklı bir biçimde beyazlamaktadır.

Karbonatın etkisiyle derinlemesine temizlenen diş doğru bir bakımla parlar. Ayrıca temizlik sırasında da diş minesine zarar vermeden bakım sağlamaktadır, beyazlamasına da yardımcı olur. Karbonat sayesinde ağızdaki pH dengesi korunur ve ağız kokusu azalır. Diş sağlığı ve bakımı oldukça önemlidir. Ancak gereken özen gösterilmemektedir. Diş sağlığının bozulması vücuttaki diğer organları da olumsuz yönde etkilemektedir. Kalp, böbrek, eklem gibi bölgeleri olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu sorunu yaşamamak için doğru bir macun, doğru diş fırçalama ve ağız temizliği gerekmektedir. Ancak Türkiye'de veriler ağız ve diş bakımına yeterince önem verilmediğini göstermektedir. Diş hekimlerine gitme oranı oldukça düşüktür. Ağız bakımının doğru yapılmadığı da bilinmektedir. Diş bakımını yaparken doğru bakım ürünlerinin de kullanılmadığı, gereken sıklıkta değiştirilmediği görülmektedir. Diş sağlığı hafife alınmakta, diğer rahatsızlıklardan daha basit olarak algılanmaktadır. Ağız sağlığına yeteri kadar özen gösterilmediği için zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır.
 
Ağız ve diş bakımının doğru yapılması için doğru ürünlerin tercih edilmesi gerektiğine değinmiştik. Bu noktada Arm&Hammer diş sağlığını korumada etkili bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Ürünleri ve içeriğiyle dişlerimize gereken bakımı yaparak, dişlerin beyaz formlara kavuşmasını sağlamaktadır. Arm Hammer Advanced Whitening Sensitive Hassas Dişler İçin Beyazlatıcı Diş Macunu; uzun süren taze bir nefesle, bembeyaz ve sağlıklı dişler ile gülümsemenizi sağlıyor. 3 tona kadar beyazlatıyor. Geliştirdiği formülü ile dişlere hassas bir bakım uygulayarak diş minelerine zarar vermeden bakım yapıyor. Arm Hammer Advance White Beyazlatıcı Diş Macunu; sağlıklı dişlere, beyaz bir görünüme kavuşmak için kullandığımız bu ürün ile doğru bakımı gerçekleştirmek çok kolay. 3 tona kadar beyazlayan dişlerle sağlıklı görünüm kazandırıyor.
 
Ürünlere baktığımızda görülüyor ki Amerika'nın önde gelen diş macunu markası Arm Hammer diş sağlığı konusunda uzman ürünler geliştirmektedir. Diş macununu özel olarak ürettiği de açıktır. İçeriğindeki bileşenleri kullanım sonrası etkisini göstermektedir. Bembeyaz dişler, sağlıklı bir ağız, zarar görmeyen diş mineleri ürün açısından artı değerdir. Marka ürettiği diş macunu ile kendini ispet etmiştir.
 Amerika'nın ünlü markası Türkiye sınırları içerisinde kullanılır bir marka olma özelliği taşımaktadır. Ürün kalitesi tartışılmaz düzeydedir. Gülümsediğinizde gülen gözlerinizin yanına birde beyaz dişlerinizi eklemelisiniz. Arm&Hammer ürünleri kullanarak bunu sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.