sadsad x
asdasd

Selyum Şampuan

Sıralama seçin
%25
%25
117,00 TL
87,75 TL
%25
%25
76,00 TL
57,00 TL
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Selyum Şampuan Ürünleri

Selyum şampuanı anlamak için önce kepek sorununu anlamak gerekmektedir. Kepek, saç derisinde oluşan bir tür mantara verilen addır. Çoğu kişinin yaşadığı bir sorun olan kepek, saç derisinde meydana gelen ölü deri hücrelerinin bir araya gelmesiyle oluşur. Tıpkı cilt gibi saç derisi de kendini sürekli yenilemektedir. Bu yenileme sürecinde oluşan bir sorun saç derisindeki ölü hücrelerin yok olmasına engel olur ve bunun sonucunda da kepek dediğimiz sorun meydana gelir. Gri ve beyaz renklerde olabilir. Çoğu zaman kıyafetlerinize ve omuzlarınıza düşerek sizi rahatsız edebilir. Kepek sorununun oluşmasına; hava durumu, stres, bazı vitamin eksiklikleri, zayıf bağışıklık sistemi, cilt hastalıkları, saçların yeterince taranmaması ya da arındırılmaması gibi birçok etken neden olabilmektedir.
Dermadolin markasının geliştirdiği Selyum şampuan, kepek sorununa karşı etkili olmasıyla öne çıkmaktadır. Saç derisinde meydana gelen sorunun giderilmesine yardım eder. Saçlarınızı arındırmaya destek olur. Saç derisindeki ölü hücrelerin hızlı bir şekilde erimesine ve kepek sorununun çözülmesine yardım eder. Kepek sorunu saç derisindeki ölü hücreler nedeniyle kaşıntı gibi rahatsız edici durumlara da neden olmaktadır. Ürün özel olarak geliştirilen formülü ile saç derisini rahatlatarak kaşıntı gibi durumların giderilmesine de destek verir. Cildin doğal yapısını koruyabilmesi için pHdeğeri 5,5’dir. Tüm bunların dışında kepek kuru kepek ve yağlı kepek olarak 2 ye ayrılır. Yağlı kepek, saç derisinde yağlanma sorunu olan kişilerde görülürken kuru kepek, saç derisi kuru olan kişilerde görülmektedir. Selyum şampuan, kuru kepek sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygundur. Saç derisini kurutmadan saç derisinin toparlanmasına destek olmaya çalışır. Saçlı deride aşırı kuruma yapması halinde, Seranem Şampuanla birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir. Yağlı kepek sorunu yaşayan kişiler için ise Kadolin ve Sedolin şampuanları etkilidir.
Dermadolin bir yerli üretim markası olup kalite için yurtdışı markalarına ihtiyaç olmadığını göstermeye çalışmaktadır. Özellikle kepek sorununa yoğunlaşan marka, bilinirliğin artması ve sevilmesiyle birlikte nemlendirme süreçlerine de destek veren ürünler geliştirmeye başlamıştır. Yetişkinler için geliştirdiği ürünlerinin yanı sıra bebek ve çocuklar için de geliştirdiği ürünler bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı