sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler
Sıralama seçin
Görünüm:
%20
97,50 TL
78,00 TL
()
%45
67,00 TL
36,85 TL
()
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Lens Solüsyonları HakkındaLens, gözlük kullanmak istemeyen ya da kullanamayanların en büyük yardımcısıdır. Lens solüsyonları ise bu ürünleri kullanırken göz sağlığını korumak oldukça önemlidir. Doğru lens solüsyonunu seçerek lenslerinizi daha uzun süre ve en önemlisi de hijyenik bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Lens Solüsyonu Nedir?Lens solüsyonu, önem verilmesi gereken sağlık ürünleri arasındadır. Lens solüsyon çeşitleri, içerisinde nem veren ve bakım yapan bileşenleri barındırır. Kontakt lens solüsyonu; lenslerinizin ıslak ve hijyenik kalmasını sağlar. Kontakt lenslerin kullanılabilmesi için mutlaka ıslak kalması gerekir. Bu nedenle lenslerinizi kullanmadığınız zaman lens solüsyonu içerisinde muhafaza etmeniz gerekmektedir.

Lens solüsyonu içerisinde lenslerinizi bekletip, kullanma talimatlarını uygularsanız, bu ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Bu noktada farklı solüsyonları da deneyerek, sizin için en ideal ürünü keşfedebilirsiniz. Farklı lens türleri için farklı özelliklerde üretilen bu ürünler, size çok fazla seçenek sunarlar.

Lens Solüsyonun Kullanım Süresi Ne Kadardır?Lens solüsyonukullanırken dikkat etmeniz gerekenlerden biri de ürünlerin kullanım süresidir Doğru bir şekilde saklanan lens solüsyonları, kutusunun üzerinde yazan son kullanma tarihine kadar kullanılabilir. Ürünlerin kullanım süreleri, markaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle kullanım esnasında, ambalajda bulunan talimatlara dikkat etmek önemlidir. Son kullanma tarihi geçmiş olan ürünler, kesinlikle kullanılmamalıdır. Bu ürünler, gözlerinizde hassasiyet yaratabilir ve daha ciddi problemlere sebebiyet verebilir.

Sert lens solüsyonu da çok sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu ürün normal solüsyonlardan farklı olarak haftada 1 kez kullanılmaktadır. Kullanım esnasında lenslerinizi koymadan önce sert solüsyonun suda eritilmesi gerekir.

Lens Solüsyonu Ne Kadar Konulmalı?Lens solüsyonunu kullanmak ve lenslerinizi steril bir şekilde muhafaza etmek için bir lens kabına ihtiyaç duyarsınız. Ellerinizi dezenfekte ettikten sonra lensleri kabın içerisine koymalı ve üzerine lensleri kaplayacak kadar solüsyon eklemelisiniz. Eğer solüsyonu daha az koyarsanız lenslerin tüm yüzeyi yeterince temizlenmeyebilir. Temizlenmemiş lens kullanmak gözlerinizde kızarıklık ve iltihap gibi sorunlara neden olabilir.

Opti Free Lens SolüsyonuOpti free lens solüsyonu, 355 ml’lik şişede satılmaktadır. Kontakt lenslerinizi güvenli ve steril tutar. Ayrıca daha uzun süre boyunca kullanabilmeniz için lensleri nemlendirme ve temizleme görevlerini üstlenir. Kullanım sonrasında lens üzerinde biriken proteinleri yok eder.

Biotrue Lens SolüsyonuBiotrue lens solüsyonu sayesinde kontakt lensleriniz; gözlerinizi yakmaz, acıtmaz ve hassasiyete sebep olmaz. Lenslerinizi biotrue solüsyon ile temizleyerek daha uzun süre boyunca güvenle kullanabilir; göz sağlığınızın da korunmasını sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.