sadsad x
asdasd

Tuzsuz Şampuan

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
278,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Tuzsuz Şampuan

Tuzsuz şampuanlar, saçların canlılığını tekrar yerine getirmek amacı ile tasarlanmaktadır. Gün içerisinde yıpranan saçlar, hem kirli hava, boya gibi dış etmenlerin hem de stres, deri rahatsızlıkları gibi iç etmenlerin ortaya çıkarmış olduğu olumsuz durumlar nedeni ile oldukça yıpranmaktadır. Vücutta meydana gelen değişimlerden ilk olarak saçlar etkilenmektedir. Bu nedenle saçların bakımlı olması aslında insanın da bakımlı olmasına gelmektedir. Normal olarak gündelik hayatımızda kullandığımız şampuanlarda markası ve fiyatı ne olursa olsun tuz bulunmaktadır. Bu tuz da saçların bir nebze olsun yıpranmasına yol açmaktadır. Saç onarımı ve kendiliğinden canlanması için ayda 2 – 3 kez de olsa kişilerin tuzsuz şampuan ile saçlarını yıkaması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Bu nedenle piyasadaki en etkili ve önemli markaların tuzsuz şampuan kategorisini sizlere www.narecza.com sunmaktadır.

İnternet sitesinin tuzsuz şampuan bölümünde yer alan şampuan kategorileri ünlü markalara ait etkisi yüksek şampuanlardan oluşmaktadır. Dönem içerisinde ürün çeşitliliğine ve stok durumuna bağlı olarak indirim avantajı da görülmektedir. Bununla birlikte ürünler aylık olarak kullanım ya da günlük kullanım şeklinde değişkenlik göstermektedir.

Caudalie, Davines, Cosmed, Cumblaude Lab, Kerastese gibi ünlü markaların tuzsuz şampuanlarının her biri kendi özel tasarım şişesinde hazırdır. Bu ürünlerden istediğiniz markayı ve istediğiniz formu firmamızdan temin edebilirsiniz. Böylece tuzsuz şampuan olarak ister aylık kullanımda isterseniz de günlük kullanımda kolayca yararlanabileceğiniz etkili çözümlere kavuşmuş olursunuz. Bitki özlerinden özel olarak hazırlanmış olan ürünler, son derece doğal ve vitamin içeren takviyeleri ile saçlarınızı beslemekle kalmayacak onları bakım ve onarım şekli ile daha güçlü hale getirecektir. Saçların kopması, kırılması ya da dökülmesi gibi problemlerden uzak bir şekilde, sağlıklı olarak uzamalarına yardımcı olacaktır. günlük kullanım serileri, saçlarınıza zarar vermeden günlük şekilde ıslak saça uygulayarak durulayabilirsiniz. Bunun dışında ayda bir olarak kendi şampuanınıza ek olarak da diğer ürünleri kullanabilirsiniz. Daha sağlıklı, kırılmayan ve yumuşak saçlara kavuşmak tuzsuz şampuan sayesinde artık daha kolaydır. Tuzsuz şampuan bu özelliklerinin yanında saç derisine de bakım yapmakta ve saçların köklerini beslemektedir. Böylece saçlar ilk çıktığı andan itibaren daha sağlıklı olarak başlangıç yaparlar. Saç kepeği, saç egzaması gibi olumsuz durumları yok etmek amacı ile sülfatsız olarak üretilmiş olan tuzsuz şampuanları istediğiniz her an normal şampuan formunda kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı